BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rok temu też mieliśmy, dwa i trzy lata temu też był. To takie pieprzeniem głupot jakich mało.
1
Każdy słucha tego czego chce. Ktoś sobie lubi posłuchać Kali ganja mafia to sobie słucha. Ktoś sobie lubi posłuchać despacito to sobie słucha. I nic nam do tego. Nie ma co się na siłę przyczepiać.
0
Równie dobrze inne drużyny mogą wrócić do formy tak samo. Głupie gdybanie.
1
4 miesiące wraca. Za długo jak na topowego zawodnika. To nie jest 20 latek, który ma wahania formy tylko prawie 27 letni, ukształtowany piłkarz. Coś jest z nim nie tak.
0
Co rajca to racja. Eleven wprowadziło nowe standardy. Szkoda, że tak jak szybko i spektakularnie wbili się na rynek, tak szybko mogą wylecieć.
0
Bo Vidal ostatnio gra do dupy.
0
Gdzie Puig? Kontuzja?
3
Może i tak. Dla mnie to wygląda tak, że dostał jakiś dobry kontrakt sponsorki i wymogiem było promowanie produktu z socialach.
58
krocie
1. «duża ilość pieniędzy»
Właśnie kupiliśmy go za krocie.
0
Dzięki. Teraz doliczyłem się w ilu gramy bo sam miałem z tym problemy.
0
Ja nie mogę się doliczyć w ilu grają. W 7/8?
0
Zdarza się. Może i Saul ma większą rezerwę, ale to kupa szmalu, a przy ewentualnym awansie Oriola i Puiga duży ścisk. Kiedyś była okazja i ją przespaliśmy, bo jak dobrze kojarzę to zapewniliśmy sobie prawo do jego pierwokupu.
0
No nie wiem. Saul ma w tym roku 25 lat. Rakitici w wieku 26 lat trafił do Barcelony. Do Sevilli trafił w wieku 22 lat.
Nie mógł być średni w wieku Saula, skoro po jego seoznie w Sevilli Barcelona go kupiła.
0
Ceballos gra? ;0
0
Tak. Głupia odpowiedź. Sam się zaorał tym.
0
Która? Stadion czy żona Mauro?
0
Regularnie to chyba za dużo powiedziane. Niedawno wskoczył do składu i nie oddaje pozycji.
0
Gdyby nie gol z Romą w zeszłym roku to ogólnie meczów bez bramki (dom i wyjazd) byłoby jeszcze więcej.
0
Młody talent to i dużo klubów go chce. Benfica raczej dużo z klauzuli nie zejdzie, więc spory koszt.
0
Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś. Już abstrahując od głupoty tego komentarza to Messi rzeczywiście jest skrzydłowym i cały czas gra po tej prawej stronie.
0
No i tu wychodzi ocenianie zawodnika po tym gdzie gra i jednym meczu. Najwyraźniej nie widziałeś jak spisuje się np. w barwach Holandii, gdzie gra znakomicie. Poza tym, liga francuska jest słabsza, ale nie słaba. On nie gra w PSG i nie rozjeżdża każdego "z góry".
0
Co ma to do tego, że być może to jest najdłuższa passa w historii?
0
Jeśli oceniasz na podstawie tylko wczorajszego meczu to ani Suarez, ani Depay nie prezentowali poziomu Barcelony.
Głupi wniosek.
0
Dobra robota. Będzie można pooglądać młode talenty. Nie wiesz czasem czy Brazylia ma jeszcze jakieś szanse?
2
Bo Neymar siedzi na dupie i nic nie robi. 27 lat to nie koniec kariery i na pewno jeszcze pare razy zaskoczy świat.
5
Ja tam z tej jego wystąpienia kojarzę tylko typka na widowni, który robił Piątka.
0
Żeby nie skończył przez to jak Bale. :/
3
Ta bez kitu, 27 lat to niech sobie już trumne zamawia. Ronaldo skończył 34 i dalej naparza ostro? Według twojej logiki to już powinien być duchem piłkarskim.
7
Co? Neymar przeszłością piłki nożnej?
0
Jeśli mistrzostwo zostanie zdobyte tak jak rok temu to powinien się załapać na jakieś 3 mecze w lidze.