BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sam sobie zawiesił poprzeczkę wysoko i było wiadome, że jeśli nie powtórzy liczb z zeszłego sezonu to będą mówić że ma słaby sezon.
0
Taki sam wiatrak zrobi z Semedo. Z tą różnicą, że Roberto daje coś w ataku.
0
Szkoda, że jednak nie Athletic
1
Moim zdaniem najlepiej odpalić jakiegoś 14/15, gdzie nie ma aż tak dużo opcji i łatwo można się obeznać z grą. W najnowszych jest dużo nowych opcji, które na początku mogą przytłoczyć.
1
Burze, psia krew.
0
Niska klauzula. ;)
Mam wrażenie, że jeśli szukamy kogoś z jakością, kto mógłby godnie zmienić Suareza to on się nadaje. Wiadomo, ambicją zawodnika raczej sięga wyżej niż laska rezerwowych w Barcelonie i dlatego nie wierzę w taki ruch.
1
Pewnie niektórzy widzą, że Mateusz Borek założył się w Misji Futbol z Tomaszem Smokowskim. Borek przegrał i zobowiązał się do wykonania pompek. Od kilku tygodni czekamy aż wypełni zadanie i wychodzi na to, że w poniedziałek wreszcie się doczekamy
https://x.com/TSmokowski/status/1121698424586424321
0
Cały SPH to absurd, a z tą kasą polecieli równo. Albo wszyscy dostają równo, albo niech nie dostają nic.
14
COPE podało w nocy informację o podziale 30M€ z Superpucharu Hiszpanii w Arabii:
15M€ dla RFEF
po 6M€ dla Barçy i Realu
2M€ dla Atlético
1M€ dla Valencii
Kryteria podziału nieznane. To byłby absurd, gdyby SPH zdobyła Valencia i dostała 6x mniej kasy od Realu/Barçy
[Kręcidło]
Co?
1
Niektórych tego nie nauczysz. Ale jakbyś wspomniał.o błędach w meczu z PSG to powie ci, że byliśmy lepsi.
0
To jest gość z talentem i umiejętnościami. Może już nie na top lvl, ale na bardzo dobre kluby.
0
Ostrzegam: trudna zagadka
https://www.instagram.com/p/BwsNDR3AO07/?igshid=e0umk4vg65ig
0
Kurde to taki żart był, myślałem, że zalapiesz.
0
To z 2018, myślałem, że głębiej zasiegniesz w pamięć.
0
Może to syn Rivaldo?
1
To już się robi niefajne, jak wychodzą piłkarze młodsi od ciebie o kilka lat. :(
0
Gdzie jest JAN BEDNAREK?
53
Tylko ja wcisnąłem przycisk żeby leciało video?
2
Dla mnie szanse 50/50 - albo wygramy my, albo oni
0
Dopisz, że awansuje do LM. Brakuje, a chyba o to chodzi
0
Arki leci tak: co to jest za drużyna co śledziem..?
0
W plecy, będą dodanie punkty
0
A tak poważnie to małopolska
3
Południe, pod Velen
17
Ależ wieje.....
4
Ja nic złego w tym nie widzę. Ktoś się czymś chce pochwalić i tyle. Dopóki to nie są screeny byle pierdoły to jest to ok.
1
ter Stegen - Umtiti, Vermaelen, Pique - Malcom, Busquets, Vidal, Roberto - Dembele, Messi, Coutinho
1
O ile dobrze kojarzę to Dembele miał 10 bramek i 21 asyst. Bardzo podobnie.
0
Myślałem, że to będzie link do Messiego Smolarka
4
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_uo5UEYsq3bQmoytP6OmcMyVBnZF2sipV.jpg