0

@tadzik447 26 stopni..

5

@Barcelismo jakbym miał taki dylemat to na miejscu Valencii wybrałbym Denisa. Mniejsze ryzyko kontuzji, dobry zawodnik, już grał dla Marcelino i grał na tyle dobrze pod jego wodzą, że go kupiła Barcelona.

6

@Lil_Barcelonista 23 bramek 13 asyst w 27 meczach. No dupy nie urywa.

0

@mariosss20 Roberto umie. Podczas zeszłego pre-sezonu często zamieszczał zdjęcia na IG jak czyta książki w języku angielskim. De Hong umie.

0

@damianex10 ja skończyłem 5 odcinek drugiego sezonu. Starałem się oglądać "najlepiej jak się da" a i tak masa rzeczy mi się nie układa.

10

Ale to Dark wciąga.

1

Jak pomyślę sobie o Jasperze to jako 1 przychodzi mi do głowy t
https://streamable.com/22bax

Gracias, Jasper

0

@Danny Gaucho Barcelona w tym czasie składa gratulacje na Twitterze.

2

@Encore nie wspominał o MdL żonie przy obiedzie. :D

2

Czyli jednak nie Felix, czy Felix i Pepe?
Ciekawe skąd wezmą na to pieniążki...

https://x.com/LeraitrePaul/status/1143470077070774272

39

Myślicie, że nic was dzisiaj nie zaskoczy? Zobaczcie jak Deyn czy jak ona ma mierzy długość pojemnika:


0

@szkutnik91 tak było. FF przepisalo to od Sportu.

30

Zawiodłem się na panu prezydencie.. Myślałem, że to prawdziwy cule, a to tylko zwykły sezonowiec...


7

Ciekawe jak potoczyłaby się historia gdyby do tego doszło.
https://x.com/mkupczak98/status/1143268720418144266

0

@Chwytliwy jeszcze nie, ale to kwestia czasu. Mówi się, że 20M zamiast klauzuli 18, żeby nie płacić podatków.

2

Ajaj, Pablo Sarabia do PSG. Bardzo dobry grajek.

1

Soon? ---->

0

@Grzesior667

no, niesamowicie sobie dawał rady

4

Komentarz usunięty

7

@kuz Roberto jest lepszy.

17

@BarcaInfo nawet jakbyśmy uzbierali odpowiednią sumę, to mając ofertę z Realu i Barcelony pewnie wybierze Real.

7

Maheta Molango, zarządzający Mallorką, zapytany o przyszłość trenera Vicente Moreno. "Jeśli odejdzie, złapię go za jądra i powieszę".

[Ćwiąkała]

0

@matirix20 zagrał 661 minut i wartość rynkowa 40 milionów. Aha.

0

@damianex10 a pre-sezon?

11

3

@dawo17 nie. Jest Busquets, Rakitic dobrze się spisywał na tej pozycji, de Jong niby też może zagrać. Według prasy klub wierzy w Oriola i chce w nim następcę Sergio. @ViscaBarca123 rekomendujesz tego grajka?

4

1

@robsesh no, powinien wylecieć ten co zatrudnił Semedo.

1

@sebasek99 not found

5

Może Barcelona otwiera drużynę oldboyów? Alves, Puyola ściągnąć, Inieste i Villę weźmiemy podczas tournee i przywieziemy tutaj, Valdes z Pinto na bramie, Abidal zostanie przeniesiony z zarządu do obrony, a Xavi na grającym coachu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?