BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy Alves jakby nie patrzeć to też Paryzanek
1
@SeeleyBooth nie no, bezapelacyjnie magik Thiago.
0
@Transu96 @Kettger @sidzej panowie i panie, to była ironia.
0
Jedyny powód dla którego chcieliby sprowadzić Alvesa jest taki, żeby Neymar nie czuł się samotny bez kumpla. Ale pensję dzielą na pół.
1
@Nano22 ludzie nie pamiętają, że w sezonie 15/16 ten słaby Roberto potrafił go posadzić na ławce. A przez te 3 lata się trochę zmieniło na korzyść Hiszpana i niekorzyść Brazylijczyka.
9
@IronSanHybrid bo w 12 zawodników się nie gra, to ciężko zobaczyć takie zestawienie.
6
Dani Ceballos vs Poland U-21
1 gol
1 asysta
107 podań
93% podań celnych
7 strzałów
5 kluczowych podań
6 wygranych dryblingów
2 odbiory
0
@barteq mógł ustrzelić hat tricka z tych bomb. Cyrkiel w nodze niesamowity.
5
Swoją drogą. Hiszpania ma dwóch panów super-piłkarzy: Fabian Ruiz i Ceballos. Mam nadzieję, że Dani się gdzieś ewakuuje i będzie grał. Brylanciki.
31
Ćwiąkała jak zwykle z RiGCZem
http://prntscr.com/o5cxj5
4
:D
https://x.com/adam1p3/status/1142496267697889280
0
Dwa fajne mecze w jednym czasie. Niedobrze.
0
@Danny Gaucho myślisz, że jeden drugiego gwałci? Może to para.
3
@MatiFCB2000 kilka postów niżej jest
23
@Mathew86 wybiera Juventus bo będzie miał praktycznie pierwszy skład z miejsca. Finanse to też ważna sprawa, ale śmiać mi się chce gdy czytam, że ludzie piszą o tym jak ktoś leci na kase to niech spieprza.
Odnoszę wrażenie, że w dzisiejszych czasach 90% ludzi na LR ma zaszczepiony ból dupy, gdy jakiś zawodnik wybierze inny klub, a podwójny ból kiedy idzie gdzieś indziej i zarabia tam więcej niż proponowała Barcelona.
4
https://pbs.twimg.com/media/D9LiBq2WsAAFzBb.jpg
Przecież bez niego to będzie już totalna porażka w MU.
0
@vangoor brakuje tylko Pola robiącego de czempions
0
@Danny Gaucho pewnie ten klub znalazł na Roksie, stąd ta nazwa
0
@Rewolucja123 o, mam
https://i.ytimg.com/vi/pRz4p9VrA8M/maxresdefault.jpg
1
@Rewolucja123 widziałem kiedyś takie pieknie zrobione zdjęcie Neymara w pięknej koszulce z ubiegłego sezonu, ale nie umiem znaleźć.
0
@Danny Gaucho czy ja wiem. Trafią na Getafe i już będzie ciężko.
0
@Rewolucja123 fajny, tylko szkoda, że w tych koszmarnych koszulkach. Nie było lepszego zdjęcia?
7
@Danny Gaucho kiepsko to wygląda.
0
Czy Dark to dobry serial? Wiem, że wczoraj była premiera 2 sezonu. Sam opis i zwiastun jakoś niezbyt przekonał, więc byłbym wdzięczny za wszelkie rekomendacje.
2
@Leooo hahahahahahahahahahahha dobre :D
2
Można nie lubić PSG, ale trzeba przyznać, że koszulki mieli ładne w tym sezonie. Zwłaszcza te:
https://preview.redd.it/jh3hu8m7qqe21.jpg?width=696&auto=webp&s=30c4fc271b7fb2176ff2ca69bd0bbf51b1889c97
1
"Barca twoim domem"
https://pbs.twimg.com/media/D9pz9MTXoAAXk6n?format=jpg&name=large
1
Juz widzę jak dziś Polska reprezentacja skopie dupę Hiszpanii, tak 1:0.
33
We wtorek dzień De Ligta. Catradio (neurophate)
34
Ten stream nigdy nie przestaje zaskakiwać
https://streamable.com/a74ea