BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Neymar nakręcający swój powrót do Barcelony.
https://x.com/adam1p3/status/1150153947707006979
5
Sztab i sekcja sportowa widzi w przyszłości atak Messi, Griezmann i Dembele.[Alfredo Martínez]
Dziwnie to brzmi po hiszpańsku, ale chyba tak to ma sens. Mam nadzieję, że ta przyszłość to ten sezon.
1
@Kelvin już dawno. Pod koniec jego 1 sezonu jeździł samodzielnie.
23
Takim strzałem Mahrez wprowadził Algierię do finału Pucharu Narodów Afryki.
https://x.com/SanPenguinYo/status/1150508974594088960
0
@PatrickoBarca ewidentnie w formie
0
@l0Messini też tak myślę. Teraz doszedłem do wniosku, że dać mu 7 w momencie gdy Coutinho jest w klubie jest niegrzeczne.
0
Czyli z 17 będzie grał. Coutinho zostaje?
1
Jak coś to już się działa na jutubie stream z prezentacji.
0
@Katalonbar zapomniał, że w składzie wciąż jest Lenglet.
1
@ViscaBarca123 cieszę się, że pojechał na turniej. Z drugiej strony żałuję, że nie będzie z nami na tournee. Został za szybko skreślony po tym meczu z Levante.
1
Tenis tenisem, ale zaraz prezentacja Griezmanna. OJO.
0
@Transu96 byłeś w Ameryce?
1
Coco Jambo i do przodu! To moje hasło. Dobre, nie?
49
Pierwszy trening Neymara po powrocie do Paryża. Koloryzowane.
https://x.com/TheBeardedRauI/status/1150331961237483520
0
@krzychu1526 co przywieziesz?
26
Pan piłkarzinho.
1
@joloskyy @takisobiektos nie, nie ściął włosów. To jest jego stare zdjęcie, edytowane.
43
Widziałem, że niektórzy pytają o mecze Barcelony w pre-sezonie. Te które będą się odbywać w Azji będzie można obejrzeć na stronie Rakutena.
4
4 lat temu do Manchesteru City dołączył Sterling. A 10 lat temu do Manchesteru City z Manchesteru United dołączył Tévez.
4
Piękne koszulki Bayernu! Proste, ale mnie się podobają.
10
Coutinho to niech opuszcza ten namiot na rzecz gościa w drzwiach.
0
@Moderacja @Robertinho nie wiem do kogo to kierować, ale sonda na dole strony (na dole jest w wersji mobilnej, na pc nie wiem gdzie jest) jest już nieaktualna mocno i można zmienić na Neymara, albo coś związanego z ustawieniem w przyszłym sezonie.
1
Jak ten Neymar pluje na to PSG. W dodatku publicznie. Sprzedał wielkiego liścia w stronę klubu.
Próbuje sobie wyobrazić jakby to wyglądało gdyby jednak został w tym Paryżu.
A wydaje mi się, że akcję z jego strony się dopiero zaczynają, to dopiero rozgrzewka.
2
@Esteban_ ja właśnie mam przeciwnie. Nie czuję nic do tego transferu za bardzo. Przyszedł piłkarz, dobry piłkarz - fajnie. Kolejna kupa siana wydana. Może dlatego, że ten transfer był wiadomy od czerwca.
Próbuje sobie wkuć do głowy, że przyszedł piłkarz najwyższej klasy, totalny szef i kozak. To jest prawdziwy crack, pierwszy od czasów Suareza. Dembele to nie był piłkarski top, Coutinho miał przebłyski piłkarza z topu (część sezonu kosmiczna, potem znika, pojawia się - nigdy nie zagrał całego zajebistego sezonu przed transferem). Na obu tych panów poszła masa szmlau, może dlatego jakoś nie czuje tego. Ot kolejny drogi transfer.
Griezmann to absolutna czołówka. Gość, który na światowym poziomie utrzymuje się od kilku lat. Świetny transfer, ale po prostu go nie czuję. Jestem ciekaw jak będzie wyglądała jego pozycja na boisku, mam nadzieję, że nie będzie się męczył na skrzydle.
Oby mnie szybko do siebie przekonał i ściął te kudły. :v
5
@Colon to już jest nudne i w większości przypadków trochę żałosne. Nic oryginalnego nie wymyślają, tylko cały czas to samo klepanie: Vidal-Busquets-Rakitic, trener beton, 87 lipca 3019 Valverde nadal trenerem drużyny.
13
Ben Yedder w formie przed nowym sezonem.
1
@Karakanis ja mam wiele lig, cała Ameryka Południowa, prawie cała Europa, trochę Azji i jest przeważnie 1 gwiazda, czasem jak dodam jeszcze krajów to pół. Nie czuję dużej różnicy na początku gry. Gorzej wraz z kolejnymi sezonami, gdzie już czuć obciążenie i potrafi się długo ładować (to już zależy czy ci to przeszkadza). Na 3.5 gwiazdki powinno banglać.
0
@Pawelsky odpadliśmy z Lyonem tak grając.
0
@patrykzmc2000 wszystko na to wskazuje. Chociaż nie będę zdziwiony jeśli skończy się jak rok temu z Liverpoolem, że po badaniach medycznych go odeślą.
4
Ale będzie Fekir bujał w LaLidze. Jeszcze jakby im się udało zatrzymać Lo Celso ♡