BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzień dobry wam.
1
@SeeleyBooth oglądanie Barcelony Valverde hehehe
0
@Wawrzyszewski ale dupeczka ua
0
@BigShaq Boże napisałem Langlet.. oczywiście, że Lenglet
0
@Chwytliwy no niestety. Ja sam na początku maja dałem się przekonać, że zarząd wykonuje git robotę. Trochę mi wyniku zasłoniły obraz jaki jest.
Masa zbędnych transferów i ruchów. Są pozytywne cechy, jak de Jong, Umtiti, Langlet, Arthur i kilku innych.
Dupy nie urywa, jest problem.
1
@SeeleyBooth przede wszystkim: nie ma oficjalnego komunikatu to nie ma tematu. Nie wyobrażam sobie z że ewentualne zostanie Valverde nie dostanie ogłoszone w jakimś komunikacie, biorąc pod uwagę co się dzieje od kilku dni.
4
No i zaczyna się. Ah shit, here we go again
7
ten dzień zasługuje na odpowiednie podsumowanie: XDDD
0
@PeteR10 poświęcić roka życia
1
@Amok97 http://prntscr.com/nuk7rh
1
@KamQiX dobra, teraz poważnie. Sam marzyłem (??) żeby wrócił. Trochę taki mokry sen. Zwłaszcza teraz, gdy Barcelona potrzebuje Neymara na gwałt, a i sam Neymar chyba potrzebuje Barcelony. Nie uważam, że Dembele jest szklanką. To trochę mieszanka pecha, braku przygotowania, zbyt szybkiego powrotu po kontuzjach i chyba złej pracy fizjoterapeutów. Natomiast, nie podoba mi się na jakiej zasadzie miałby ten transfer zostać przeprowadzony. Nie chcę wymieniać Dembele, mimo, że NEYMAR >>>>>> DEMBELE, do tego nie ma wątpliwości żadnych.
Ousmane to niebywały talent, obunożny, zagra na obu skrzydłach. Powiedzmy sobie szczerze - Messi młodszy nie będzie, a moim zdaniem Francuz stylem gry jest podobny (wiadomo, że z przymrużeniem oka). Gdy Neymar był jeszcze w Barcelonie chciałem, żeby Ousmane został następcą Leo i dalej tego chce. Nie chce go wymieniać.
Coutinho, Malcom, Rakitić, Umtiti, niech zarząd kombinuje. Cała ta 4 nie jest niezbędna (Ousmane w sumie też), może poza Umtitim jeśli nie przyjdzie MdL. A szczerze mówiąc, nie wiem czy nie lepiej sprowadzić do PSG porządnego pomocnika, stopera i skrzydłowego do odbudowy (Coutinho na skrzydle na tle farmerów da radę). Tyle ode mnie, chciałem napisać więcej, ale wypadło mi z głowy trochę.
25
@Robertinho proponuje nową ankiete dotyczącą powrotu Neymara. La Rambla za?
1
@BarcaInfo bomby i negocjowanie transferu z arabem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Witekk10 ja nie uważam, że Dembele to szklanka. Tylko cytuję co pewna część LR sądzi. Chciałem pokazać coś. U Neymara im to nie przeszkadza, ale u Dembele to już tak.Brakuje niektórym kapki obiektywizmu.
0
nie wydaje mi sie
0
@kordyl1010 jeśli jest taki układ z PSG, to Dembele wchodzi w transakcje.
0
@Grubson06 otóż to
1
Dembele się kilka razy połamał - SZKLANKANeymar dwa razy pod rząd wypada na kilka miesięcy, gdy sezon wkracza w kluczową faze - ???
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ej, jak już macie takiego hajpa, to łapcie:
1
@VamosRakieta no i proste. Dopóki nie ma na tt fcb to się nie ma co hajpować.
0
@Encore ta, Neymar z Alvesem na plecach wraca.
0
@damianex10 mam nadzieję, że hiszpańscy sędziowie nie znają polskiego. Z tego co kojarzę, to ten napastnik lubi sobie rzucić soczystą ulicznicą i innymi wulgaryzmami.
3
@Commando genialny Bartomeu. Puścił plote o Neymarze, żeby w tym samym czasie, gdzie ludzie będą jarać sie genialnym Brazylijczykiem wypuścić newsa, że Ernesto zostaje. Geniusz taktyczny.
0
ale leci postow duzo, ja cie
2
@BarcaInfo weź ich tak nie nakręcaj co :( bo potem znów sie będą czepiać, że fejk newsy podajesz :(((( a szkoda karmic bestie
0
ale la rambla sie obudzila, tętni życiem
dobrze, bo juz nudna byla ta polityka i valverdejedziemy jeszcze po Marco, Marquinhos też kiedyś był targetem, Mahrez na ławkę, Bernardo Silva bo to kozak, Grimaldo na zmiennika, Kimmich bo mamy kiepską prawą obrone, jakiś może Buffon na bramke bo doswiadczony to nie bedzie sie upominal o minuty, oczywiscie pan de Światło, Thiago bo wychowanek, a na atak Jović i jakiś Mbappe bo akurat zostaną drobne
dobry skaldzik????
0
@SeeleyBooth ta pół swojej pensji oddaje na rzecz wynagrodzenia brazola
0
@damianex10 troche ostatnio pieprzy jak potłuczony
0
w sumie nie dziwi mnie, że akurat Romero to podał skoro wcześniej mówił, że klub chce sie pozbyć Dembele
szczerze? nie wierze w taki układ, mimo wielkiej sympatii szejka do Ousmane