BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 26 stopni..
5
@Barcelismo jakbym miał taki dylemat to na miejscu Valencii wybrałbym Denisa. Mniejsze ryzyko kontuzji, dobry zawodnik, już grał dla Marcelino i grał na tyle dobrze pod jego wodzą, że go kupiła Barcelona.
6
@Lil_Barcelonista 23 bramek 13 asyst w 27 meczach. No dupy nie urywa.
0
@mariosss20 Roberto umie. Podczas zeszłego pre-sezonu często zamieszczał zdjęcia na IG jak czyta książki w języku angielskim. De Hong umie.
0
@damianex10 ja skończyłem 5 odcinek drugiego sezonu. Starałem się oglądać "najlepiej jak się da" a i tak masa rzeczy mi się nie układa.
10
Ale to Dark wciąga.
1
Jak pomyślę sobie o Jasperze to jako 1 przychodzi mi do głowy t
https://streamable.com/22bax
Gracias, Jasper
0
@Danny Gaucho Barcelona w tym czasie składa gratulacje na Twitterze.
2
@Encore nie wspominał o MdL żonie przy obiedzie. :D
2
Czyli jednak nie Felix, czy Felix i Pepe?
Ciekawe skąd wezmą na to pieniążki...
https://x.com/LeraitrePaul/status/1143470077070774272
39
Myślicie, że nic was dzisiaj nie zaskoczy? Zobaczcie jak Deyn czy jak ona ma mierzy długość pojemnika:
0
@szkutnik91 tak było. FF przepisalo to od Sportu.
30
Zawiodłem się na panu prezydencie.. Myślałem, że to prawdziwy cule, a to tylko zwykły sezonowiec...
7
Ciekawe jak potoczyłaby się historia gdyby do tego doszło.
https://x.com/mkupczak98/status/1143268720418144266
0
@Chwytliwy jeszcze nie, ale to kwestia czasu. Mówi się, że 20M zamiast klauzuli 18, żeby nie płacić podatków.
2
Ajaj, Pablo Sarabia do PSG. Bardzo dobry grajek.
1
Soon? ---->
0
@Grzesior667
4
Komentarz usunięty
7
@kuz Roberto jest lepszy.
17
@BarcaInfo nawet jakbyśmy uzbierali odpowiednią sumę, to mając ofertę z Realu i Barcelony pewnie wybierze Real.
7
Maheta Molango, zarządzający Mallorką, zapytany o przyszłość trenera Vicente Moreno. "Jeśli odejdzie, złapię go za jądra i powieszę".
[Ćwiąkała]
0
@matirix20 zagrał 661 minut i wartość rynkowa 40 milionów. Aha.
0
@damianex10 a pre-sezon?
11
Tak to właśnie jest..
https://x.com/erniehemmings/status/1143087897056337920
3
@dawo17 nie. Jest Busquets, Rakitic dobrze się spisywał na tej pozycji, de Jong niby też może zagrać. Według prasy klub wierzy w Oriola i chce w nim następcę Sergio. @ViscaBarca123 rekomendujesz tego grajka?
4
Hmm..
https://pbs.twimg.com/media/D9xr_U3XYAAso_W.jpg
1
@robsesh no, powinien wylecieć ten co zatrudnił Semedo.
1
@sebasek99 not found
5
Może Barcelona otwiera drużynę oldboyów? Alves, Puyola ściągnąć, Inieste i Villę weźmiemy podczas tournee i przywieziemy tutaj, Valdes z Pinto na bramie, Abidal zostanie przeniesiony z zarządu do obrony, a Xavi na grającym coachu?