0

Sam sobie zawiesił poprzeczkę wysoko i było wiadome, że jeśli nie powtórzy liczb z zeszłego sezonu to będą mówić że ma słaby sezon.

0

Taki sam wiatrak zrobi z Semedo. Z tą różnicą, że Roberto daje coś w ataku.

0

Szkoda, że jednak nie Athletic

1

Moim zdaniem najlepiej odpalić jakiegoś 14/15, gdzie nie ma aż tak dużo opcji i łatwo można się obeznać z grą. W najnowszych jest dużo nowych opcji, które na początku mogą przytłoczyć.

1

Burze, psia krew.

0

Niska klauzula. ;)

Mam wrażenie, że jeśli szukamy kogoś z jakością, kto mógłby godnie zmienić Suareza to on się nadaje. Wiadomo, ambicją zawodnika raczej sięga wyżej niż laska rezerwowych w Barcelonie i dlatego nie wierzę w taki ruch.

1

Pewnie niektórzy widzą, że Mateusz Borek założył się w Misji Futbol z Tomaszem Smokowskim. Borek przegrał i zobowiązał się do wykonania pompek. Od kilku tygodni czekamy aż wypełni zadanie i wychodzi na to, że w poniedziałek wreszcie się doczekamy
https://x.com/TSmokowski/status/1121698424586424321

0

Cały SPH to absurd, a z tą kasą polecieli równo. Albo wszyscy dostają równo, albo niech nie dostają nic.

14

COPE podało w nocy informację o podziale 30M€ z Superpucharu Hiszpanii w Arabii:
15M€ dla RFEF
po 6M€ dla Barçy i Realu
2M€ dla Atlético
1M€ dla Valencii

Kryteria podziału nieznane. To byłby absurd, gdyby SPH zdobyła Valencia i dostała 6x mniej kasy od Realu/Barçy
[Kręcidło]
Co?

1

Niektórych tego nie nauczysz. Ale jakbyś wspomniał.o błędach w meczu z PSG to powie ci, że byliśmy lepsi.

0

To jest gość z talentem i umiejętnościami. Może już nie na top lvl, ale na bardzo dobre kluby.

0

0

Kurde to taki żart był, myślałem, że zalapiesz.

0

To z 2018, myślałem, że głębiej zasiegniesz w pamięć.

0

Może to syn Rivaldo?

1

To już się robi niefajne, jak wychodzą piłkarze młodsi od ciebie o kilka lat. :(

0

Gdzie jest JAN BEDNAREK?

53

Tylko ja wcisnąłem przycisk żeby leciało video?

2

Dla mnie szanse 50/50 - albo wygramy my, albo oni

0

Dopisz, że awansuje do LM. Brakuje, a chyba o to chodzi

0

Arki leci tak: co to jest za drużyna co śledziem..?

0

W plecy, będą dodanie punkty

0

A tak poważnie to małopolska

3

Południe, pod Velen

17

Ależ wieje.....

4

Ja nic złego w tym nie widzę. Ktoś się czymś chce pochwalić i tyle. Dopóki to nie są screeny byle pierdoły to jest to ok.

1

ter Stegen - Umtiti, Vermaelen, Pique - Malcom, Busquets, Vidal, Roberto - Dembele, Messi, Coutinho

1

O ile dobrze kojarzę to Dembele miał 10 bramek i 21 asyst. Bardzo podobnie.

0

Myślałem, że to będzie link do Messiego Smolarka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?