BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Pewnie są osoby, które oglądają quiz od ETOTO. W najnowszym odcinku wystąpi redakcja sportowa Radia Maryja.https://pbs.twimg.com/media/D7fwCWaXkAEkDMn.jpg
0
@RosjaninBut skoro Roberto tylko ławka to Semedo co?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@sidzej Peña i póki co jest 4 stoperów. Są większe priorytety niż te pozycje.
0
@sidzej bramka, środek obrony
0
@Katalonbar rezerwy.
0
@Skaramuczi no ta. Inaczej jest napisać coś merytorycznego i popartego jakimiś faktami, a inaczej jest pisać ciągle, że Rakitic słaby, że Valverde niech spieprzać, że murawa była za długa, a my gramy 3 defensywnymi pomocnika ki, Malcom nie gra bo go Ernescik nie lubi, blablabla.
Ciężkie czasy
0
@blue_shark Malcom się nadaje do tego. Wczoraj zaprezentował swoje wrzutki pod koniec meczu. :D
1
@kerouac Tata Martino to dla mnie od początku była pomyłka. Chociaż trzeba mu oddać, że na początku Barcelona za jego kadencji grała fajną piłkę.
Pod Guardiolą to chyba mało kto by się podpisał. To on zbudował na nowo potęgę Barcelony i chwała mu za to. I tu co ciekawe. Właśnie przez Guardiolę i Lucho myślałem, że Valverde jako były piłkarz Barcelony będzie kontynuował te tradycje dobrze. Athletic grało jak grało, ale imponowało wynikami biorąc pod uwagę obostrzenia jakie mają jeśli chodzi o zawodników. Zawiodłem się na Ernescie. Trzeba czekać co wymyśli zarząd. Najlepiej jakby wrócił Pepito, ale to jest nierealne i można sobie tylko tak pisać. Nawet nie chodzi o styl Pepa, tylko o to, że to gość z jajami, który zrobiłby potrzebne zmiany
1
@Skaramuczi +1, ja rozumiem ból ale od dwóch tygodni jest to samo, pisane przez te same osoby. Chociaż najlepiej to zapasc w sen letni i obudzić się na meczu o Puchar Gampera.
0
@Kusco15 @Chwytliwy
1
@kerouac ja jestem sceptycznie nastawiony do takich nazwisk; Ten Hag, Nuno, Setien, a nawet Koeman (chociaż jego z wszystkich chciałbym najbardziej).
Wenger to jakas opcja, ale nie wydaje mi się żeby mówił po hiszpańsku. A umówmy się - tu trzeba używać języka hiszpańskiego. Chociaż to też taka gówno-przeszkoda tak naprawdę.
Nie podoba mi się jak ktoś wymienia Blanca, Favre, Allegriego i Tuchela (imo jeden z najbardziej overrated mwnagerow).
W zasadzie to nawet nie widzę jakiegoś nazwiska, pod którym podpisałbym się w 100%
1
@kerouac no właśnie kojarzę, że dał tam tyłka. Bardziej chodzi mi tu o znajomość ligi. Jest to jakaś opcja zawsze. Może weźmie ze sobą na plecach Nevesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@sidzej https://www.instagram.com/p/Bvwhig3Htmq/?igshid=q71egt9lpkb6
Za rzetelność tych kwot nie odpowiadam.
0
@kerouac ten Nuno co kiedyś trenował Valencie?
0
@taktyk93 jak wygląda taktyka i polecenia? Nigdy nie umiałem tak ustawić żeby cały czas mieć piłkę. Często było tak, że do 60 minuty miałem z 70% posiadają pilki, a potem w ostatnie 20 minut posiadanie w % się wyrównywalo.
1
@Elnuum tak. Im większy numer tieru, tym gorsze źródło.
0
@Showman tfu.. wlasnie mialem na mysli Marsylie. Nie wiem dlaczego napisałem OL.
1
@Elnuum tier 3
9
Coutinho stracił wczoraj 13 piłek i odzyskał.. 0.
5
Dzisiaj ważny dzień. Milan musi wrócić do LM. Dawaj PIOPIO.
0
@Showman nie ma OL w pucharach? O kurdi.
0
@adrian89 gdzie tak napisał? O United pisał, ale potem kojarzy tylko Bartomeu -emotka telefonu- Raiola
0
@Mns21 też uważam, że nie. To będzie rezygnacja. Przynajmniej oficjalnie.
2
@macio_944 dzisiaj nie będzie żadnej reakcji. Jutro jest poniedziałek. Nie będę zdziwiony, jeśli o 10/11 wyjdzie oficjalny komunikat albo zapowiedź konferencji prasowej.
0
@NeroTFP z Interem zagrał całkiem dobrze. Poza tym? Chyba nic
11
@Gaucho szczerze mówiąc, jeśli to nie był dobry sezon Ivana to co dopiero powiedzieć o Busquetsie.
5
@Gaucho
0
@sidzej może to i był błąd. Mądry Polak po szkodzie. Ktoś jak się tego spodziewał to gratulacje. Mam nadzieję, że jutro będzie jakieś stanowisko zarządu bo do tych komentarzy ValverdeOut jest w pizdu. Tego się już czytać nie chce.. Chociaż, jak go zwolnią to i tak będzie karuzela trenerska i wymysły pokroju Tuchla albo Favre.
0
@Gaucho były i to dawno. Jak wpuszczał Carlesa. Bodajże w meczu z Sevillą.