9

@TheNekro94 w Małopolsce też. Brzmi to absurdalnie, że ochłodzenie do 25 stopni

0

@Aaron10 dobra jednak jestem głupi. Nieważne

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@VamosRakieta powinno być teraz ok.

3

L'Equipe opublikował listę najlepszych zawodników do lat 20. Nie ma Polaków, co pewnie dziwi Bońka, ale taka jest francuska prawda futbolu.

Puiga też nie ma.
Na 1 miejscu sympatyczny Holender, De Ligt, drugi Sancho, a 3 Havertz.
Cała lista tutaj: https://www.lequipe.fr/edition-speciale/la-numerique/5000891/#

2

Antoine Griezmann ostatnią swoją bramkę w fazie pucharowej Ligi Mistrzów zdobył 10 mają 2017 roku w meczu z Realem.

3

Powinien ktoś to pokazać w tym programie Zibiemu

https://pbs.twimg.com/media/DyG7lxgWsAIjn9W.jpg

2

@Danny Gaucho prawdziwa walka to jest walka o utrzymanie w najlepszej lidze świata Premier League, a nie w jakiejś Lidze Misiów, gdzie grają takie panienki jak Neymar. Barcelona dobrze robi odpuszczając tego ogórka de Ligta. Bednarek byłby idealnym uzupełnieniem Barcelony.

7

@jedrek7000 głupot nie czytasz, a sam piszesz totalne pierdoły.

1

@Danny Gaucho no proste, że Bednarek > de Ligt. Jeden gra w jakiejś amatorskiej lidze holenderskiej, a drugi w najlepszej lidze świata Premier League.

0

Młodziki FC Barcelony właśnie zaczynają mecz z młodzikami Rayo Vallecano.


61

Boniek: Sedlar wybrał Mallorcę, która gra w Segudna Division. Poszedł z drużyny walczącej o Ligę Mistrzów do drugoligowca z Hiszpanii.
Kowal: Lepszy poziom, ładniejszy kraj.
Boniek: Nie ma ładniejszego kraju niż Polska.
Stan: Dlatego często przebywa pan w Rzymie.

[Weszło, Stan Futbolu]

0

@Maker0 dlatego mecz z Interem jest dobrym przykładem jak fajnie to wyglądało. Dembele z prawej, więc było tam zagrożenie. Coutinho z lewej, w roli Messiego. Alba miał otwarty korytarz. Pressing był genialny bo wszyscy w nim uczestniczyli.

2

@kerouac dla mnie też jest. Jeśli chodzi o jego grę "Barcelońska" to jest lepiej niż było na początku. Widać w tym progres. Jest chaotyczny, ale to działa na swój sposób. Szkoda tego jednego sezonu, który stracił. Barcelona teraz gra takim stylem z "skrzydłowymi" Messim, teraz Dembele a wcześniej Neymarem. Dla mnie Neymar był skrzydłowym. I to najlepszym na świecie. Często schodził do linii i dryblował (końcowej i bocznej), trzymał się lewej strony i z niej schodził równie często do środka atakując. Trzeba się zastanowić czy po erze Messiego gra Barcelony trochę się zmieni i będą potrzebni typowi skrzydłowi, tacy jak Dembele. Messi wiecznie grać nie będzie. Zobaczymy jak to będzie, ale dla kni jeśli z jednej strony (umownie) mamy Messiego, to z drugiej powinien być ktoś przeciwny, którego również stać na nieszablonowe zagrania i wyjście ze schematu Barcelońskiego.

0

@kerouac abstrahując od formy i zdrowia to czy Dembele nie jest typowym skrzydłowym?

1

@Bagsik88 nie ma co z głupim dyskutować

3

@Skaramuczi no pewnie nikt. Czyli standard. Wszystko wina Valverde, bo przecież nie wystawia Coutinho na pozycji Messiego i ten gra słabo!!!!!1!1!!

0

@Wilczeq Suarez, Messi, Urugwaj, Brazylia, Urugwaj, Urugwaj-Kolumbia, Brazylia, Argentyna-Chile

7

@Rewolucja123 odpowiadanie temu gościowi nie ma sensu. Ma swój własny wyidealizowany świat, w którym jest tak jak myśli i nie dopuszcza innej opcji i myśli.

8

@Skaramuczi panie Michale czy to prawda, że wkładał pan piętę w gorący kaloryfer i krzyczał że jest na Casa Balance?

0

I teraz najpiękniejsze. Przedsmak akcji z de Ligtem. Zaczyna się wylewanie żalu i jadu, bo nie przyszedł do Barcelony.

2

@Danny Gaucho i w piz.. i wylądował

0

@BARCA_FOR_EVER gdzie oglądasz? Leci w jakiejś polskiej telewizji?

8

Tak to właśnie jest z tymi marzeniami za młodu.


1

@FC1899Barca zimny prysznic

3

@Rewolucja123 policyjna prowokacja

0

@Leoo94 kawałek ode mnie. Kilkanaście km. Ciekawe, bo u mnie tylko pogrzmiewa i czasem polewa. Niefajna sytuacja.

41

Oj robiło się tak, robiło.



2

Cracovia obchodzi dziś swoje 113 urodziny!

0

@Danny Gaucho w sumie, że Kai Havertz wygrał nie jest dziwne. Jaki pomocnik bardzo dużo bramek strzelił i był kluczowy w układance. Lewandowski, oczywiście król strzelców, ale jak na niego i jego poprzednie sezonu to mógł spokojnie wpakować jeszcze z 7/8 bramek więcej i zakręcić się koło 30 w samej Bundeslidze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?