BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
52
O panie xD
Nawet w najgłębszych myślach nie przeszłoby mi to przez głowę.
https://x.com/outofcontextars/status/1148344893791715329
1
@grizzy10 no tak, a raty 2x po 100 :D Ploteczka, ale jedna ze smieszniejszych
28
@Aerox co oni mają do akceptowania? xD Skoro w kontrakcie jest klauzula 120 baniek, to mogą najwyżej pomachać chusteczką na pożegnanie.
23
Takim trio w Barcelonie to bym nie pogardził.
https://x.com/neurophate_/status/1148336830053588995
0
@ViscaBarca123 to był żarcik.
4
Denis przekazał pałeczkę Dembele. Teraz on będzie mówił, że ten sezon to jest jego sezon.
1
Żółta karta za takie coś? Jak ktoś tak fauluje to powinien zakończyć karierę, żeby więcej nie szkodzić.
1
@Rakitic2211 ☎️☎️☎️☎️☎️
2
@BarcaInfo temu chłopkowi to chyba się nudzi w pracy
0
@MSN30 od wczoraj jest tam Marcin, ale Bułka. To samo imię. Może są spokrewnieni?
38
Może było, ale nie wydaje mi się.
OFICJALNIE: Dusan Tadić przedłużył kontrakt z Ajaksem do 30 czerwca 2026 roku! Jako zawodnik będzie aktywny do połowy 2023 roku, natomiast później ma skupić się na pracy w roli trenera.
[Dawid Danielak]
0
Sralnik zaczyna się nowo.
No to znów hypujemy Neymara!
0
@dadan1990 no u mnie też gra na tej pozycji i niby liczby ma git (9 bramek, 11 asyst), tylko wygląda to tak, że w jednym meczu 3 asysty, następny 2 bramki i 2 asysty b(przeciwko "ogórkom") potem 1,5/2 miesiące nic.
0
@pawelfcb2010 @Nano22 ja mam pecha czy Dembele jest beznadziejny w tej grze? Nie umiem go kompletnie użyć, gra do dupy.
12
Kurła, kiedyś to był @ViscaBarca123
70
@AdrianGajewski2005 niesamowity pomysł. Jak na to wpadłeś?
0
@Rewolucja123 na dzisiejszy dzień to wygląda na środek pola Frenk-Busi-Ivan. Artur i Vidal po Copa raczej będą oszczędzani. Ewentualnie gdzieś w to może wmieszać się Aleña. Na Puiga nie ma co liczyć, chyba, że w pucharze Gampera.
A no, przecież Roberto ma teraz grać w środku pola :v
0
@damian16161212 4-2-3-1 z Dembele zmieniającym prawą i lewą stronę.
1
@damian16161212 czekaj będę pierwszy!!! ter Stegen - Roberto, Pique, Umtiti, Alba - Vidal, Busi, Ivan, Arthur - Suarez, Messi !!!!
aj nie byłem jednak 1
1
@Rewolucja123 obsrał zbroje przed Griezmannem. I dobrze. Trzeba zapieprzać bo jak teraz nie, to kiedy?
Oczywiście, w zeszłym sezoni jeśli był zdrowy to dawał dużo (zwłaszcza decydujące bramki), ale teraz trzeba to reprezentować cały sezon, a nie przez pewien okres.
2
@BarcaInfo tak się wczoraj zastanawiałem. Dobrze robi. Crochet, crochet, crochet.
12
Tego dnia w 2014 roku Brazylia dostała mocno po dupie od naszych zachodnich sąsiadów, Niemców.
Ah, jak ten czas leci.
9
Getafe obchodzi dziś 36 rocznicę powstania klubu.
0
@ctid Paweł Dybała.
0
@Ermitano menda z małpią czaszką łysą Paździoch.
0
@Bobo25 oznaczony w głównym poście..
3
@Nano22 ja myślę, że sędziowie są do dupy i nie ma żadnego faworyzowania.
1
Polska - Argentyna, ale meczycho
8
Adrian Mierzejewski - piłkarz, a w wolnym czasie agent piłkarski
0
No I znowu, Neymar w Barcelonie... A ja już prawie się z niego wyleczyłem. :(