BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MrShakira nie stać nas na Neymara, Griezmanna i MdL. Nawet przy sprzedaży i zejścia z pensji Ivana I Coutinho. No chyba, że Francuz i Brazylijczyk zgodzą się grać za 10 mln, a Holender za 5. Chociaż to i tak bardzo obciąży budżet.
0
@WiernyDoKoncaFCB alltube, fili.cc
0
@Skaramuczi tak. Zbiórka, szyk bojowy i jedziemy wywieźć Rakiticia do Mediolanu.
0
@matirix20 przecież sam sobie możesz ich przetransferować i gierczyć
2
Tak jak w poście. Czy jest to najlepsze trio/atak w historii?
https://x.com/RickyRichLFC/status/1141305077946359808
1
@koksik2700 hahahaha smieszne żarty z Valverde pod koniec czerwca :DDDD
0
@Rewolucja123 +1
0
@monsterrize nie. Czarnobyl jest na HBO GO.
0
Jutro o ósmej przyjedzie do ciebie dwóch facetów z wybrzeża, przywiozą dla mnie szmal.
1
@Rewolucja123 tylko żeby ci nie odwaliło jak Perchalowi podczas zbiórki
0
(...)przecież to jest w ogóle niepojęte (...)
2
@Dejvv może formalności, może coś z kontraktem jeszcze, albo po prostu czekają na kasę za Griezmanna
1
Oglądnięcie Kilera przed snem było dobrym pomysłem
0
@ViscaBarca123 taktyk
1
@Chwytliwy pompa siadła i jest lipa
39
No i tak można ogłaszać zostanie serialu na platformie
0
@damianex10 ten 4 obrazek nawet śmieszny xD
0
@SeeleyBooth coś w tym dziwnego? Przecież my wywalamy kupe siana na pensje.
0
@Pressinho to samo pomyślałem.
0
@krzychu1526 Trent, Iniesta, Zaza, ter Stegen, Umtiti, Messi, Neves, de Jong, KdB, Alves, Suarez
0
@PatrychoO Argentyna przede wszystkim nie ma kogoś kto to ułoży. Abstrahując od braków kadrowych, które uzupełniają jakieś (z całym szacunkiem) Jaśki z lig latynoskich. Mają niesamowitą pake z przodu patrząc na nazwiska (Messi, Aguero, Di Maria, Higuain, Icardi, Martinez, nawet Salvio) a w obronie.. W obronie jest jednak lipa.
Gdyby nie Messi to Argentyna jako drużyna jest właśnie na poziomie Paragwaju albo Wenezueli
40
Najwięcej udanych dryblingów na Copa America:
Messi - 8
Cuadrado - 8
[whoscored]
4
Świetną mają tam atmosferę. Jak za najlepszych czasów u Nawalki
0
@ProMILs bo to nie jest duży transfer jeśli chodzi o koszty. 30 milionów teraz to nie jest wielka suma, a tu wszyscy chcą same wielkie nazwiska jak de Ligt, Neymar, Griezmann
4
@ProMILs bo nie możemy robić transferów przed 1 lipca że względu na rozliczenia i FFP? Myślicie czasem ludzie. Okienko się jeszcze nie zaczęło.
2
Lista skautów obecnych na wczorajszym meczu Polska -Włochy Mistrzostw Europy u-21.
3
@Chwytliwy Znam obrońce, który mógłby tam zagrać. Semedo.
A tak w sumie to Marca pisała o Hermoso, Lodim, Felixie i Semedo w kontekście kolejnych wzmocnień Atletico.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
Grabara on fire
0
Co sie Szpaku po gwizdku ucieszył jakby to koniec meczu był.