1

Argentyna właśnie zapewniła sobie awans do fazy pucharowej Mistrzostw Świata u20! Albicelestes pokonali Portugalię 2:0 po golach Gaicha 33' i Pereza 84'.

1

2:0 dla Argentyny. Nehuén Pérez
, po dośrodkowaniu Barco.

1

@PatrychoO u je dzwoni, znowu ten telefon dzwoni

0

ale to zmaścił ten z 9 :(

0

Szkoda, że poziom komentarza nie jest równy poziomowi spotkania Portugalia - Argentyna. Nie wiem kto komentuje ten mecz, ale moim zdaniem ten komentarz jest beznadziejny.

0

@Cave I co z Bartkiem? Co powiedział?

0

@lukaszbrk i to są właśnie plotki

0

@Encore wlaśnie miałem wrażenie, że z transferu Neymara najbardziej cieszył sie Carvajal. Tyle razy ile on gościa ośmieszył podczas klasyków. Niesamowity był. Chociaż ostatnio udało się nawet Dembele posadzić na dupce

0


Kiedyś to było, co nie? Teraz to już nie ma

0

@Michaelo20000 to ciekawe. Chyba jakiś bug się wkradł.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Michaelo20000 a quest Niech żyje bal zrobiłeś?
Jeśli tak to odbić jaskra pomoże ci Zoltan, a nie Dijkstra

0

@Kubox dobry piłkarz, z potencjałem, świetnie się go ogląda.
W Barcelonie nie ma dla niego miejsca, podobna pozycja do Coutinho w Liverpoolu.

0

@Michaelo20000 a nie masz questa, że masz znaleźć ich informatora? Może trzeba najpierw go zrobić.
Nie chce mówić dokładnie jak jest bo byłby spoiler. :(

2

@Chwytliwy chodzi mi o trofea. Jednak Valverde coś dołożył do gabloty. Może być gorzej, jeśli Real wróci na poziom Realu.
Chociaż teraz to gdybanie, bo na 13:26 28 mają trenerem jest Valverde.

1

@Colon tak. Zwłaszcza jak czytam o kandydaturach np. Bielsy. 
Mam nadzieję, że jeśli Martinez przyjdzie to będzie wszystko tak jak sobie wyobrażamy. Chociaż moim zdaniem powodów do optymizmu nie ma dużo.

0

@tbas właśnie. Później okaże się, że Ernescik wcale nie był taki zły.

1

@MarioVeB! Mało analiz @paxa czytałeś? :D Szkoda już się znęcać nad tym Semedo. Ktoś kto ma rozum rozumie, że jest za słabym piłkarzem na Barcelonę.

0

@Phatro o tym mówię. Nie wiem czy to byłaby dobra zmiana.  

1

@daniel32778 Francja cały turniej grała z kontry i twardo się broniła. Dlaczego akurat ona miałaby się otworzyć na Brazylię i atakować? xD

5

Skąd taka radość na tego Martineza? Nie rozumiem tego. Jego najlepszy mecz to mecz z Brazylią, gdzie przez większość czasu murowali, a najlepsze akcje Belgii to były kontry.

Ja jestem do tego sceptycznie nastawiony. I oby przy jego wyborze będę mógł powiedzieć, że się myliłem.

7

Romero znów sprzedaje Dembele. Dawno nie było..
Ah shit here we go again

0

@Encore Martinez też może nie chcieć rzucić Belgii. A raczej Belgia oddać jego.

4

@MarioVeB! "Malcom strzelił bramkę Interowi i Realowi ? Nie pamiętam ale jeśli tak to przy tak małej liczbie minut spędzonych na boisku, prezentuje naprawdę wysoki poziom. " Aha

7

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

0

@Szymoxn20 nie wiem

3

Kadra Włoch na mecze eliminacji:

https://pbs.twimg.com/media/D7l2GarWkAAAxj1?format=jpg&name=small
Całkiem spora

0

@damianex10 szatan z Dębicy

0

@MarioVeB! No i oczywiście: grają tylko pupilki trenera, na czele z Roberto.

1

@Kubix93 @MarioVeB! To tak samo jak bronienie Semedo i mówienie, że to dobry obrońca i to wina Valverde, że gra słabo 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?