0

@MrShakira nie stać nas na Neymara, Griezmanna i MdL. Nawet przy sprzedaży i zejścia z pensji Ivana I Coutinho. No chyba, że Francuz i Brazylijczyk zgodzą się grać za 10 mln, a Holender za 5. Chociaż to i tak bardzo obciąży budżet.

0

@WiernyDoKoncaFCB alltube, fili.cc

0

@Skaramuczi tak. Zbiórka, szyk bojowy i jedziemy wywieźć Rakiticia do Mediolanu.

0

@matirix20 przecież sam sobie możesz ich przetransferować i gierczyć

2

Tak jak w poście. Czy jest to najlepsze trio/atak w historii?

https://x.com/RickyRichLFC/status/1141305077946359808

1

@koksik2700 hahahaha smieszne żarty z Valverde pod koniec czerwca :DDDD

0

0

@monsterrize nie. Czarnobyl jest na HBO GO.

0

Jutro o ósmej przyjedzie do ciebie dwóch facetów z wybrzeża, przywiozą dla mnie szmal.

1

@Rewolucja123 tylko żeby ci nie odwaliło jak Perchalowi podczas zbiórki

0

(...)przecież to jest w ogóle niepojęte (...)


2

@Dejvv może formalności, może coś z kontraktem jeszcze, albo po prostu czekają na kasę za Griezmanna

1

Oglądnięcie Kilera przed snem było dobrym pomysłem

0

1

@Chwytliwy pompa siadła i jest lipa

39

No i tak można ogłaszać zostanie serialu na platformie


0

@damianex10 ten 4 obrazek nawet śmieszny xD

0

@SeeleyBooth coś w tym dziwnego? Przecież my wywalamy kupe siana na pensje.

0

@Pressinho to samo pomyślałem.

0

@krzychu1526 Trent, Iniesta, Zaza, ter Stegen, Umtiti, Messi, Neves, de Jong, KdB, Alves, Suarez

0

@PatrychoO Argentyna przede wszystkim nie ma kogoś kto to ułoży. Abstrahując od braków kadrowych, które uzupełniają jakieś (z całym szacunkiem) Jaśki z lig latynoskich. Mają niesamowitą pake z przodu patrząc na nazwiska (Messi, Aguero, Di Maria, Higuain, Icardi, Martinez, nawet Salvio) a w obronie.. W obronie jest jednak lipa.
Gdyby nie Messi to Argentyna jako drużyna jest właśnie na poziomie Paragwaju albo Wenezueli

40

Najwięcej udanych dryblingów na Copa America:
Messi - 8
Cuadrado - 8
[whoscored]

4

Świetną mają tam atmosferę. Jak za najlepszych czasów u Nawalki



0

@ProMILs bo to nie jest duży transfer jeśli chodzi o koszty. 30 milionów teraz to nie jest wielka suma, a tu wszyscy chcą same wielkie nazwiska jak de Ligt, Neymar, Griezmann

4

@ProMILs bo nie możemy robić transferów przed 1 lipca że względu na rozliczenia i FFP? Myślicie czasem ludzie. Okienko się jeszcze nie zaczęło.

2

Lista skautów obecnych na wczorajszym meczu Polska -Włochy Mistrzostw Europy u-21.


3

@Chwytliwy Znam obrońce, który mógłby tam zagrać. Semedo.
A tak w sumie to Marca pisała o Hermoso, Lodim, Felixie i Semedo w kontekście kolejnych wzmocnień Atletico.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

Grabara on fire


0

Co sie Szpaku po gwizdku ucieszył jakby to koniec meczu był.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?