BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MAtS. Ewentualnie jeszcze Alba.
0
Sorry, jest całkiem szybki. Na tym się kończy lista jego atutów.
Nie zamierzam dyskutować z fanbojem Semedo, bo masochistą nie jestem.
4
Wszystko. Jest beznadziejny
0
Ale defensywna pomoc z asystami. Ewidentny fart.
0
Co? Skąd takie info?
1
Szkoda. Mam nadzieję, że zostanie w LaLidze i to w jakimś całkiem niezłym zespole.
1
Lepiej się nie przejmować. Nie jest to najlepsze źródło.
1
Ciekawe. Szkoda byłoby go zwalniać mimo, że ten sezon był średnio udany. No chyba, że chce zrobić krok naprzód? Tylko gdzie? Sevilla raczej nie, bo jest z Betisu. Valencia ma Marcelino. Top3 ligi nie. Athletic? Też wątpię.
Oby został bo daje wielki koloryt tej lidze.
2
Całe szczęście, że Betis wykupił Lo Celso. Genialny pomocnik. Dobrze, że będzie można dalej go oglądać w LaLidze.
1
Ciężko tak się gra przeciw autobusom. To wiadomo. Jednak inaczej się przebija przez mur z Jese i Lorenzo, a inaczej gdy Messi i Suarez. Wiadomo, że Betis nie jest jakimś top zespołem, ale o dziwo lepiej spisuje się z rywalami walczącymi o tytuł niż równymi sobie lub walczącymi o spadek.
2
Dobrze, że ostatni raz. Beznadziejne są te stroje.
39
Ależ Piast odjedzie za hajs z Ligi Mistrzów reszcie ligi. Żal mi pozostałych 15 zespołów ligi już przed startem.
2
Genialna gra. Najlepsza w jaką grałem, ale dodatki.. Dodatki to majstersztyk. Chociaż, imo dziwnie kończy się ta historia Geralta.
4
G2 3:0 Liquid.
Deklasacja
6
G2 już prowadzi 2:0 z Liquid. Drugą mapa, drugi raz rozjechali się po oponentach.
0
Dobre wejście w grę G2. Dzankos smurf to KOX.
2
Co wpis to głupszy.
0
Dobrze, że młodzi ludzie wiedzą co jest najważniejsze.
8
João Félix we wszystkich rozgrywkach dla Benfici:
43 mecze
20 goli
11 asyst
Całkiem imponujące. [@ftalentscout]
12
Nie wygraliśmy jeszcze dubletu.
0
No właśnie. W tym dwumeczu był podwójny Liverpool i podwójna Roma.
3
Najbardziej kompromitujący to chyba mecz z Bayernem. Inny do głowy mi nie przychodzi. Najlepszy? Każda LM.
0
Bayer :D
0
O nie! Jak my sobie bez niego poradzimy? Wielka strata.
1
Wolałbym Malagę zamiast Albscete. Czuje do nich jakiś lekki sentyment po sezonie 12/13, gdzie prawie byli w 1/2 LM.
0
Gdzie podpisać? Mogę nawet dwa razy złożyć podpis.
1
Obserwować jak się ustawia, jak wykorzystuje przestrzeń, jaką prace wkłada w grę drużyny.
13
Za niecałą godzinę ostatni mecz Griezmanna w Atletico. Grają z Levante.
Zrobię tak jak radził Ćwiąkała. Oglądane mecz patrząc tylko na Francuza.
0
Yo ligowe świry. Ostatnio ligę oglądałem na zeszłorocznych worldsach. Ktoś mi w skrócie wyjaśni dlaczego Perkz gra teraz na bocie? I co robi Caps w G2?
0
Tylko dzankos smurf.