BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podpowiedź: chodzi o środek pola
15
Alba, ter Stegen
0
Szukając znalazłem wypowiedź Bartka z który mówił, że chce aby Tata został do 2016 roku. Z perspektywy czasu całkiem śmieszna wypowiedź.
0
Nie podważam jego formy ani umiejętności. Jednak nie wygląda to przyszłościowo. Tak jak mówię, nie uważam go za drewnianego zawodnika, ale wolałbym opierać pomoc na bardziej technicznych zawodnikach, którzy pozwolą kontrolować grę. Vidal nie zawsze to gwarantuje. Jest super zawodnikiem do walki i na pewno nam się przyda wiele razy podczas sezonu.
0
To akurat była ironia. Vidal zostanie, ale umówmy się - to jest zadaniowec, jednak rezerwowy, taki dodatek na trudne mecze. Dobrze, że jest, ale nie jest to postać główna.
0
Jak to trudny. W następnym sezonie pomoc FdJ-Aleña-Puig, prawa obrona Wague, na lewej Miranda, na 9 Abel. Do tego dojdzie de Ligt, jest Dembele.
Przecież to klucz do sukcesu!
0
Wiadomo. Bardziej w tym przypadku zwracam uwagę na zwolnienie Segury. Nie będę ukrywał, że podoba mi się to.
0
Nie wiem z czego się cieszyć. W takim przypadku Semedo, czyli gość za 35 baniek będzie 3 wyborem na prawą obronę. :P
3
W tym momencie Valverde jest bliższy pozostania w klubie niż odejścia. W przeciwieństwie do Pepa Segury i jego ludzi. @FApor_elmundo
[neurophate]
58
Barcelona przyspiesza podpisanie umowy z de Ligtem. Transakcja powinna być sfinalizowana na dniach. [TV3]
0
Co z nickiem jak Philippe odejdzie?
0
Ta. Sport sam funduje jednego z nich. A plan Neymara jest taki, że co tydzień będzie im udzielać wywiadów, żeby nakład schodził i Sport mógł spłacić transfer.
0
Barco, reprezentant Argentyny.
0
Okej, dzięki. Na Wikipedii czytałem o tym, ale się już pogubiłem, więc wolałem zapytać niż żyć w błędzie.
11
Samedo I Langlet to totalne kozaki.
0
https://x.com/jakub_cfc/status/1126236689880555520
0
No okej, ale na początku czerwca jest turniej, gdzie zagra Holandia, Szwajcaria, Chorwacja i Portugalia. Zwycięzca tego turnieju również otrzyma przepustkę do EURO?
0
Krótkie pytanie. Czytałem o tym, ale się już pogubiłem.
Teraz w czerwcu jesr turniej Ligi Narodów. Zwycięzca tego turnieju otrzymuje kwalifikacje na EURO 2020?
1
Może. Z drugiej strony styl gry Bayeru bardzo się zmienił od przyjęcia Bosza (odsyłam do filmu Ćwiąkały, mówi jak jest) i ten styl bardziej pasuje Brandtowi.
6
Julian Brandt na jesieni na skrzydełku u Herrlicha - 16 meczów, 1 gol, 3 asysty.
Julian Brandt na wiosnę, na pozycji numer 8 (w 4-3-3/3-6-1) u Bosza - 16 meczów, 5 goli, 11 asyst.
[Tomasz Urban]
Robi wrażenie.
0
Może i tak. Zależy z jaką pozycją wiążą przyszłość FdJ.
0
:0
Pewnie masę hajsu kosztował.
Bardzo się dziwiłem mu kilka lat temu gdy poszedł do Wilków, którzy grali w Championship. Jednak wiedział co robił. Będzie poważny pan piłkarz.
0
To jest jasne.Z drugiej strony taki klub jak Barcelona, topowy klub na świecie, nie może sobie pozwolić mieć tak kiepskiego piłkarza na tej pozycji. Nie musi być najlepszy na świecie, ale jakiś poziom trzeba reprezentować. Semedo nie reprezentuje nic.
0
Jezu, Neves to marzenie. Od FM15 zawsze próbowałem go wyciągnąć z Porto do siebie.
1
Cicho. Samedo dobry piłkarz, przecież jest szybki i robi SZUM. NA PRAWEJ STRONIE.
ZAPYTAJCIE ROBESHA
0
Toż to podchodzi pod jawną prowokacje
0
Tak, przypadek. Byli gorsi i odpadli.
1
Polak rodak musi być szanowany. Może razem kiedyś wyskoczą na Warke
0
Jak odejdzie to mamy taką samą sytuację jak teraz. Napastnika, ale bez zmiennika dla niego. Griezmann to jest bardzo wszechstronny zawodnik i może zmieniać całą linię ataku, a nie tylko Suareza.
0
Z drugiej strony, co miał odpowiedzieć dziennikarzowi z Polski? Nie znam typa. Kto to?