BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 jeśli chodzi o takie filmy, to tylko od tego pana
1
@smolintoto oficjalne mecze. Towarzyskie w pre-sezonie się nie liczą.
15
@Witekk10 akurat idealny czas żeby podpisać nowy kontrakt, na 50 milionów euro (netto) rocznie
1
@pawelfcb2010 3 gole stracone :0
0
@olek7 mają, ale pokazują też na ogólnodostępnej i darmowej stronie internetowej. Jak ktoś chce oglądnąć to sobie włączy na stronie, gdzie wszystko śmiga. Nie rozumiem w czym problem. W ten sposób kto chce ogląda Koronę Królów (czy jakoś tak), a kto chce mecz oglądało mecz.
1
@Veb1233 szafa gra, ty zarobisz dużo a ja dofarmie sobie zielonych
16
Tak będą wyglądać stroje Peru na Copa America. Proste, ale piękne.Dla mnie są genialne, zwłaszcza te białe.
0
@Veb1233 zaklepuje wówczas robotę @BarcaInfo Będę spisywał ich odpowiedzi i robił wam tu relacje
5
Mam nadzieję, że od sierpnia będziemy mogli oglądać takiego Dembele, jakiego widzieliśmy w okresie zimowym (przed kontuzją w meczu z Leganes).Trzeba przyznać, że wówczas zaraz po Messim był naszym najlepszym zawodnikiem.
Trzeba też pamiętać, że ma 22 lata. Tyle ile Neymar po swoim 1 sezonie w Barcelonie. Moim zdaniem miał ten 1 sezon (Neymar) lepszy niż Ousmane drugi, ale francuz wciąż ma gigantyczne pole do rozwoju.
1
@Odesseiron to tak można? Szok, niedowierzanie, niesamowitą sprawa. :(
Chciałbym juz oficjalny komunikat w sprawie Valverde, chociaż.. przecież skoro ma kontrakt to nie będą ogłaszać, że zostaje.
0
@masq zawsze tą decyzją w sprawie de Ligta może być postanowienie, że nie dajemy mu więcej kasy i albo idzie na to co dajemy, albo się nie dogadamy.
0
@Odesseiron Messi. :((
Chociaż wierzę, przy przyjściu Antoine, że będzie 4-3-3 z Griezmannem po prawej, Dembele po lewej, a Messim na środku. I wówczas rotacja pozycji między Griezmannem i Leo na boisku.
1
Komentarz usunięty
0
@Chwytliwy to mogłeś dać Piątka z Genoi :D
11
@Chwytliwy bez Piątka? Antypolak.
1
@IAmBackCules nawet nie mów.. jak tak dalej pójdzie, to rano z domu nie wyjdę co będzie mi blokować przejście jezioro. ;/
0
@BarcaInfo Sampdoria to jest dobry kierunek dla Mirandy, jeśli nie widzą go w 1 drużynie teraz.
0
@LuisSalvano taki skrzydłowy jak i Griezmann. Na obu skrzydłach łącznie 10 meczów.
Chodzi oczywiscie o Felixa
0
No i w piz.. i wylądował.
0
Boniek w towarzystwie Gianni Infantino
.
0
@COU_11 De Gea w MU
3
@kuz zakładamy, że wybierasz jako gracz Barcelone.Masz dostęp do 1 drużyny, drużyny B i drużyny u-x (x, bo różnie bywa, czasem u19, czasem u21, czasem u18). Budżet, który możesz zmieniać (taki suwak jak w fifie - wynagrodzenia i budżet transferowy). Statystyki piłkarzy są troche inaczej rozbudowane. Tak jak na karcie w FUT masz 6 statystyk, na których ocena składają się pojedyncze umiejętności, tak tutaj po prostu masz te umiejętności (wykańczanie akcji, podania, przyjęcie, krycie, gra głową itd.). Możesz promować wychowanków, wysyłać skautów w różne rejony, rozbudować stadion, śledzić każde rozgrywki (w sensie wysyłasz skauta, a on "obserwuje" rozgrywki i przysyła ci raport nt zawodników, którzy spełniają kryteria jakie mu wyznaczysz), prowadzić klub, reprezentacje albo być selekcjonerem i jednocześnie trenerem klubu, treningi indywidualne, treningi drużynowe, trening przedmeczowy, konferencje prasowe (ubogie, ale są), uproszczone social media (coś ala twitter). Największe pole do popisu daje taktyka. W zasadzie możesz ustawić zespół prawie jak chcesz (są takie "krateczki" na których ustawiasz piłkarza), wybierasz mu role (cofnięty rozgrywający, regista, środkowy obrońca grający piłką itd.). Jedni zawodnicy mają atrybuty, które nadają się bardziej do grania na "danej roli" np. Pique jako środkowy obrońca grający piłką > tradycyjny obrońca.Mam wrażenie, że o wiele ciężej wykupić zawodnika, którego klub nie chce sprzedać niż w fifie, ale to zależy od oceny gracza imo. Jest FFP, które jest przestrzegane. Zarząd może obciąć Ci dochód ze sprzedaży zawodnika do np. 60% (sprzedajesz za 10m, dostajesz 6m, reszte inkasuje zarząd). Jak dostaniesz buta z roboty to czekasz aż pojawi się praca w biurze pracy. Ewentualnie podczas prowadzenia klubu może zgłosić się inny klub i zaproponować Ci kontrakt.Masa jest tego i pewnie i tak dużo pominąłem. Najlepiej sprawdzić sobie samemu.
@kuz to zalezy. W FM'ie raczej nie ma czegoś takiego jak "forma live", ale jest np. tryb draft. Jest to tryb online, wiec wersja z torrentow raczej jej nie odpali. Jeśli chodzi o samą gre single, gdzie jestes managerem to nie blokuje niczego. Tylko piłkarze raczej nie mają twarzy, mogą być nieoryginalne loga i stroje ze względu na ograniczoną licencje. To można łatwo naprawić pobierając facepacki i logopacki z internetu (darmowe, od graczy dla graczy). Paradoksalnie facepacki etc ważą więcej niż sama gra.
8
@sidzej mnie najbardziej podoba się, że nie trzeba klikać w tweety etc, tylko wszystko wyswietla sie od razu.
6
@pinasmeister La Casa de Papel
1
@Kamiloza91 hm, może dlatego, że nominalnie z prawej jest Messi.Z lewej nie było lepszej opcji podczas kontuzji Dembele, więc musiał grać Coutinho.
6
Galassi (członek zarządu Manchesteru City): "Wiadomość o tym, że Pep odchodzi jest kompletną nieprawdą. (...) Trener chce tu zostać i ma jeszcze dwa lata kontraktu." DiMarzio
(neurophate)
16
Jakby miał ciut większy nos to bym nie rozpoznał.
2
@BarcaInfo mam wrażenie, że coś tu jest pokręcone. Dembele wiecie niż Hazard?
1
@Veb1233 dokładnie. Miał swoje szanse i ich nie wykorzystał.Mecz z Villarealem nie był zajebisty jak się większości wydaje. Dobrze wszedł mecz i znakomicie grał przez 20 kilka minut. Potem klapa.
84
Todibo jednak zagra na MŚ-u20 w Polsce!Zastąpi kontuzjowanego Salibe.