BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Takie transfery, a Barcelona dalej bez prawego obrońcy. :/
0
Uwielbiam Raya Hudsona. Jak ja się cieszę, że on komentuje ten mecz.
59
Widzisz Adrianie, każdy kiedyś dojrzewa. Możesz się pochwalić, że jesteś mądrzejszy niż przed wakacjami.
0
Ciekawe czy Mati mówi tak dobrze po angielsku jak jego kumpel.
Ogólnie jeśli doszłoby do transferu de Ligta to bardzo chciałbym żeby mieli razem prezentacje.
0
Dzięki wszystkim. Wszystkiego nie obejrzę, coś już z tego repertuaru zdążyłem zobaczyć. Ogarnę o czym są te seriale i zapisze sobie gdzieś w notatniku, żeby nie robić następnym razem zbędnego spamu.
0
Nie działa link
0
Wiem, że było 10000000 razy, ale co poradzić. Polecacie coś ciekawego do oglądania (serial)? Nie interesują mnie kreskówki ani wszelkiego rodzaju science fiction.
0
Po staremu. W reprezentacji super, w Barcy B średnio.
0
Niektórzy tego nie rozumieją.
5
Kucharczyka. Nie zawsze wychodzi, ale przynajmniej dawałem z siebie wszystko.
0
Złożona na pół.
0
Vinicius został zaklepany przez Real jeszcze jak był Neymar.
1
Nie ma co się jarać, słabe źródło.
0
Wszystko. Zadowolony?
0
Też uważam, że jest lepszy niż Sancho.
0
Że mógłby sprostować ich błędy.
0
Nie ich wina, że w Anglii VARu nie ma.
1
Wuja, wuja! Daj zagrać.
0
Zawsze można zrobić trik coś jak Chelsea. Kupić chłopaka i zostawić w Dortmundzie na rok, albo w trakcie sezonu dogadać się z BVB ws. transferu.
1
Żenada.
https://x.com/zoltoczerwone/status/1106959741979447296
1
Zajebiście to za dużo powiedziane. To bym dobry mecz.
No zagrałeś w większej ilości meczów, masz więcej minut.
0
To już trochę dawna historia.
2
Dalej, płotka, dalej.
1
To nie tylko mój problem. Dobrze wiedzieć.
4
Nie wiem co musiałoby się stać, żeby Liverpool odpadł z Spursami.
4
Bojan, Deulofeu, Robinho, Bario Malotelli, Oscar, Samper, Adriano, Mastour, Jese
0
Teoretycznie może. W praktyce raczej UEFA tego nie zrobi.
2
Padło pytanie o najbardziej przereklamowanych zawodników. To ja pytam o najbardziej niedocenianych (tylko nie piszcie wszyscy, że Rakitic).
Dla mnie Bernardo Silva I Marquinhos.
Nie wiem czy to można nazwać nie docenieniem, ale ludzie bardzo umniejszają Neymarowi. Niektórzy wyżej stawiają od niego Mbappe (a i znajdują się tacy co uważają Ousmane za lepszego zawodnika).
0
Laporte też nie ma.
8
Messi jest wielki.
Udanej nocy życzę.