0

@LaSTeR już myślałem, że to Hajto znów atakuje.

31

Jasper na IG: "Chciałbym podziękować za 3 niesamowite lata. Świetnie się bawiłem i jestem szczęśliwy z bycia zawodnikiem Barcelony. Jestem bardzo dumny i wdzięczny za wsparcie jakie otrzymałem od fanów. Chciałbym powiedzieć: dziękuję! I do zobaczenia wkrótce!"

51

Dokładnie rok temu rozegrany został najbardziej żałosny mecz na Mistrzostwach Świata.


5

@Criss18Barca Firpo, Alba, Gaya, Lato, Grimaldo.. a w Polsce ani pół lewego obrońcy. ;v

3

Klasa. Genialny film o współpracy adidasa z Arsenalem.

https://x.com/Tomthegunner/status/1144343201362456580

2

0

@Witekk10 początek sezonu: Ever Banega oślepia przeciwników swoją łysą glacą. Musiał ściąć włosy po nieudanej wizycie u fryzjera.

0

@SeeleyBooth Neymar i Griezmann. Są dwa, jest ofensywa. Chociaż z tym Neymarem wiadomo jak jest. Coś jest grane, na pewno Neymar chce, wygląda na to, że Barcelona chce, ale szejker ma też coś do gadania. Griezmann klepnięty - nie wierzę, że zarząd się znów dał wydymać przez tego Freda.
Do środka pola jest Frenkie, ale kurde... nie wiem, nie widzę tego. Mocno licze na Arthura. Wszedł z buta do 11, grał super (jak na to, że przyszedł z Brazylii i było to jego 1 zetknięcie z prawdziwą, europejską piłką), utrzymywał pewien poziom, ale apetyt rośnie. Zaaklimatyzował się i liczę teraz na fajerwerki. Oby problemy mięśniowe go opuściły. Liczę na zepchnięcie ze stołka Busquetsa (no chyba, że nagle będzie kolejny film pt. Busquets - REAKTYWACJA). Frenkie wejdzie z buta do 11, daje mu max czas do października i jest naszym starterem w pomocy. Najchętniej bym widział Arthur-Frenkie jak każdy, ale wiemy jak jest. Jest Vidal, jest Rakitic, jest Alena (który grał bez fajerwerków, na poziomie Denisa, tylko jest tańszy), liczę na jakieś minuty dla Puiga. Jeśli odejdzie Ivan to musem jest ściagnięcie kogoś w jego miejsce. Lewy obrońca do zakupu albo Luis, albo Firpo. Osobiście wolę Firpo. Bardzo mi zaimponował i jest to pewnego rodzaju inwestycja w przyszłość. Środek obrony jest git. Prawa obrona to dziwna sprawa. Nie ma nikogo na rynku godnego kupna. Jeśli pojawi sie fajna oferta, to sprzedać Semedo i postawić na Wague.
Natomiast do odstrzału jest Coutinho (niezależnie od Neymara, ale nie będę zdziwiony jeśli zostanie włączony w te operacje), Malcom (totalne nieporozumienie), Denisy i inne Rafinhe.
Dembele.. musi zostać. Jego sprzedaż przy przyjściu Griezmanna i Neymara dobrze wygląda na papierze. Brylant, kozak talent, a przede wszystkim - obskoczy oba skrzydła. Coś co jest nam bardzo potrzebne, bo jeśli odejdzie to znów potrzebujemy skrzydłowego na obie flanki, bo Griezmanna nie można traktować jako kogoś kto zagra na skrzydle (mimo, że w RSSS kiedyś tak grał - ale kiedy to było?). Neymar i Messi potrzebują odpoczynku - wchodzi Dembele. Messi ma 32 lata, powoli (wydaje sie logiczne ze wzgledu na wiek) zbliża się ku końcu kariery - ograny w Barcelonie Dembele wejdzie w jego buty (zachowując proporcje).
Jedno jest pewne - czeka nas nieziemsko ciekawe okno.

2

@ViscaBarca123 to przez to, że jest tak pompowany w socialach. Marketingowa bestia, fajne imie, charakterystyczne włosy. To ludzie też hajpują.

7

@Chwytliwy ależ wieje...

7

@BarcaInfo Nawet Zahavi nie jest takim cudotwórcą. Jeśli sprzedadzą go za tyle ile kupili będzie super.

2

@Commando fakt. Dzisiaj był dzień idealny. Było ciepło, ale nie za gorąco. Wiatr, bezchmurne niebo. Tak mogłoby być codziennie.

4

@Kamiloza91 czarna pantera, Samuel Eto'o.

0

@format1977 nie jest to często spotykane.

3

Fajne buty Luis, ale po co Ci te słuchawki?
https://pbs.twimg.com/media/D-EnPJzXYAEapA1?format=jpg&name=medium

Swoją drogą, nie wiedzieć czemu niesamowicie śmieszy mnie to zdjęcie.

0

@NeroTFP nie widziałem tego wczoraj. Musiałem przeoczyć. Dopiero dziś mi wpadł w ręce ten film. Idzie ręce załamać widząc takie coś.

13

Aha. Byliście kiedyś świadkami podobnego incydentu? Co za baba.


1

@Karakanis zależy. W większości przypadków taka opcja nie wypala, bo uznają, że ten zawodnik nie jest potrzebny.

0

@kulek22 no, nieładnie umiejąc, uja by zrobił.

0

@BarcaInfo 15 milionów za Denisa? O panie

2

@lukas10 nie grał bo był za słaby. Nikt go wtedy też nie chciał brać do Barcelony za kupę szmalu. Ot co różnica.

6

@lukas10 ale się kompromitujesz. Mbappe który zagral genialny turniej strzelił 4 bramki. Przereklamowany Griezmann strzelił 4 bramki i miał 2 asysty. Felix oglądał MŚ w telewizji.

2

Istny fenomen piłkarski. Doskonała technika, kosmiczne warunki fizyczne, niepowtarzalna osobowość, trochę bufon z przerośniętym ego. Żałuję, że mu u nas nie wyszło. Jednak Zlatan to jest magik. Piłkarz top i długo nie będziemy mieli okazji oglądać takiego grajka.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Wszędzie poznam te dziurę w zębach.



2

@aras17_VeB jest beznadziejna ta piłka. Beznadziejna.

8

@krzakov Mathieu koniec końców był dobrym transferem. Bramka w klasyku, jedyna bramka w meczu (chyba) z Celtą. Bez niego nie byłoby trypletu. Alcácer biorąc pod uwagę, że dużo na minusie nie wyszliśmy na nim i spełniał swoją rolę też nie bym nieporozumieniem.

0

@Orlik00 w Barcelonie gryzie Real.

6

@Orlik00 XD piękne

2

Swoją drogą, taki Neto będzie miał co wspominać po zakończeniu kariery. Gra w Juve, gra w Barcelonie, treningi z Messim, Buffonem, ter Stegenem, Suarezem, Dybalą, Pogbą. Zapewne dopisze sobie do tytułu mistrza Włoch mistrzostwo Hiszpanii. Taki to pożyje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?