BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
no i gituwa, var to ziomal
0
@olejtm Neymar w jego wieku grał sezon życia oraz w dużym stopniu przyczynił się do trypletu w sezonie 14/15
0
Żurkowski joga bonito.
3
@Jonyx i się nie odnajdzie, bo formacji nie zmienimy.
1
Mam nadzieję, że nasi pomocnicy zrobią sobie dziś wywar z Mandragory
0
@MrMischol ty, no właśnie. Przecież naczelny mejwen, dobry chłopak z Dębicy, mówił, że ma informacje z dobrego źródła o klauzuli Neymara od 2019 roku w wysokości 200m. Przypomnialeś mi. Ach, ten Mati.
0
Neymar, Valverde, pozycja Coutinho, Bartomeu i zarząd, polityka, pogoda - to chyba tematy, które najbardziej grzeją LR. Coś pominąłem?
1
@KamQiX tak to raczej nie pójdzie, ale Coutinho i 100 milionów, 110 milionów albo 100 i jakieś zmienne to jest max jaki można dać.
0
@SuperPatsonFCB Malcoma nawet nie liczę już. Mam po prostu nadzieje, że opchniemy go za tyle ile daliśmy. Coutinho, Neymar i Dembele nie mają prawa bytu ze względu na płace - nie grają za frytki.
Dlaczego Coutinho out, a nie Dembele? Po pierwsze wiek - Dembele jest potrzebny w perspektywie, że Messi ma 32 lata i już za rok albo dwa znów trzeba byłoby szukać następcy, a tam to będzie obyty Dembele. Po drugie forma sportowa - trzeba powiedzieć, że przed problemami zdrowotymi Ousmane był w okresie zimowanym naszym najlepyszym zawodnikiem po Messim. Po trzecie, potencjał - Dembele ma kosmiczny, a Coutinho wiele do poprawy nie zostało (poza formą sportową hehehe). To już tak całkowicie abstrahując od zdrowia obu panów.
Dodatkowym plusem dla Francuza jest to, że zagra na obu skrzydłach - co daje nam fajne pole do rotacji (za Messiego, za Neymara).
2
@PatrychoO ja to widzę tak. Dembele grał z 7 w BVB, w socialach ma 7, więc dostałby 7. Neymar bierze 11, a Coutinho? Nie przetrwa ewentualnego transferu Neymara, samo PSG może być nim zainteresowane, więc pewnie byłaby wymiana Brazylijczyków.
1
@Esteban_ wiesz jak jest. Trzeba być kontrowersyjnym, ale że aż tak?
43
@Fake69 najgłupszy komentarz jakiś dziś widziałem.
0
@Lincolm ale rozpoczęcie roku szkolnego jest chyba 2 września.
0
@rambocyc może przynajmniej w FMie Semedo by asystował.
0
Ah, ten boski Diego
0
@krzychu1526 je go.
0
@VenoM dużo. I o wiele więcej jakości z przodu. (:
0
@Bobo25 stary dziad już z niego. Nie jest warty dużej kasy. Nie opłaca się.
17
Mimo wszystko, jeśli wróci a transakcja będzie rozsądną opierają (mam nadzieję, że bez włączania w to Dembele) to będę bardzo uradowany. Zachował się jak śmietnik, ale jego gra to magia. Brakuje go.
Miłej nocy.
0
@Kurkmen chodzi o kwoty na rękę? Mieszkając sam i nie mając rodziny wybrałbym pierwszą opcję, ale gdy "do gry" wchodzi rodzina, dzieci to jednak 9 tysięcy.
0
@AboveYou Jane Ahonen na następnych zawodach cie pokonam
4
@Pawelec7 wszyscy poza Aubameyangiem będą grać w LM
0
@vangoor Llorente to dobry zawodnik. Atletico będzie miało z niego pociechę. Szczerze mówiąc to nie widzę lepszej opcji, która mogłaby zastąpić Rodriego. Cena taka, a nie inną, ale wiadomo - rywal zza miedzy i Atletico na musie zastąpienia przekozaka to i cena idzie w górę.
0
@Bobo25 przecież może komentować. O ile się nie mylę to TVP wykupiło część praw do Ekstraklasy.
0
@Pawelec7 Sevilla i Valencia, a nawet Atletico dały tyłka, że nie sprowadziły Fornalsa za taką śmieszna sumę.
3
@BarcaInfo ale mają top humorek. Niesamowite. Nadaje się na pranka jutubowego
0
@Encore właśnie widzę, że to cały stream. Myślałem, że jakiś urywek się znalazł.
0
@Encore gdzie? Daj linka proszę
8
@Danny Gaucho w Madrycie są lepsze pola golfowe niż w Monachium. Tam tylko piwsko walą, co nie jest w kręgu zainteresowań mojego klienta. - agent Bale na temat tej plotki.
2
Według Marci cała kwota za Griezmanna ma wylądować w Benfice, jako zapłata za Felixa.
(Kręcidło)
Nie patrząc na źródło to wydaje mi się to rozsądne dla wszystkich. Piłkarz przejdzie dobrą szkołę gry, będzie miał pierwszy skład, rozwinie się. Atletico znajduje jeszcze nie następcę Griezmanna, ale kogoś kto za rok/dwa lata nim będzie. A i sam budżet płacowy Atletico odzyje, bo młody nie powinien dostać takiej kasy jak Francuz.