BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wierzę, że Dembele osiągnie poziom Neymara. Może będzie miał podobne liczby, ale grą ciężko będzie mu się zbliżyć do Brazylijczyka. Reprezentują zupełnie inny styl.
0
To już nie wiem jak to znaleźć. Nie umiem ci pomóc.
6
Chorągiewki. Najlepiej to spalić wszystko bo nie zgadza się z filozofią wielkiego JOHANA.
1
https://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2019/matches/round=2000983/match=2027160/statistics/index.html?iv=true
https://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2019/matches/round=2000983/match=2027157/statistics/index.html?iv=true
Tutaj znajdziesz
0
I brawa dla Gorzowa.
1
Dużo można zarzucić Jose, ale od odejścia z MU gość jest genialny. Idealnie pasuje do telewizji jako analityk. Od tego czasu reprezentuje poziom RIGCZU.
0
Akurat Semedo to nie jest dobry przykład.
0
Przyjemne się ogląda zespół Bosza. Mam nadzieję, że nie rozkopią ich totalnie w lato.
0
Generalnie to tam grywa Dembele. Czasem się mu zdarzy.
1
Kowal na atak i LM nasza.
2
Panie, u nas to ciągle pada. Kąpać się nie trzeba bo wystarczy wyjść na balkon i już.
0
Szkoda, trochę dziwne. Wychodzi na to, że być może zostanie powołany na ligę narodów.
1
3 nie wymienię, bo jakoś dużo drażniących nazwisk nie ma.
Alba. Gość jest crackiem, ale jego zachowanie na boisku - dno.
0
Po lewej młoda z Quizu pod napięciem
Ah ten Tomek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Puchar Holandii. Póki co tyle, ale niektórym jeden sezon underdoga w półfinale LM z fajną grą wystarcza.
2
Kod w GTA, po którym policja przestaje cię gonić. Hajto ma to wspólnego, że potrącił babcie na pasach.
0
O tak! Dzięki wielkie. Nie mogłem tego znaleźć.
0
Może ktoś pomoże. W styczniu była taka akcja, że Wague uderzył kibica, który nie chciał oddać piłki.
Oczywiście pojawił się memiczny zapis tej rozmowy (coś w stylu - oddaj piłkę - grzeczniej blablabla - za garażami po meczu). Moje pytanie jest takie: ma ktoś to zapisane? Nie koniecznie chodzi o sytuację z Wague, ale o sam szkielet tego mema.
0
Jeżeli będą windować cenę to wówczas wystarczy wpłacić klauzulę i wybór ma piłkarz.
0
Spoko. Raczej nie ma problemów, chociaż wydaje mi się, że to zależy od jednostki a nie od tego, że jest to pilot cyfrowego Polsatu.
9
Uważacie, że tydzień to dużo czasu?
0
Nie zmieni nic, ale jednak zawsze lepiej przegrać niż wygrać. Zwłaszcza, że to ostatni mecz na Camp Nou w tym sezonie.
0
Że Messi jako środkowy pomocnik? Kolejny mecz chcemy przegrac?
0
Tak. Szkoda się spinać i denerwować. Miłego wieczoru.
0
Nic dziwnego z taką kasą jaką tam dysponują. Dodatkowo, najlepsi szkoleniowcy w topowych drużynach. Jak widać na efekt długo nie trzeba było czekać.
0
Przecież to nie ja ci tak napisałem, to dlaczego czepiasz się mnie o to?
0
Czy ja ich gdzieś bronie? Napisałem tylko, że wbrew pozorom Rakitic umie zagrać do przodu. To tylko od początku zarzucasz mi, że ich bronię. Nie wierzę w Coutinho, a tym bardziej jako środkowego pomocnika z jego kondycją, gdzie trzeba zapieprzac równo. Co nie oznacza, że nie potrzeba zmian w środku pola i w kręgosłupie.
2
Zdarza się. Co nie zmienia faktu, że jest naszym 3 najlepszym zawodnikiem w tym sezonie i nie należy go piętnować.
0
Nie, bo jest Coutinho, który będzie zdychał po 60 minutach gry. Czepiasz się, że Rakitic podaje tylko do tyłu. A co robi głównie Arthur? To samo. Do tyłu albo w bok. I nie wyjeżdżaj z argumentem, że czasem gra do przodu i na tym polega jego zadanie, bo nawet wspomniany Rakitic wbrew pozorom podaje czasem w przód (patrz liczba asyst).
Nawet Frenkie jest bardziej zawodnikiem ofensywnym niż defensywnym (co nie oznacza, że twierdzę, iż nie umie bronić).