0

Paulinho dobry transfer.

0

Ta, pedałują równo aż się im stamina nie skończy. Wtedy musisz dokupić jeszcze karty odnawiające stamina zeby dojechały, bo inaczej kasa w błoto.

0

Ja mam taką miniaturową wersje.

1

Oczywiście, że może. To wciąż 9 na 10 spotkań.

3

Środkowe najlepsze. Te po prawej też są całkiem niezłe. Szkoda, że na koniec zostaniemy z szachownicą.

1

Mnie to się podoba. W Rosji było jakoś tak dziwnie, bez klimatu. Zupełne inaczej niż w Brazylii, więc bardzo się cieszę, że znów mundial ma zawitać do Ameryki Południowej. Szkoda, że to dopiero za 11 lat.

2

Nie do końca. Na pewno miały na to wpływ trofea. No i tu pojawiać się zonk. Emery wygrał 3x LE z Sevillą, mistrza Francji i jakieś puchary francuskie. Conte, mistrz Anglii, wcześniej tytuły w Juventusie, selekcjoner Włoch.
Pochettino? No w sumie to nic.

0

Puszczasz za kudły oponenta, biegniesz dalej, ładujesz mane

1

Racja. Obraza dla Douglasa. Gdyby nie on to nie byłoby trypletu w 14/15.

1

Lubię twoje treściwe komentarze. :D

0

A to nie miało być tak, że mecze o 19 w fazie grupowej, gdzie wszystkie drużyny grają w jednym tygodniu?

2



Barceloński samolot

0

Ta, bo kupił dom to od razu trener. Nie wierzę, że rzuci pozycje selekcjonera kadry, którą dopiero co poukładał dobrze. Już abstrahując od tego, że to tylko były pogłoski że się rozgląda za jakąś chatą.

0

Widziałem ładniejsze.

1

Nie, to komentarz na twoim poziomie. Oceniłeś na podstawie meczu z Leganes, to ja oceniam na podstawie meczu z Barceloną.

0

Myślę, że poleci za tydzień do Lyonu.

0

Setien to ten co skopał dupę Barcelonie na Camp Nou.

0

Barcainfo cos napisał, że to mogą być podobne okienka to teraz co jakiś czas ktoś będzie mówił to samo.

Skoro Barcainfo tak mówi, to musi tak być.

0

Frenkiego to bardziej do przyjścia Denisa bym porównał.

4

Nick zobowiązuje.

0

Niestety tak. Nie podoba mi się, a i tak co chwilę przewija się w głowie.

0

Wciąż niewiadoma. Zagrał dobry klasyk, a teraz może być kupa. Dla mnie to zbyt ważny mecz, żeby Messi siedział. Athletic w gazie, przegramy to mamy tylko 5 punktów przewagi nad Madrytem (a później wyjazd do Sevilli i Madrytu). Tutaj trzeba zgarnąć 3 punkty, a dla mnie Malcom byłby wciąż eksperymentem.

0

Jeśli nie Dembele to Messi. Nie wydaje mi się, żeby postawił na beznadziejnego Coutinho i niepewnego Malcoma.

0

Też poproszęeeeee

0

A kto w drugiej? Obstawie u buka. Pół tego co wygram to ci dam

3

Komentarz Hudsona > inne powody za bein.

1

Ty, myślałem, że dziś tam gra Barcelona z Realem. Dzięki, zmienię plany na wieczór.

1

Niektórzy lubią oglądać mecze, zwłaszcza finały. Nawet jeśli nie gra w niej Barcelona.

1

Nierealne. Malcom 73'

2

Upgradów zimowych nie było, więc czemu śmieszne? Rodrigo miał bardzo dobry poprzedni sezon, a Piątek kisił się w Ekstraklasie - stąd niski bazowy overall karty.
Przecież to, że jest jednym z lepszych bomberow we Włoszech nie zmusi EA do dania mu karty 86.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?