BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wczoraj było dużo komentarzy. Nie wiem kto mógłby być następcą Valverde, ale on zostać nie może (moja opinia). Może i ten Hag to dobra opcja, czas pokaże. Ja jednak nie wierzę, że Bartomeu zwolni Ernesta. Jeśli ma odejść to sam się poda do dymisji.
Czeka nas ciekawe lato.
0
Nie przepadałem za Ivanem, ale doceniałem jego rolę. Jeśli kogoś z pomocy żegnamy to niestety jego. Ktoś z dwójki Ivan/Sergio musi odejść s cień, a zostawienie obu żeby zawsze jeden grzał ławkę mija się z celem i ambicjami obu panów. Nie mogą grać razem dalej. Busquetsa ciężko pożegnać bo to wychowanek, no i podpisał niedawno nowy kontrakt. Chociaż tak jak mówiłem, wiele zależy od tego kto będzie za kółkiem od lipca. Ernesto na pewno będzie chciał mieć w swojej talii kart obu.
Następnym problemem jest prasa obrona. Ja mam już dość pół środków tam. Roberto, okej, ale to nie jest ten poziom. Roberto jest świetną zapchajdziurą, trzeba to sobie powiedzieć. Semedo nie ten poziom na Barcelonę, to też trzeba sobie powiedzieć. Nie wiem kto z rynku mógłby zmienić tę pozycję. Nie przychodzi mi nikt rozsądny do głowy.
A co do Coutinho. Tak jak kilka dni temu opcjowalem żeby został. Tak teraz mówię, żeby pakował walizkę. Nie może tak być, że piłkarz takiej klasy, za taką forsę gra tak słabo. To jest już coś ala Gomes. Chyba presja go przerosła. Wczoraj Ćwiąkała wrzucił opinie z jakiegoś hiszpańskiego radia, gdzie powiedziano iż Klopp z piłkarzy przeciętnych/dobrych wyciska maksa i wyglądają jak topowi. Być może to jest właśnie Coutinho. Piłkarz dobry, ale nie klasa światowa? Może Klopp zamydlil wszystkim oczy swoim geniuszem.
Pro po Kloppa. Chciałbym kogoś takiego w Barcelonie. Nie chodzi o styl gry Niemca, ani jego osobę. Chodzi o to żeby wycisnąć wszystko z piłkarzy, na 120%.
0
Może i tak, ale chodzi o taki paradoks. Osoby wytykające brak doświadczenia Ernesta chcą kogoś kto tego doświadczenia nie ma. Może i to jest dobry pomysł, ale dla mnie wciąż nierealny - chyba, że Erik zna hiszpański.
Zobaczymy co pokaże czas, teraz trzeba się skupić na pucharze
0
Ja uważam, że jeśli dojdzie do zmiany trenera to Chorwata pożegnamy. Doceniam jego kunszt piłkarski, ale mało prawdopodobne jest to, że nowy trener będzie miał wizję grania duetem Busquets-Rakitic. Chorwat chce nowy kontakt, są na niego chetne kluby i trzeba to wykorzystać. Zmiany muszą nadejść. Tak jak mówisz z głową, ale ciężko określić jakie bo wszystko zależy od Ernesta. Osobiście uważam, że zostanie (choć nie mówię, że się z tym zgadzam).
0
Jeżeli ktoś rozpateuje Xaviego na trenera to wypowiem się w nowoczesnym stylu: xdDDDDDDDDDDDDDdDdd
0
I tu jest problem. Nie widzę nikogo. Z realnych opcji oczywiście. Jest Wenger na emeryturze, ale nie podoba mi się ta opcja. Erik ten Hag - fajna piłka lata, chłopaki grają, ale zakładam, że języka nie zna a nie da się wejść do szatni Barcelony bez języka hiszpańskiego - trzeba sobie to uświadomić. Poza tym, wiele osób zarzuca Valverde brak doświadczenia w Europie. A Erik ten Hag też go nie ma. Jest póki co na tym samym etapie w LM co Ernesto. Czyli można powiedzieć doświadczenie takie same. Tylko Ernesto jest ciut dłużej trenerem.
Ernesto pewnie zostanie na kolejny seozn. Nie mówię, że mi się to podoba, ale realnie nie ma chyba opcji na rynku. Chyba, że kogoś pominąłem.
0
W tej chwili to Semedo powinien być na wylocie z tego klubu, bo to nie ten poziom. Nie twierdzę, że Roberto jest lepszym prawym obrońcą, ale do gry Barcelony pasuje lepiej. Po prostu więcej nam daje. Roberto świetnie wykorzystuje przestrzeń, która zostawia Messi, jest bardziej inteligenty piłkarsko.
Trzeba się pogodzić, że Semedo nie spełnił oczekiwań jakie z nim wiązano. Sam się zawiodłem.
0
Tak. Tak mógł zaliczyć asystę, że gdy wystarczyło wycofywać piłkę do Roberto wypieprzył ją w kosmos.
Semedo to nie jest piłkarz na Barcelonę i to zrozumcie. Gość jedynie jest szybki nic ciekawego poza tym nie daje. Jeszcze jako tako broni, ale w całym sezonie WAGUE, który zagrał 180 minut MA WIĘCEJ KLUCZOWYCH PODAŃ OD NIEGO. No i co, że na tle Huesci i Celty? Semedo nawet na ich tle nie notował takich zagrań. Dwa lata minęły, a on dalej z innego świata.
0
A jednak... No cóż
0
Może i dużo Włochów w grze nie widuje, ale wydaje mi się, że nie na żadnego elektryzującego nazwiska.
Verratti nie do wyjęcia. Może ta dwójka z Romy i Chiesa, młodzi i z dużym polem do manewru.
Kiedyś to byli Włosi, nie to co teraz.
0
Może na miejscu pasażera siedział Ruben Semedo?
8
Lepiej niż Halilovic
0
I Pique jako 3, ideolo
0
Z tego co się orientuję to stadion musi mieć "zadaszone trybuny", a na Camp Nou tego nie ma. Mogę się mylić, ale w 90% chodzi o ten fakt.
Szkoda, ale ogólnie stadion może i ma 5 gwiazdek ale do np. Wandy mu daleko. Dobrze, że będzie remont.
2
Obecnie stadion nie spełnia wymagań UEFA żeby móc zorganizować tam finał LM.
72
nie powiedział nikt we wrześniu 2017
0
Czemu nie Oli? Zdradzasz przystojnego Francuza.
2
Ten co się maskuje pod innym avatarem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja od początku w tego mokebe Dembele wierzę. Ponad 30 meczów opuszczonych przez kontuzje to jednak sporo. Jednak mam nadzieję, że klubowi dietetycy i lekarze dostosują odpowiednie ćwiczenia oraz dietę żeby nastawić go odpowiednio. Wciąż ma 22 lata (czyli tyle ile Neymar po swoim 1 sezonie w Barcelonie).
Coutinho zapewne zostanie na kolejny sezon, tak jak Sancho w BVB. Jednak jeśli będziemy mieli powtórkę z jego gry, która prezentuje teraz nie powinno być zmiłuj tylko opchniecie za jak największą kasę.
0
Tak. CONCACAF zaprosiło reprezentacje spoza Ameryk do Copa America. W tym turnieju to Japonia i Katar
0
Ja jestem fanem tego zawodnika, Piotrek też.
Sancho. Wiem, że zostaje w BVB (tak mówi, ale okno transferowe pokaże). Trochę taki mokry sen dla mnie. Mam nadzieję, że zagości na Camp Nou w niedalekiej przyszłości. Z innych opcji na lewą stronę to Sane (jeśli te plotki o chęci odejścia są prawdziwe), ale to też transfer z kategorii sen - trzeba w tym przypadku pożegnać Coutinho i rotować z Dembele.
1
13 prób dryblingu, 9 z nich było udanych (sofascore)
6
Ten znów po zielone wrzuca. :v
Transfermarkt wywalczenie rzutu karnego liczy również jako asyste.
1
Here he's again. Here he's again..
0
Tak. Połowę zjada państwo. Czyli jeśli Messi chce dostawać np. 50 milionów, to trzeba dać 100.
1
https://x.com/ShappeQ/status/1125322738351190018
0
U nas Jesusa spotkałby ten sam los. Przynajmniej w nadchodzącym zespole, ale ogólnie jako następca Suareza - bardzo chętnie.
0
Biednemu to zawsze piach w oczy i kotwica w plecy.
0
Ja jestem za opcja pożegnania Portugalczyka, ale wątpię w to bo Ernesto widzi w nim jakieś opcje taktyczne. Widziałem na Twitterze, że Semedo według statystyk jest NAJGORSZYM prawym obrońcą ligi jeśli patrzymy na ofensywę. Nie przystoi.
Vamos Wague!