0

@tediko tylko czy na to wpływ ma cały serial, czy jedna scena gdzie dziewczyna sobie podcina żyły?
Ten serial był kiepski, a teraz został pozbawiony punktu kulminacyjnego.

0

@VamosRakieta kiepski jest. Szkoda czasu na niego.

5

Kojarzycie serial 13 powodów? Taki o nastolatce co się zabija.
Niedługo ma być 3 sezon, a ludzie odpowiedzialni za ten serial w oparciu o opinie wykształconych i mądrych ludzi postanowili w serialu O SAMOBÓJSTWIE usunąć scenę samobójstwa.
Nie rozumiem tego ruchu. Rozumiem, że ma to ograniczyć pewien niesmak tego tematu i nie zapobiec nakłanianiu nastolatków do tego samego, tylko.. No nie podoba mi się, że świat zmierza w tym kierunku, gdzie każdy delikatny temat jest omijany i zakopywany. Nie umiem dokładnie opisać tego o co mi chodzi, no cóż.

Serial o samobójstwie bez samobójstwa.

31

No to teraz trzeba zacząć mówić, że Todibo będzie dupą wciągał de Ligta. Todibo to przyszłość. Todibo to nadzieja.
Uwielbiałem Todibo. Miałem jego plakaty, koszulki i gadżety. Modliłem się każdego wieczora do Todibo za wszystko co robi na treningu. Todibo to przyszłość - mówiłem. Todibo to nadzieja. Tata akurat wrócił z pracy i słysząc to nazwał mnie głupcem. Wiedziałem, że mi zazdrości bo sam od lat hypowal de Ligta. Nazwałem go zazdrośnikiem. Na co on mnie uderzył i kazał iść spać. Płakałem i bolała mnie głowa. Leżąc w łóżku było mi zimno. Nagle poczułem przypływ ciepła u ktoś mnie dotknął. To Jean-Clair Todibo. Byłem taki szczęśliwy. Niewidzialna ręka szczelnej obrony podniosła mnie z łóżka. Todibo kazał mi wziąć swoją koszulkę Barcelony, po czym przeprowadził mnie przez drzwi mojej szafy do Barcelony jego marzeń. W środku pola grało wielu kreatywnych graczy. Ku niebu pięły się statystyki naszych wychowanków. Nie mogłem oderwać wzroku od widoku tego dobrobytu, gdy Korwin pokazał mi miejsce na ławce trenerskiej mówiąc: trenuj ich. Tak też zrobiłem wygrywając swoje pierwsze w życiu krajowe trofea. Wygrane trofea przerodziły się w grę w Lidze Mistrzów i kilku nowych zawodników. Nim się obejrzałem miałem przed sobą najlepszych piłkarzach, a sam byłem europejskim hegemonem w wolnej Katalonii. Todibo powiedział, że musimy już wracać, więc wziąłem wygrane puchary i wróciłem do swojego pokoju. Tata wychodził już do pracy. Widząc mnie i Todibo z moimi pucharami Ligi Mistrzów mocno się oburzył. "Ty gnoju, a ja muszę znów oglądać jak wygrywają tylko te ogórkową ligę!!". A Todibo popatrzył mu w oczy i powiedział: tak działa Barcelona z Todibo w obronie. Po czym wyleciał przez okno.
Todibo to przyszłość. Todibo to nadzieja.

3

Aviv (człowiek od socialow Barcy) cytując ten post napisał: wyczyść apart telefonu.


0

@Criss18Barca ja dużo katowałem w 17, całkiem spoko była. 15 też. Dużo zależy kiedy chcesz zacząć (od jakiego roku).

1

Arthur to chyba jakiś mistrz w piłkę nożną pingpongową. Wczoraj jakiegoś gościa ograł i mu zgolił trochę włosów z głowy. Dziś ogolił jakiegoś brodacza z brody.
https://instagram.com/stories/arthurhmelo/2088728983961890912?igshid=1t83n1nfd6bau

33

Ciekawa sprawa. Sekcja esportowa Barcelony zawita do Polski żeby zagrać z Piastem w Rocket Leauge. Event odbędzie się 20 Lipca w Gliwicach.


13

Abdou Diallo oficjalnie zamienia Dortmund na Paryż.


0

@robsesh po tym jak uznałes Cucurelle za lepszego od Firpo przestałem czytać. W sumie można się było takich rzeczy spodziewać..

1

@Odesseiron ten ostatni będzie kradł punkty innym rywalom cały rok

26

Jest i płotka. Nie mogę się doczekać.


3

Czyżby jednak brak Juventusu w Fifie?


0

@Sawik_10 w formie ostatnio był ponad rok temu. :P

0

@kuz tak samo. Równie często przeglądam co fb, Twittera itd

31

Tego dnia w 2013 roku straciliśmy jeden z większych talentów środka pola. Thiago przeszedł z Barcelony do Bayernu. Niestety.
https://x.com/DerKaiser010/status/593126450036875265

Dodatkowo Cavani zamienił Neapol na Paryż, a mistrzowski Kante Leicester na Chelsea FC.

6

@PatrychoO hi szejker can you let Neymar go? Pls

3

@RobsonPL ale to chyba jego siostra brała ślub, nie on xD

1

@Witekk10 możliwe. Może też nie było chętnych. Ja widziałem oficjalny komunikat Eintrachtu i na niego się podałem.
Rozkopują przód tej fajnej ekipy. :/

0

@Chwytliwy moja legenda Football Managera. Kiedyś nie było drużyny bez Oliviera Torresa.

5

Sebastaian Haller przejdzie testy medyczne w West Hamie. Następnie podpisze kontrakt.

52

Xavi zatwierdzający stan nowej murawy na Camp Nou.
https://x.com/KeylorinhoW/status/1150783702605213701

2

Nie wiem czy to prowokacja, czy jakaś prawdziwa akcja, ale konto Wisła Kraków LGBT na Twitterze poprawiło mi humor.
Jeśli to bait, to gratulacje. Prawilniacy bronią klubu ostro.

14

Fabian Delph zamienia Manchester City na Everton.

0

@ściah gubi się w kłamstewkach Cerezo.

2

@barcelonaLM jednak nie dał rady. Niedawno zaczął pre-sezon z Porto. Zdrowie ważniejsze.
¡Grande Iker!

1

@sewciu50 czasem na jakiś filmikach było słychać, że coś tam nawet gawędzi. Tylko nikt nie wie jak dużo mówi.

83

Dembele jest chyba najbardziej szczęśliwy z powodu transferu Griezmanna. Z tego co widać na filmach i zdjęciach świetnie się razem bawią i cały czas są razem. Oby Ousmane przez to zyskał.


1

@Tomek_TF niech będzie coś z nim, byle nie w Barcelonie.

16

Aleña z 19. Nikt tak nie stawiał, co?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?