0

@Chwytliwy Alves jakby nie patrzeć to też Paryzanek

1

@SeeleyBooth nie no, bezapelacyjnie magik Thiago.

0

@Transu96 @Kettger @sidzej panowie i panie, to była ironia.

0

Jedyny powód dla którego chcieliby sprowadzić Alvesa jest taki, żeby Neymar nie czuł się samotny bez kumpla. Ale pensję dzielą na pół.

1

@Nano22 ludzie nie pamiętają, że w sezonie 15/16 ten słaby Roberto potrafił go posadzić na ławce. A przez te 3 lata się trochę zmieniło na korzyść Hiszpana i niekorzyść Brazylijczyka.

9

@IronSanHybrid bo w 12 zawodników się nie gra, to ciężko zobaczyć takie zestawienie.

6

Dani Ceballos vs Poland U-21



1 gol
1 asysta
107 podań
93% podań celnych
7 strzałów
5 kluczowych podań
6 wygranych dryblingów
2 odbiory

0

@barteq mógł ustrzelić hat tricka z tych bomb. Cyrkiel w nodze niesamowity.

5

Swoją drogą. Hiszpania ma dwóch panów super-piłkarzy: Fabian Ruiz i Ceballos. Mam nadzieję, że Dani się gdzieś ewakuuje i będzie grał. Brylanciki.

31

Ćwiąkała jak zwykle z RiGCZem
http://prntscr.com/o5cxj5

0

Dwa fajne mecze w jednym czasie. Niedobrze.

0

@Danny Gaucho myślisz, że jeden drugiego gwałci? Może to para.

3

@MatiFCB2000 kilka postów niżej jest

23

@Mathew86 wybiera Juventus bo będzie miał praktycznie pierwszy skład z miejsca. Finanse to też ważna sprawa, ale śmiać mi się chce gdy czytam, że ludzie piszą o tym jak ktoś leci na kase to niech spieprza.
Odnoszę wrażenie, że w dzisiejszych czasach 90% ludzi na LR ma zaszczepiony ból dupy, gdy jakiś zawodnik wybierze inny klub, a podwójny ból kiedy idzie gdzieś indziej i zarabia tam więcej niż proponowała Barcelona.

4

https://pbs.twimg.com/media/D9LiBq2WsAAFzBb.jpg

Przecież bez niego to będzie już totalna porażka w MU.

0

@vangoor brakuje tylko Pola robiącego de czempions

0

@Danny Gaucho pewnie ten klub znalazł na Roksie, stąd ta nazwa

1

@Rewolucja123 widziałem kiedyś takie pieknie zrobione zdjęcie Neymara w pięknej koszulce z ubiegłego sezonu, ale nie umiem znaleźć.

0

@Danny Gaucho czy ja wiem. Trafią na Getafe i już będzie ciężko.

0

@Rewolucja123 fajny, tylko szkoda, że w tych koszmarnych koszulkach. Nie było lepszego zdjęcia?

7

@Danny Gaucho kiepsko to wygląda.

0

Czy Dark to dobry serial? Wiem, że wczoraj była premiera 2 sezonu. Sam opis i zwiastun jakoś niezbyt przekonał, więc byłbym wdzięczny za wszelkie rekomendacje.

2

@Leooo hahahahahahahahahahahha dobre :D

2

Można nie lubić PSG, ale trzeba przyznać, że koszulki mieli ładne w tym sezonie. Zwłaszcza te:

https://preview.redd.it/jh3hu8m7qqe21.jpg?width=696&auto=webp&s=30c4fc271b7fb2176ff2ca69bd0bbf51b1889c97

1

1

Juz widzę jak dziś Polska reprezentacja skopie dupę Hiszpanii, tak 1:0.

33

We wtorek dzień De Ligta. Catradio (neurophate)

34

Ten stream nigdy nie przestaje zaskakiwać
https://streamable.com/a74ea

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?