BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Veb1233 właśnie może się zmieni. Skoro dwa minusy dają plus, to może dwa pechy dadzą szczęście?
0
@Striker fajnie jakby z filmami z YT itd też do działało.
0
@Qlewer powiększenie strony rozjeżdża stronę? Może to jest jakiś sposób.
2
@Mns21 nowy synonim do nigdy.
0
@Slawek1999 Zaraz cie pojadą, że to wina VALVERDE.
0
No i znowu że starym na plecach.
0
Ależ asysta!
https://x.com/otfbravo/status/1130915223903166464
1
Ma klauzulę 120 milionów.
1
Burza, psia krew
1
Nie można obecnie pobrać tweeta.
Spróbuj ponownie później.
2
Until Dawn I Uncharted
8
Kadra Argentyny na Copa America
https://pbs.twimg.com/media/D7GmxPVW0AEhXBv?format=jpg&name=small
Jest i Leo.
1
Georgina będzie mieć nowego partnera do filmów
0
Jeśli ma wrócić kontrola spotkań to nie może grać Vidal. Arturo wprowadza chaos.
0
Z różnicą, że Salah świetnie spisywał się w Romie, a Jović nie dał sobie rady w Benfice, lidze portugalskiej. I jednak Salah Był tylko odrobinkę tańszy.
Do dupy porównanie z Salahem.
0
Jestem fanem jego talentu, ale póki co to jest 1 season wonder. Nie płaci się za takich astronomicznych pieniędzy.
0
Everton to bogaty klub. Stać ich.
0
Z Griezmannem jest problem, że do 1 lipca ma klauzulę 200 milionów euro. Wątpię żeby Atletico zgodziło się negocjować cenę lub puścić go za 120 przed lipcem. Może dlatego cisza, skoro wcześniej były informacje, że wszystko jest już dogadane.
0
Zapytali o Arthura to odpowiedział na temat Arthura. Proste.
0
Teraz najważniejszy bydzie suchy chleb
Zrób go w koncki i do jakiejś michy wciep
Łobejrz czy w bloncloku jakiejś tuste mosz
no to drugo czynść warzenio znosz
1
Dostanie w lecie obywatelstwo hiszpańskie Maxi.
0
Cristiano Ronaldo
1
Informacji od Aguilara o kwocie wcześniej nie widziałem. Wychodzi na to, że ciągle serwują nam to samo.
0
Wydaje mi się bez różnicy to. Dla mnie i Osasuna i Albscete byłoby kandydatem do spadku.
0
Kilka godzin temu pisali, że się dogadali. Teraz pojawiła się kwota.
0
Borussia Mönchengladbach ponoć przejawia zainteresowanie Mirandą. Z tego co czytałem przy ewentualnym transferze Barcelona ma sobie zostawić prawo do pierwokupu. Ciekawa opcja, zwłaszcza, że Ernesto chyba nie za bardzo widzi w nim przyszłego zawodnika Barcelony (póki co).
7
Osasuna wraca do LaLiga!
1
trudniej byloby gdyby on prowadzil, a cj musial strzelac
2
na temat najtrudniejszej misji w gta sa
i dlaczego ludzie uwazaja, ze follow the damn train cj jest trudne
0
Mam deja vu sprzed tygodnia.