1

Takie transfery, a Barcelona dalej bez prawego obrońcy. :/

0

Uwielbiam Raya Hudsona. Jak ja się cieszę, że on komentuje ten mecz.

59

Widzisz Adrianie, każdy kiedyś dojrzewa. Możesz się pochwalić, że jesteś mądrzejszy niż przed wakacjami.

0

Ciekawe czy Mati mówi tak dobrze po angielsku jak jego kumpel.
Ogólnie jeśli doszłoby do transferu de Ligta to bardzo chciałbym żeby mieli razem prezentacje.

0

Dzięki wszystkim. Wszystkiego nie obejrzę, coś już z tego repertuaru zdążyłem zobaczyć. Ogarnę o czym są te seriale i zapisze sobie gdzieś w notatniku, żeby nie robić następnym razem zbędnego spamu.

0

Nie działa link

0

Wiem, że było 10000000 razy, ale co poradzić. Polecacie coś ciekawego do oglądania (serial)? Nie interesują mnie kreskówki ani wszelkiego rodzaju science fiction.

0

Po staremu. W reprezentacji super, w Barcy B średnio.

0

Niektórzy tego nie rozumieją.

5

Kucharczyka. Nie zawsze wychodzi, ale przynajmniej dawałem z siebie wszystko.

0

Złożona na pół.

0

Vinicius został zaklepany przez Real jeszcze jak był Neymar.

1

Nie ma co się jarać, słabe źródło.

0

Wszystko. Zadowolony?

0

Też uważam, że jest lepszy niż Sancho.

0

Że mógłby sprostować ich błędy.

0

Nie ich wina, że w Anglii VARu nie ma.

1

Wuja, wuja! Daj zagrać.

0

Zawsze można zrobić trik coś jak Chelsea. Kupić chłopaka i zostawić w Dortmundzie na rok, albo w trakcie sezonu dogadać się z BVB ws. transferu.

1

Zajebiście to za dużo powiedziane. To bym dobry mecz.

No zagrałeś w większej ilości meczów, masz więcej minut.

0

To już trochę dawna historia.

2

Dalej, płotka, dalej.

1

To nie tylko mój problem. Dobrze wiedzieć.

4

Nie wiem co musiałoby się stać, żeby Liverpool odpadł z Spursami.

4

Bojan, Deulofeu, Robinho, Bario Malotelli, Oscar, Samper, Adriano, Mastour, Jese

0

Teoretycznie może. W praktyce raczej UEFA tego nie zrobi.

2

Padło pytanie o najbardziej przereklamowanych zawodników. To ja pytam o najbardziej niedocenianych (tylko nie piszcie wszyscy, że Rakitic).

Dla mnie Bernardo Silva I Marquinhos.

Nie wiem czy to można nazwać nie docenieniem, ale ludzie bardzo umniejszają Neymarowi. Niektórzy wyżej stawiają od niego Mbappe (a i znajdują się tacy co uważają Ousmane za lepszego zawodnika).

0

Laporte też nie ma.

8

Messi jest wielki.

Udanej nocy życzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?