5

Stoke już nie ma w lidze, więc trzeba zmienić klub

0

Wcześniej pisali niektórzy, że nie mogą się doczekac aż kibice będą na nich gwizdać.

1

Próbowali to zagłuszyć klaskaniem.

0

Busquets dramat dzisiaj.

0

I Alves zamiast ogrywać młodego Montoye

0

Zakaz transferowy dla Valencii i Villarrealu nieuchronny. FIFA ma ukarać oba kluby za nieprawidłowości przy transferach graczy nieletnich dokonanych kilka lat wstecz. Za podobne przewinienia Chelsea została ukarana banem na dwa okienka.

https://x.com/michal_kosim/status/1127537164697337857

0

City ma historie...

4

Laporte i gitara siema, 65 milionów się spłaciło

4

Teraz jak stracimy to rywale odpowiadają drugą.

0

Żelazne zdrowie. Akurat tego nie można mu odebrać.

4

Nie wiem czy było. Osobiście nie widziałem.



Frenkie de Jong obchodzi dziś swoje 22 urodzony.

¡Feliz cumpleaños!

0

Fornalik, czyli polski Max "1:0" Allegri

0

Oby wrócił szybko.

1

Mi też. Ja właśnie wczoraj ograłem Liverpool w 1/2 LM (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)
I to 7:3 w dwumeczu, więc nawet ofensywnie hehe

0

Ależ przystojniak je prezentuje

0

Piękne te koszulki.

0

Ogólnie, te koszulki są ładnie zrobione i dobrze się prezentują.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chodzi o fakt wyjścia do mediów i powiedzenia: zgadza się, jesteśmy dziadami. A nie jak po meczu na Anfield wyjście i udawanie, że nic się nie stało. Zwłaszcza, że Messi powiedział o tym, że LM to priorytet. Wystarczyło wyjść do mediów, powiedzieć że się obsrali i przeprosić.

0

Iniesta byl już na ławce wtedy, bo wszedł za niego Gomes żeby bronić wynik. Po bramce na 3:0 patrzył na mecz załamany. Wówczas opaske miał już Messi, więc sam się pogrążyłeś. Trudno przyznać komuś rację? Zawsze trzeba iść w zaparte?

0

Zależy jakby były dzielone minuty między nimi. Zawsze można było nich wystawiać jak Semedo z Roberto, z Albą w ważniejszych meczach. Byłby klasowy zmiennik i przyszłość po Jordim.

2

Jak lubię Michała Pola i uważam go za mega pozytywnego gościa, tak sporo dołożył od siebie do tego hype'u.

1

Fajna ta opcja podcastu. Oby częściej. Chociaż miałem wrażenie, że jak na całkiem sporą liczbę mówców było za krótko. Wiadomo, czasu nie wyczarujesz.

1

Może byłaby to jakaś alternatywa, ale w przypadku ewentualnego przyjścia Griezmanna i posiadania Dembele szkoda byłoby, żeby siedział na ławce.
Niby dobrze, że przychodzi Griezmann, ale jednak widziałbym innego zawodnika z topu zamiast niego. Na pewno byłby bardzo zainteresowany kopaniem piłki w Barcelonie.

0

Lepszy niż Malcom? Wiem, że ciężko porównać bo Brazylijczyk nie gra tak dużo i tak często żeby można było określić jego formę sportową.

0

Faktycznie. Teraz jak opisałeś całą akcję to "zaskoczyło" mi w głowie.

0

Leszek Orłowski. Nie pamiętam, gdzie on użył tego frazeologizmu, ale tylko z nim się mi kojarzy.

0

Polak Polakowi pomoże zdobyć kwalifikacje do LM. Drągowski musisz.

Pamiętam, że Delefele całkiem dobrze sobie radził tam. Szkoda, że rok temu się nie zgłosił się po niego Milan. Teraz Watford pewnie całkiem sporo sobie niego zawołałem

0

Mam nadzieję, że przyjdzie tam poważny trener i jacyś poważni skrzydłowi. Chociaż bez LM może być ciężko o większe transfery.

0

Kristofer się skończył. :((

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?