0

Rok temu też mieliśmy, dwa i trzy lata temu też był. To takie pieprzeniem głupot jakich mało.

1

Każdy słucha tego czego chce. Ktoś sobie lubi posłuchać Kali ganja mafia to sobie słucha. Ktoś sobie lubi posłuchać despacito to sobie słucha. I nic nam do tego. Nie ma co się na siłę przyczepiać.

0

Równie dobrze inne drużyny mogą wrócić do formy tak samo. Głupie gdybanie.

1

4 miesiące wraca. Za długo jak na topowego zawodnika. To nie jest 20 latek, który ma wahania formy tylko prawie 27 letni, ukształtowany piłkarz. Coś jest z nim nie tak.

0

Co rajca to racja. Eleven wprowadziło nowe standardy. Szkoda, że tak jak szybko i spektakularnie wbili się na rynek, tak szybko mogą wylecieć.

0

Bo Vidal ostatnio gra do dupy.

0

Gdzie Puig? Kontuzja?

3

Może i tak. Dla mnie to wygląda tak, że dostał jakiś dobry kontrakt sponsorki i wymogiem było promowanie produktu z socialach.

58

krocie
1. «duża ilość pieniędzy»

Właśnie kupiliśmy go za krocie.

0

Dzięki. Teraz doliczyłem się w ilu gramy bo sam miałem z tym problemy.

0

Ja nie mogę się doliczyć w ilu grają. W 7/8?

0

Zdarza się. Może i Saul ma większą rezerwę, ale to kupa szmalu, a przy ewentualnym awansie Oriola i Puiga duży ścisk. Kiedyś była okazja i ją przespaliśmy, bo jak dobrze kojarzę to zapewniliśmy sobie prawo do jego pierwokupu.

0

No nie wiem. Saul ma w tym roku 25 lat. Rakitici w wieku 26 lat trafił do Barcelony. Do Sevilli trafił w wieku 22 lat.
Nie mógł być średni w wieku Saula, skoro po jego seoznie w Sevilli Barcelona go kupiła.

0

Ceballos gra? ;0

0

Tak. Głupia odpowiedź. Sam się zaorał tym.

0

Która? Stadion czy żona Mauro?

0

Regularnie to chyba za dużo powiedziane. Niedawno wskoczył do składu i nie oddaje pozycji.

0

Gdyby nie gol z Romą w zeszłym roku to ogólnie meczów bez bramki (dom i wyjazd) byłoby jeszcze więcej.

0

Młody talent to i dużo klubów go chce. Benfica raczej dużo z klauzuli nie zejdzie, więc spory koszt.

0

Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś. Już abstrahując od głupoty tego komentarza to Messi rzeczywiście jest skrzydłowym i cały czas gra po tej prawej stronie.

0

No i tu wychodzi ocenianie zawodnika po tym gdzie gra i jednym meczu. Najwyraźniej nie widziałeś jak spisuje się np. w barwach Holandii, gdzie gra znakomicie. Poza tym, liga francuska jest słabsza, ale nie słaba. On nie gra w PSG i nie rozjeżdża każdego "z góry".

0

Co ma to do tego, że być może to jest najdłuższa passa w historii?

0

Jeśli oceniasz na podstawie tylko wczorajszego meczu to ani Suarez, ani Depay nie prezentowali poziomu Barcelony.
Głupi wniosek.

0

Dobra robota. Będzie można pooglądać młode talenty. Nie wiesz czasem czy Brazylia ma jeszcze jakieś szanse?

2

Bo Neymar siedzi na dupie i nic nie robi. 27 lat to nie koniec kariery i na pewno jeszcze pare razy zaskoczy świat.

5

Ja tam z tej jego wystąpienia kojarzę tylko typka na widowni, który robił Piątka.

0

Żeby nie skończył przez to jak Bale. :/

3

Ta bez kitu, 27 lat to niech sobie już trumne zamawia. Ronaldo skończył 34 i dalej naparza ostro? Według twojej logiki to już powinien być duchem piłkarskim.

7

Co? Neymar przeszłością piłki nożnej?

0

Jeśli mistrzostwo zostanie zdobyte tak jak rok temu to powinien się załapać na jakieś 3 mecze w lidze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?