BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Argentyna właśnie zapewniła sobie awans do fazy pucharowej Mistrzostw Świata u20! Albicelestes pokonali Portugalię 2:0 po golach Gaicha 33' i Pereza 84'.
1
2:0 dla Argentyny. Nehuén Pérez
, po dośrodkowaniu Barco.
1
@PatrychoO u je dzwoni, znowu ten telefon dzwoni
0
ale to zmaścił ten z 9 :(
0
Szkoda, że poziom komentarza nie jest równy poziomowi spotkania Portugalia - Argentyna. Nie wiem kto komentuje ten mecz, ale moim zdaniem ten komentarz jest beznadziejny.
0
@Cave I co z Bartkiem? Co powiedział?
0
@lukaszbrk i to są właśnie plotki
0
@Encore wlaśnie miałem wrażenie, że z transferu Neymara najbardziej cieszył sie Carvajal. Tyle razy ile on gościa ośmieszył podczas klasyków. Niesamowity był. Chociaż ostatnio udało się nawet Dembele posadzić na dupce
0
Kiedyś to było, co nie? Teraz to już nie ma
0
@Michaelo20000 to ciekawe. Chyba jakiś bug się wkradł.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Michaelo20000 a quest Niech żyje bal zrobiłeś?
Jeśli tak to odbić jaskra pomoże ci Zoltan, a nie Dijkstra
0
@Kubox dobry piłkarz, z potencjałem, świetnie się go ogląda.
W Barcelonie nie ma dla niego miejsca, podobna pozycja do Coutinho w Liverpoolu.
0
@Michaelo20000 a nie masz questa, że masz znaleźć ich informatora? Może trzeba najpierw go zrobić.
Nie chce mówić dokładnie jak jest bo byłby spoiler. :(
2
@Chwytliwy chodzi mi o trofea. Jednak Valverde coś dołożył do gabloty. Może być gorzej, jeśli Real wróci na poziom Realu.
Chociaż teraz to gdybanie, bo na 13:26 28 mają trenerem jest Valverde.
1
@Colon tak. Zwłaszcza jak czytam o kandydaturach np. Bielsy.
Mam nadzieję, że jeśli Martinez przyjdzie to będzie wszystko tak jak sobie wyobrażamy. Chociaż moim zdaniem powodów do optymizmu nie ma dużo.
0
@tbas właśnie. Później okaże się, że Ernescik wcale nie był taki zły.
1
@MarioVeB! Mało analiz @paxa czytałeś? :D Szkoda już się znęcać nad tym Semedo. Ktoś kto ma rozum rozumie, że jest za słabym piłkarzem na Barcelonę.
0
@Phatro o tym mówię. Nie wiem czy to byłaby dobra zmiana.
1
@daniel32778 Francja cały turniej grała z kontry i twardo się broniła. Dlaczego akurat ona miałaby się otworzyć na Brazylię i atakować? xD
5
Skąd taka radość na tego Martineza? Nie rozumiem tego. Jego najlepszy mecz to mecz z Brazylią, gdzie przez większość czasu murowali, a najlepsze akcje Belgii to były kontry.
Ja jestem do tego sceptycznie nastawiony. I oby przy jego wyborze będę mógł powiedzieć, że się myliłem.
7
Romero znów sprzedaje Dembele. Dawno nie było..
Ah shit here we go again
0
@Encore Martinez też może nie chcieć rzucić Belgii. A raczej Belgia oddać jego.
4
@MarioVeB! "Malcom strzelił bramkę Interowi i Realowi ? Nie pamiętam ale jeśli tak to przy tak małej liczbie minut spędzonych na boisku, prezentuje naprawdę wysoki poziom. " Aha
7
Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
0
@Szymoxn20 nie wiem
3
Kadra Włoch na mecze eliminacji:
https://pbs.twimg.com/media/D7l2GarWkAAAxj1?format=jpg&name=small
Całkiem spora
0
@damianex10 szatan z Dębicy
0
@MarioVeB! No i oczywiście: grają tylko pupilki trenera, na czele z Roberto.
1
@Kubix93 @MarioVeB! To tak samo jak bronienie Semedo i mówienie, że to dobry obrońca i to wina Valverde, że gra słabo