0

MAtS. Ewentualnie jeszcze Alba.

0

Sorry, jest całkiem szybki. Na tym się kończy lista jego atutów.
Nie zamierzam dyskutować z fanbojem Semedo, bo masochistą nie jestem.

4

Wszystko. Jest beznadziejny

0

Ale defensywna pomoc z asystami. Ewidentny fart.

0

Co? Skąd takie info?

1

Szkoda. Mam nadzieję, że zostanie w LaLidze i to w jakimś całkiem niezłym zespole.

1

Lepiej się nie przejmować. Nie jest to najlepsze źródło.

1

Ciekawe. Szkoda byłoby go zwalniać mimo, że ten sezon był średnio udany. No chyba, że chce zrobić krok naprzód? Tylko gdzie? Sevilla raczej nie, bo jest z Betisu. Valencia ma Marcelino. Top3 ligi nie. Athletic? Też wątpię.
Oby został bo daje wielki koloryt tej lidze.

2

Całe szczęście, że Betis wykupił Lo Celso. Genialny pomocnik. Dobrze, że będzie można dalej go oglądać w LaLidze.

1

Ciężko tak się gra przeciw autobusom. To wiadomo. Jednak inaczej się przebija przez mur z Jese i Lorenzo, a inaczej gdy Messi i Suarez. Wiadomo, że Betis nie jest jakimś top zespołem, ale o dziwo lepiej spisuje się z rywalami walczącymi o tytuł niż równymi sobie lub walczącymi o spadek.

2

Dobrze, że ostatni raz. Beznadziejne są te stroje.

39

Ależ Piast odjedzie za hajs z Ligi Mistrzów reszcie ligi. Żal mi pozostałych 15 zespołów ligi już przed startem.

2

Genialna gra. Najlepsza w jaką grałem, ale dodatki.. Dodatki to majstersztyk. Chociaż, imo dziwnie kończy się ta historia Geralta.

4

G2 3:0 Liquid.
Deklasacja

6

G2 już prowadzi 2:0 z Liquid. Drugą mapa, drugi raz rozjechali się po oponentach.

0

Dobre wejście w grę G2. Dzankos smurf to KOX.

2

Co wpis to głupszy.

0

Dobrze, że młodzi ludzie wiedzą co jest najważniejsze.

8

João Félix we wszystkich rozgrywkach dla Benfici:
43 mecze
20 goli
11 asyst

Całkiem imponujące. [@ftalentscout]

12

Nie wygraliśmy jeszcze dubletu.

0

No właśnie. W tym dwumeczu był podwójny Liverpool i podwójna Roma.

3

Najbardziej kompromitujący to chyba mecz z Bayernem. Inny do głowy mi nie przychodzi. Najlepszy? Każda LM.

0

Bayer :D

0

O nie! Jak my sobie bez niego poradzimy? Wielka strata.

1

Wolałbym Malagę zamiast Albscete. Czuje do nich jakiś lekki sentyment po sezonie 12/13, gdzie prawie byli w 1/2 LM.

0

Gdzie podpisać? Mogę nawet dwa razy złożyć podpis.

1

Obserwować jak się ustawia, jak wykorzystuje przestrzeń, jaką prace wkłada w grę drużyny.

13

Za niecałą godzinę ostatni mecz Griezmanna w Atletico. Grają z Levante.
Zrobię tak jak radził Ćwiąkała. Oglądane mecz patrząc tylko na Francuza.

0

Yo ligowe świry. Ostatnio ligę oglądałem na zeszłorocznych worldsach. Ktoś mi w skrócie wyjaśni dlaczego Perkz gra teraz na bocie? I co robi Caps w G2?

0

Tylko dzankos smurf.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?