0

Nie wierzę, że Dembele osiągnie poziom Neymara. Może będzie miał podobne liczby, ale grą ciężko będzie mu się zbliżyć do Brazylijczyka. Reprezentują zupełnie inny styl.

0

To już nie wiem jak to znaleźć. Nie umiem ci pomóc.

6

Chorągiewki. Najlepiej to spalić wszystko bo nie zgadza się z filozofią wielkiego JOHANA.

0

I brawa dla Gorzowa.

1

Dużo można zarzucić Jose, ale od odejścia z MU gość jest genialny. Idealnie pasuje do telewizji jako analityk. Od tego czasu reprezentuje poziom RIGCZU.

0

Akurat Semedo to nie jest dobry przykład.

0

Przyjemne się ogląda zespół Bosza. Mam nadzieję, że nie rozkopią ich totalnie w lato.

0

Generalnie to tam grywa Dembele. Czasem się mu zdarzy.

1

Kowal na atak i LM nasza.

2

Panie, u nas to ciągle pada. Kąpać się nie trzeba bo wystarczy wyjść na balkon i już.

0

Szkoda, trochę dziwne. Wychodzi na to, że być może zostanie powołany na ligę narodów.

1

3 nie wymienię, bo jakoś dużo drażniących nazwisk nie ma.
Alba. Gość jest crackiem, ale jego zachowanie na boisku - dno.

0

Po lewej młoda z Quizu pod napięciem
Ah ten Tomek

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Puchar Holandii. Póki co tyle, ale niektórym jeden sezon underdoga w półfinale LM z fajną grą wystarcza.

2

Kod w GTA, po którym policja przestaje cię gonić. Hajto ma to wspólnego, że potrącił babcie na pasach.

0

O tak! Dzięki wielkie. Nie mogłem tego znaleźć.

0

Może ktoś pomoże. W styczniu była taka akcja, że Wague uderzył kibica, który nie chciał oddać piłki.
Oczywiście pojawił się memiczny zapis tej rozmowy (coś w stylu - oddaj piłkę - grzeczniej blablabla - za garażami po meczu). Moje pytanie jest takie: ma ktoś to zapisane? Nie koniecznie chodzi o sytuację z Wague, ale o sam szkielet tego mema.

0

Jeżeli będą windować cenę to wówczas wystarczy wpłacić klauzulę i wybór ma piłkarz.

0

Spoko. Raczej nie ma problemów, chociaż wydaje mi się, że to zależy od jednostki a nie od tego, że jest to pilot cyfrowego Polsatu.

9

Uważacie, że tydzień to dużo czasu?

0

Nie zmieni nic, ale jednak zawsze lepiej przegrać niż wygrać. Zwłaszcza, że to ostatni mecz na Camp Nou w tym sezonie.

0

Że Messi jako środkowy pomocnik? Kolejny mecz chcemy przegrac?

0

Tak. Szkoda się spinać i denerwować. Miłego wieczoru.

0

Nic dziwnego z taką kasą jaką tam dysponują. Dodatkowo, najlepsi szkoleniowcy w topowych drużynach. Jak widać na efekt długo nie trzeba było czekać.

0

Przecież to nie ja ci tak napisałem, to dlaczego czepiasz się mnie o to?

0

Czy ja ich gdzieś bronie? Napisałem tylko, że wbrew pozorom Rakitic umie zagrać do przodu. To tylko od początku zarzucasz mi, że ich bronię. Nie wierzę w Coutinho, a tym bardziej jako środkowego pomocnika z jego kondycją, gdzie trzeba zapieprzac równo. Co nie oznacza, że nie potrzeba zmian w środku pola i w kręgosłupie.

2

Zdarza się. Co nie zmienia faktu, że jest naszym 3 najlepszym zawodnikiem w tym sezonie i nie należy go piętnować.

0

Nie, bo jest Coutinho, który będzie zdychał po 60 minutach gry. Czepiasz się, że Rakitic podaje tylko do tyłu. A co robi głównie Arthur? To samo. Do tyłu albo w bok. I nie wyjeżdżaj z argumentem, że czasem gra do przodu i na tym polega jego zadanie, bo nawet wspomniany Rakitic wbrew pozorom podaje czasem w przód (patrz liczba asyst).
Nawet Frenkie jest bardziej zawodnikiem ofensywnym niż defensywnym (co nie oznacza, że twierdzę, iż nie umie bronić).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?