0

@Chwytliwy go Linetty do Milanu

8

@AdrianGajewski2005 na silce pewnie zrobiłeś. Ile ważysz i ile bierzesz?

0

@AboveYou jak Inter to i Milan! Jeśli schodzi się do drugich lig to można wprowadzić znów Malagę do la Ligi, Köln albo jakąś Aston Villę

5

Messi z koszulką Newell's Old Boys, którą otrzymał po treningowym meczu z tą drużyną.

https://pbs.twimg.com/media/D8DECofXYAA1dcS?format=jpg&name=large
https://pbs.twimg.com/media/D8DECooXsAEUSnt?format=jpg&name=large

0

@AboveYou Girona, West Ham, Eintracht, Lille, Betis, Atalanta, Dinamo Zagrzeb, Wolves, Celta Vigo, Athletic (to trochę cięższe wyzwanie ze względu na obostrzenia dotyczące zawodników), Leicester, Lazio, OM

0

@tadzik447 a to dopiero 2 czerwca..

3

@SeeleyBooth widziałem kilka meczów, głównie w LE. Wyglądał tak trochę jakby spuchł. Nie dziwię się, bo jednak cały sezon w PL i europejskich pucharach to inna sprawa niż sezon w Sampie. A sam Arsenal raczej miał delikatną tendencje zniżkową. Najlepsze w tym środku pola Urugwaju jest to, że jest to środek pola na lata. Reprezentacyjnie można pozazdrościć mimo, że nie jest to Xavi& Busi& Iniesta. Szkoda, że w Polsce nie mamy takiego komfortu na tej pozycji, ale Żurkowski, Zieliński i Linetty też są okej chłopaki.

9

Valverde-Torreira-Bentancur

Całkiem niezły środek pola ma Urugwaj. Do tego Cavani-Suarez w ataku, Gimenez-Godin na środku obrony. Po Brazylii chyba najpoważniejsi kandydaci do zwycięstwa w Copa America.

0

@Bagsik88 ludzie tutaj wszystko zrzucają na Valverde. Nawet to, że piłkarz jest w beznadziejnej formie jest winą Ernesto. Są jego błędy i jego winy, ale bez przesady. Nie można wszystkiego wygrywać 6:0, ale niektórzy nie rozumieją czasem.
Ciekawe co mówiliby tutaj o Valverde gdyby to on wygrał wczoraj w takim stylu LM.

6

@Bagsik88 i co w związku z tym? Jak widać była to skuteczna taktyka skoro wygrali.

3

Ciężko żeby rozmawiał skoro nawet zarząd się kontaktuje z nim przez żonę. A jak Frenk będzie mu do żonki podbijał to ooo.. Ernesto go odpowiednio usadzi na ławeczce.

1

0

@Chwytliwy @jmbartomeu halo

26

Pomocnicy z największą dokładnością podań w 5 najlepszych ligach Europy (minimum 10 spotkań):

Arthur - 93.5%
Toni Kroos - 93.2%
Julian Weigl - 93.2%
Adrien Rabiot - 93.1%
Axel Witsel - 93.1%

[Whoscored]

13

@COU_11 jutro będzie co innego. Nie ma co się nastawiać.

0

@Ghotti Ganbry, Coman, młody Davis

0

Jeszcze kilka dni i Rabiot bez klubu. :P
Everton czeka.

0

@SeeleyBooth miał zwykle, czarne.

0

@SeeleyBooth dziwnie to brzmi, bo to klocki. Nawet te klocki wyglądają lepiej niż kiedyś. Gra zniszczona przez dziecięce community, ale jeśli ktoś jest kreatywny i lubi coś robić to niezła gra dla niego. Dużo fajnych rzeczy można tam zrobić jeśli się chce

0

Ciekawe co z Pepe. Mówiło się dużo o Bayernie, a Bayern ostatnio mocno zabiega o Sane. Ciekawe co z Pepe jeśli jednak Niemiec trafi do klubu z Bawarii.

0

@Transu96 a żebyś wiedział. Mam młodszego kuzyna (z 11 lat) i gra w to. Jak mi opowiadał jak to wygląda to się bardzo zdziwiłem. Przeczytałem ostatniego patcha i wiele się zmieniło. Całkiem inna gra.

0

@Chwytliwy mało się naorales IRL?

3

@Skaramuczi Jan bed Narek

6

@SkN on go kurde kopał... Z 3 razy, nie? Trafił go kurde..

9

@kamilos1214 tak. I dlatego sam nas za uszy ciągnął do 1/2 włącznie.

0

@BigShaq oczywiście TAA w tym sezonie 16 asyst. Zapomniałem dopisać przy reszcie nazwisk.

0

@A_Gomesinho_21 wiem, ale Transfermarkt wlicza w asysty wywalczone karne. Innym zawodnikom podałem z Transfermarktu dane, więc z Semedo zrobiłem tak samo. Nie wiem ile asyst reszty to wywalczone karne. Tak jest sprawiedliwie, według mnie.

1

@Messibestplayerintheworld o widzisz. Już masz odpowiedź dlaczego tak jest. :P Szkoda strzępic ryja.

24

Trent Alexander-Arnold dla Liverpoolu:
- 85 meczów
- 5 bramek
- 20 (!!) asyst

Gość skończył pół roku temu 20 lat.
Dla porównania:
- Cancelo: 8 asyst
- Kimmich: 19 asyst
- Semedo: 3 asysty
- Roberto: 7 asyst

0

@SuperPatsonFCB zdecydowanie nie działa. :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?