52

O panie xD
Nawet w najgłębszych myślach nie przeszłoby mi to przez głowę.
https://x.com/outofcontextars/status/1148344893791715329

1

@grizzy10 no tak, a raty 2x po 100 :D Ploteczka, ale jedna ze smieszniejszych

28

@Aerox co oni mają do akceptowania? xD Skoro w kontrakcie jest klauzula 120 baniek, to mogą najwyżej pomachać chusteczką na pożegnanie.

23

Takim trio w Barcelonie to bym nie pogardził.
https://x.com/neurophate_/status/1148336830053588995

0

@ViscaBarca123 to był żarcik.

4

Denis przekazał pałeczkę Dembele. Teraz on będzie mówił, że ten sezon to jest jego sezon.

1

Żółta karta za takie coś? Jak ktoś tak fauluje to powinien zakończyć karierę, żeby więcej nie szkodzić.


1

@Rakitic2211 ☎️☎️☎️☎️☎️

2

@BarcaInfo temu chłopkowi to chyba się nudzi w pracy

0

@MSN30 od wczoraj jest tam Marcin, ale Bułka. To samo imię. Może są spokrewnieni?

38

Może było, ale nie wydaje mi się.
OFICJALNIE: Dusan Tadić przedłużył kontrakt z Ajaksem do 30 czerwca 2026 roku! Jako zawodnik będzie aktywny do połowy 2023 roku, natomiast później ma skupić się na pracy w roli trenera.
[Dawid Danielak]

0

Sralnik zaczyna się nowo.
No to znów hypujemy Neymara!

0

@dadan1990 no u mnie też gra na tej pozycji i niby liczby ma git (9 bramek, 11 asyst), tylko wygląda to tak, że w jednym meczu 3 asysty, następny 2 bramki i 2 asysty b(przeciwko "ogórkom") potem 1,5/2 miesiące nic.

0

@pawelfcb2010 @Nano22 ja mam pecha czy Dembele jest beznadziejny w tej grze? Nie umiem go kompletnie użyć, gra do dupy.

12

Kurła, kiedyś to był @ViscaBarca123

70

@AdrianGajewski2005 niesamowity pomysł. Jak na to wpadłeś?

0

@Rewolucja123 na dzisiejszy dzień to wygląda na środek pola Frenk-Busi-Ivan. Artur i Vidal po Copa raczej będą oszczędzani. Ewentualnie gdzieś w to może wmieszać się Aleña. Na Puiga nie ma co liczyć, chyba, że w pucharze Gampera.
A no, przecież Roberto ma teraz grać w środku pola :v

0

@damian16161212 4-2-3-1 z Dembele zmieniającym prawą i lewą stronę.

1

@damian16161212 czekaj będę pierwszy!!! ter Stegen - Roberto, Pique, Umtiti, Alba - Vidal, Busi, Ivan, Arthur - Suarez, Messi !!!!
aj nie byłem jednak 1

1

@Rewolucja123 obsrał zbroje przed Griezmannem. I dobrze. Trzeba zapieprzać bo jak teraz nie, to kiedy?
Oczywiście, w zeszłym sezoni jeśli był zdrowy to dawał dużo (zwłaszcza decydujące bramki), ale teraz trzeba to reprezentować cały sezon, a nie przez pewien okres.

2

@BarcaInfo tak się wczoraj zastanawiałem. Dobrze robi. Crochet, crochet, crochet.

12

Tego dnia w 2014 roku Brazylia dostała mocno po dupie od naszych zachodnich sąsiadów, Niemców.
Ah, jak ten czas leci.

9

Getafe obchodzi dziś 36 rocznicę powstania klubu.

0

@ctid Paweł Dybała.

0

@Ermitano menda z małpią czaszką łysą Paździoch.

0

@Bobo25 oznaczony w głównym poście..

3

@Nano22 ja myślę, że sędziowie są do dupy i nie ma żadnego faworyzowania.

1

Polska - Argentyna, ale meczycho

8

Adrian Mierzejewski - piłkarz, a w wolnym czasie agent piłkarski


0

No I znowu, Neymar w Barcelonie... A ja już prawie się z niego wyleczyłem. :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?