43

Zagłębie oficjalnie wygrało dzisiejszy dzień.
https://x.com/ZaglebieLubin/status/1153999819150675969

6

W Betisie mu nie szło, więc powrót na stare śmieci.


1

Pamiętacie Vincenta Janssena? One season wonder, który w sezonie 15/16 w barwach AZ strzelił 32 i miał 7 asyst w 49 spotkań. Dobra dyspozycja zaowocowała transferem do Tottenhau, gdzie okazał się niewypałem.
Teraz przechodzi do meksykańskiego Monterrey. Zjazd totalny

0

@bartoszekkk Sevilla ma 4 swoich napastników.

13

W nocy pojedynek dwóch NAJLEPSZYCH napastników świata: Bayern Lewandowskiego zagra z Milanem Piątka. ☎️ ☎️☎️

39

Aj Dani, ajaj.


1

Dupy nie urywa moim zdaniem. Chociaż znanym kompozytorem nie jestem, to się nie znam
https://x.com/J_Krecidlo/status/1153746523173412865

50

Przez 5 ostatnich lat Benfica na sprzedaży zarobiła 700 (!!!) milionów.

Kosmos.

0

@DanielOOL wiem, że pracuje. Dlatego to się nie trzyma kupy, bo jako ktoś związany z Barceloną, ale nie zarządem nie ma takich informacji. Dla mnie gość to robi żeby mu wpadły serduszka i followy na IG

6

@Veb1233 gość wpisuje swoje nazwisko w Twittera i lajkuje posty ze swoim nazwiskiem? xD
Robi tak xD Post w którym o nim wspominają, nawet bez oznaczenia jest lubiany XD

0

@DanielOOL nie traktowałbym gościa poważnie.

0

@zuris i tak, Barcelona oferowała mu dobry kontrakt. Romero mówił, że oferowali 100 tysięcy euro za sezon (dla dzieciaka, który w tym roku ma 16 lat - niemało). Inne media wspominają nawet o 200 tysięcy. Awans do kolejnej drużyny, niedługo w perspektywie Barca B. Klub zrobił wszystko, żeby go zatrzymać (w granicy rozsądku). Odszedł i trudno. Nie on pierwszy, nie ostatni, nie był najlepszy ze wszystkich juniorów choć ma talent.

4

@zuris kontrakt się skończył. Barcelona nie miała nic do gadania

2

@jakubkuba07 a co w Ajaxie inaczej podają między sobą piłkę? Inne zasady mają? Co ma to, że dołączył dopiero do zespołu do tego że potrafi celnie kopnąć piłkę? To jakaś superowa i ekskluzywna umiejętność. Piłkarz bardzo dobry, więc nic dziwnego, że dobrze podaje.

21

@czosnekfcb Griezmann w sezonie 15/16 to nieporozumienie. Suarez 40 bramek, 18 asyst i nie wygrał.

0

PSG w tym momencie: eee, panie, De Jongowi przy Simonsie to amator. Wolimy Simonsa, fajne włosy ma, uśmiech jak Ronaldinho

13

@jakubkuba07 niesamowite. Ktoś wykonał 100% celnych podań w sparingu. Nikt nigdy tego nie dokonał.
Nid ma się czym podniecać a tym.

3

Sporo jak na 19 latka.


42

@AdrianGajewski2005 masz farta, łapiesz się

0

@Transu96 wygrać za ten kupon grube siano i wtedy zapłacić to 20 złotych

1

@D44H Neymar jakby nie odszedł to by został w Barcelonie i grał w pierwszym składzie.

14

0

@PIWOSZ89 puchar za mistrzostwo świata

2

@VenoM ale jest dostępny przez cały sezon, a nie przesiaduje w szpitalu. Poza tym wolę mieć Aleñe i coś zarobić na Rafinhi, który jest totalnie zbędny. Rok temu go nie było i jakoś nikt nie płakał. Trzymajmy go, a potem ludzie płaczą, że ktoś zabiera minuty wychowanka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Barca_bwo Puig, Aleña

0

Griezmann w tym meczu, wszystkie zagrania:

0

@Rewolucja123 Carlos Peres też może być

0

@Esteban_ po meczu to będą analizy, wywalanie piłkarzy, szkalowanie Valvderde. Tęskniłem.

0

@LuisSalvano i tak można mówić o większości piłkarzy. Kiedyś to i Sandro z Munirem wyglądali na poważnych piłkarzy. Życie przeszłością.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?