BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tylko jak macie pisać, że to tylko wina Valverde i że ma spieprzać - nie piszcie nic. Wolę dyskutować normalnie.
Może to jest dziwne co napisze, ale najwyżej mnie zwyzywacie. To chyba najwyższy czas jest budować drużynę, która nie jest oparta na Messim. Messi to jest bardzo inteligentny piłkarsko zawodnik. On się wpasuje do drużyny, znajdzie w niej swoje miejsce. To jest najlepszy piłkarz świata - zgadza się. Tylko najlepszy piłkarz świata kończy w czerwcu 32 lata i już jest bliżej niż dalej końca. Miałem często wrażenie, że Barcelona w wielu meczach wygląda jak reprezentacja Argentyny. "Podajemy do Messiego, on coś zrobi, prawda?". Nie chodzi mi tylko o wczorajszy mecz, bo wczoraj brakowało ewidentnie Suareza i Dembele (co - przynajmniej dla mnie - pokazało, że ciężko będzie grać z Leo na 9).
Potrzebne są zmiany. To wiemy od meczu z Liverpoolem. Pewnie niektórzy wiedzieli przed tym meczem. Odświeżanie i to spore środka pola. Dobrze, że przyjdzie Frenki (czego nie powiedziałbym w styczniu, bo przy całej sadze z nim wyszedłem z założenia: jeden z wielu, za rok znajdzie się kolejny taki wonderkid - mój błąd), bo da nam to świeżość. Nie wierzę, że nie będzie grał w pierwszym składzie, jeśli będzie prezentował formę taką jak w Ajaxje. Na początku sądziłem, że będzie to następca Busiego, ale z jego kreatywnością i odwagą w grze musi zagrać wyżej. Od Arthura trzeba od sierpnia wymagać więcej. Zagrał rok w jednej z najlepszych lig, zaaklimatyzował się. Poniekąd nie mam do niego żalu, że w drugiej części sezonu spuścił z tonu u to ostro. Sam sobie narzucił na początku sezonu wysoko poprzeczkę, to i oczekiwania wzrosły względem niego. Czy ktoś 3 do środka pola? Nie wiem. Pewnie przydałby się ktoś jeszcze, ale pieniądze muszą być wydane na inne pozycje "must have". Napastnik potrzebny od zaraz, mam nadzieję, że przyjdzie ten Griezmann. Pan piłkarz i tyle, chociaż nie jest to też taka typowa 9 i bez "Diego Costy" na boisku może wyglądać inaczej. No i jakiś skrzydłowy. Mnie Malcom nie przekonał od początku. Dał wczoraj dobrą zmianę - to oczywiste - bo rozruszał grę, ale z upływem czasu ograniczył się do stania przy linii i wrzucania na pałę piłki w pole karne.Na przestrzeni całego sezonu może nie dostał dużo szans, ale czy to dziwne? Przy zdrowiem Suarezie, Messim, Coutinho i Dembele było to oczywiste. No i jego problemem jest jednowymiarowość i Messi. Nie wejdzie za Messiego na prawą stronę, bo to Leo. A w porównaniu do Dembele, który zagra z lewej lub z prawej też wygląda to słabo. Malcom z lewej strony wygląda źle. Dał asystę w meczu derbowym, fajnie fajnie. A mecz z Betisem, gdzie zaczął po lewej? Dramat.
Prawą obronę też trzeba odświeżyć. Tylko nie ma na rynku nikogo na te pozycje. Semedo to nie ten poziom i to nie jest wina Valverde. Wczoraj byl znów najsłabszy na boisku. Mam nadzieję, że zgłosi się jakiś angielski klub i zapłaci nam tyle, ile zainwestowaliśmy w niego. Chyba trzeba postawić na Wague j liczyć, że odpali.
To tyle chyba. Gracias, Ernesto, ale to powinien być koniec twojej kadencji.
1
@Hosh aj, słownik zrobił na złość :D
20
Tak się ludzie tutaj śmiali z Parejo, a on dziś zdeklasował naszych pomocników.
0
@Encore zwłaszcza po fatalnym początku sezonu.
1
@BarcaInfo problemem może być kasa. Nie mamy nielimitowanego budżetu jak Real. I przede wszystkim. Gracias Ernesto, ale czas się pożegnać.Potrzeba kogoś z cojones kto weźmie ich przysłowiowo "za mordy" i nie będzie bał się posadzić albo odpalić tego albo tamtego. Sytuacja wręcz identyczna do tej z 2008 roku. Tylko teraz nie ma Guardioli, który zrobiłby porządek.
1
@Azi
0
@BarcaInfo cos pozytywnego.
0
@BarcaInfo ależ będzie ich boleć
1
Fajne mają stroje Bawarczycy.
0
@Azi ciekawe jaki jest na to kurs. :D
0
@mauerinho nie ma za co
1
@Vhaeraun w dogrywkach jest opcja 4 zmiany. Na pewno to w lidze, a nie jakimś pucharze?
0
@KingKahuka racja. Lepiej jakby powiedział, żeby kibice Barcelony trzymali kciuki za Valencie to zwolnią Valverde.
Jeden i drugi temat jest aktualny i gorący, więc co za różnica co powie?
3
Ała...
2
@Chwytliwy a w pośredniaku byłeś?
7
W taki sposób spod pressingu wychodził w meczu z Polską Brayan Vera.
Przyszedł wyczes z okręgówki na orlika i się zabawił.
0
@Encore pamiętaj, że ten mecz był na tle Polski. :v
2
@AdrianGajewski2005 LaLiga123 transmituje mecze segunda na swoim kanale Youtube.
https://www.youtube.com/channel/UCs3Gqvp1tO-nK-XNzFlopsg
4
Thomas Tuchel i PSG będą współpracować dalej. PSG przedłużyło umowę z Niemcem do 2021.
1
@sidzej musisz wszystko psuć? :((
67
All we had to do was follow the damn train @sidzej
1
@Encore zgłaszać za trollowanie. Może administracja wybanuje
0
@FCB24 to jak wybór między kiłą a cholerą.
6
Kolejnym pozytywem dzisiejszego meczu jest to, że będzie to ostatni mecz Undiano Mallenco.Wreszcie.
1
@barcelonaLM +1
0
@BarcaInfo pozdro wariacie
0
@matirix20 uważam, że robi najlepsze filmy jeśli chodzi o Barcelone. Sama edycja filmów to klasa, dobrze dobrana muzyka. Majstersztyk. Szkoda, że spora część jego filmów jest szybko blokowana przez LaLiga/UEFA, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz.Polecam go gorąco.
26
W taki sposób pożegnał się z sędziowaniem Yohann Rouinsard. Francuski sędzia pod koniec meczu Metz - Brest wręczył kapitanom obu drużyn kartki ze swoim autografem. Po meczu sprejem napisał na murawie "MERCI"
https://streamable.com/mfglv
0
@Rewolucja123 bardziej chodzi mi o to, że był już artykuł na stronie na ten temat, gdzie Coutinho został zmiażdżony w środku pola.
Swego czasu gdy grał w LFC też był artykuł na ich polskiej stronie, gdzie napisali dlaczego nie nadaje się do środka pola.
1
@Rewolucja123 no i tu się można z tobą zgodzić