BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
43
Zagłębie oficjalnie wygrało dzisiejszy dzień.
https://x.com/ZaglebieLubin/status/1153999819150675969
6
W Betisie mu nie szło, więc powrót na stare śmieci.
1
Pamiętacie Vincenta Janssena? One season wonder, który w sezonie 15/16 w barwach AZ strzelił 32 i miał 7 asyst w 49 spotkań. Dobra dyspozycja zaowocowała transferem do Tottenhau, gdzie okazał się niewypałem.
Teraz przechodzi do meksykańskiego Monterrey. Zjazd totalny
0
@bartoszekkk Sevilla ma 4 swoich napastników.
13
W nocy pojedynek dwóch NAJLEPSZYCH napastników świata: Bayern Lewandowskiego zagra z Milanem Piątka. ☎️ ☎️☎️
39
Aj Dani, ajaj.
1
Dupy nie urywa moim zdaniem. Chociaż znanym kompozytorem nie jestem, to się nie znam
https://x.com/J_Krecidlo/status/1153746523173412865
50
Przez 5 ostatnich lat Benfica na sprzedaży zarobiła 700 (!!!) milionów.
Kosmos.
0
@DanielOOL wiem, że pracuje. Dlatego to się nie trzyma kupy, bo jako ktoś związany z Barceloną, ale nie zarządem nie ma takich informacji. Dla mnie gość to robi żeby mu wpadły serduszka i followy na IG
6
@Veb1233 gość wpisuje swoje nazwisko w Twittera i lajkuje posty ze swoim nazwiskiem? xD
Robi tak xD Post w którym o nim wspominają, nawet bez oznaczenia jest lubiany XD
0
@DanielOOL nie traktowałbym gościa poważnie.
0
@zuris i tak, Barcelona oferowała mu dobry kontrakt. Romero mówił, że oferowali 100 tysięcy euro za sezon (dla dzieciaka, który w tym roku ma 16 lat - niemało). Inne media wspominają nawet o 200 tysięcy. Awans do kolejnej drużyny, niedługo w perspektywie Barca B. Klub zrobił wszystko, żeby go zatrzymać (w granicy rozsądku). Odszedł i trudno. Nie on pierwszy, nie ostatni, nie był najlepszy ze wszystkich juniorów choć ma talent.
4
@zuris kontrakt się skończył. Barcelona nie miała nic do gadania
2
@jakubkuba07 a co w Ajaxie inaczej podają między sobą piłkę? Inne zasady mają? Co ma to, że dołączył dopiero do zespołu do tego że potrafi celnie kopnąć piłkę? To jakaś superowa i ekskluzywna umiejętność. Piłkarz bardzo dobry, więc nic dziwnego, że dobrze podaje.
21
@czosnekfcb Griezmann w sezonie 15/16 to nieporozumienie. Suarez 40 bramek, 18 asyst i nie wygrał.
0
PSG w tym momencie: eee, panie, De Jongowi przy Simonsie to amator. Wolimy Simonsa, fajne włosy ma, uśmiech jak Ronaldinho
13
@jakubkuba07 niesamowite. Ktoś wykonał 100% celnych podań w sparingu. Nikt nigdy tego nie dokonał.
Nid ma się czym podniecać a tym.
3
Sporo jak na 19 latka.
42
@AdrianGajewski2005 masz farta, łapiesz się
0
@Transu96 wygrać za ten kupon grube siano i wtedy zapłacić to 20 złotych
1
@D44H Neymar jakby nie odszedł to by został w Barcelonie i grał w pierwszym składzie.
14
Kawał piłkarza.
https://x.com/neurophate_/status/1153668928251617283
0
@PIWOSZ89 puchar za mistrzostwo świata
2
@VenoM ale jest dostępny przez cały sezon, a nie przesiaduje w szpitalu. Poza tym wolę mieć Aleñe i coś zarobić na Rafinhi, który jest totalnie zbędny. Rok temu go nie było i jakoś nikt nie płakał. Trzymajmy go, a potem ludzie płaczą, że ktoś zabiera minuty wychowanka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Barca_bwo Puig, Aleña
0
Griezmann w tym meczu, wszystkie zagrania:
0
@Rewolucja123 Carlos Peres też może być
0
@Esteban_ po meczu to będą analizy, wywalanie piłkarzy, szkalowanie Valvderde. Tęskniłem.
0
@LuisSalvano i tak można mówić o większości piłkarzy. Kiedyś to i Sandro z Munirem wyglądali na poważnych piłkarzy. Życie przeszłością.