BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy go Linetty do Milanu
8
@AdrianGajewski2005 na silce pewnie zrobiłeś. Ile ważysz i ile bierzesz?
0
@AboveYou jak Inter to i Milan! Jeśli schodzi się do drugich lig to można wprowadzić znów Malagę do la Ligi, Köln albo jakąś Aston Villę
5
Messi z koszulką Newell's Old Boys, którą otrzymał po treningowym meczu z tą drużyną.
https://pbs.twimg.com/media/D8DECofXYAA1dcS?format=jpg&name=large
https://pbs.twimg.com/media/D8DECooXsAEUSnt?format=jpg&name=large
0
@AboveYou Girona, West Ham, Eintracht, Lille, Betis, Atalanta, Dinamo Zagrzeb, Wolves, Celta Vigo, Athletic (to trochę cięższe wyzwanie ze względu na obostrzenia dotyczące zawodników), Leicester, Lazio, OM
0
@tadzik447 a to dopiero 2 czerwca..
3
@SeeleyBooth widziałem kilka meczów, głównie w LE. Wyglądał tak trochę jakby spuchł. Nie dziwię się, bo jednak cały sezon w PL i europejskich pucharach to inna sprawa niż sezon w Sampie. A sam Arsenal raczej miał delikatną tendencje zniżkową. Najlepsze w tym środku pola Urugwaju jest to, że jest to środek pola na lata. Reprezentacyjnie można pozazdrościć mimo, że nie jest to Xavi& Busi& Iniesta. Szkoda, że w Polsce nie mamy takiego komfortu na tej pozycji, ale Żurkowski, Zieliński i Linetty też są okej chłopaki.
9
Valverde-Torreira-Bentancur
Całkiem niezły środek pola ma Urugwaj. Do tego Cavani-Suarez w ataku, Gimenez-Godin na środku obrony. Po Brazylii chyba najpoważniejsi kandydaci do zwycięstwa w Copa America.
0
@Bagsik88 ludzie tutaj wszystko zrzucają na Valverde. Nawet to, że piłkarz jest w beznadziejnej formie jest winą Ernesto. Są jego błędy i jego winy, ale bez przesady. Nie można wszystkiego wygrywać 6:0, ale niektórzy nie rozumieją czasem.
Ciekawe co mówiliby tutaj o Valverde gdyby to on wygrał wczoraj w takim stylu LM.
6
@Bagsik88 i co w związku z tym? Jak widać była to skuteczna taktyka skoro wygrali.
3
Ciężko żeby rozmawiał skoro nawet zarząd się kontaktuje z nim przez żonę. A jak Frenk będzie mu do żonki podbijał to ooo.. Ernesto go odpowiednio usadzi na ławeczce.
1
@ViscaBarca123
0
@Chwytliwy @jmbartomeu halo
26
Pomocnicy z największą dokładnością podań w 5 najlepszych ligach Europy (minimum 10 spotkań):
Arthur - 93.5%
Toni Kroos - 93.2%
Julian Weigl - 93.2%
Adrien Rabiot - 93.1%
Axel Witsel - 93.1%
[Whoscored]
13
@COU_11 jutro będzie co innego. Nie ma co się nastawiać.
0
@Ghotti Ganbry, Coman, młody Davis
0
Jeszcze kilka dni i Rabiot bez klubu. :P
Everton czeka.
0
@SeeleyBooth miał zwykle, czarne.
0
@SeeleyBooth dziwnie to brzmi, bo to klocki. Nawet te klocki wyglądają lepiej niż kiedyś. Gra zniszczona przez dziecięce community, ale jeśli ktoś jest kreatywny i lubi coś robić to niezła gra dla niego. Dużo fajnych rzeczy można tam zrobić jeśli się chce
0
Ciekawe co z Pepe. Mówiło się dużo o Bayernie, a Bayern ostatnio mocno zabiega o Sane. Ciekawe co z Pepe jeśli jednak Niemiec trafi do klubu z Bawarii.
0
@Transu96 a żebyś wiedział. Mam młodszego kuzyna (z 11 lat) i gra w to. Jak mi opowiadał jak to wygląda to się bardzo zdziwiłem. Przeczytałem ostatniego patcha i wiele się zmieniło. Całkiem inna gra.
0
@Chwytliwy mało się naorales IRL?
3
@Skaramuczi Jan bed Narek
6
@SkN on go kurde kopał... Z 3 razy, nie? Trafił go kurde..
9
@kamilos1214 tak. I dlatego sam nas za uszy ciągnął do 1/2 włącznie.
0
@BigShaq oczywiście TAA w tym sezonie 16 asyst. Zapomniałem dopisać przy reszcie nazwisk.
0
@A_Gomesinho_21 wiem, ale Transfermarkt wlicza w asysty wywalczone karne. Innym zawodnikom podałem z Transfermarktu dane, więc z Semedo zrobiłem tak samo. Nie wiem ile asyst reszty to wywalczone karne. Tak jest sprawiedliwie, według mnie.
1
@Messibestplayerintheworld o widzisz. Już masz odpowiedź dlaczego tak jest. :P Szkoda strzępic ryja.
24
Trent Alexander-Arnold dla Liverpoolu:
- 85 meczów
- 5 bramek
- 20 (!!) asyst
Gość skończył pół roku temu 20 lat.
Dla porównania:
- Cancelo: 8 asyst
- Kimmich: 19 asyst
- Semedo: 3 asysty
- Roberto: 7 asyst
0
@SuperPatsonFCB zdecydowanie nie działa. :/