BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
60
Znowu tiki-taka spamuje. Trzeba zgłosić.
30
Segunda División zmienia nazwę. Z LaLiga 1|2|3 staje się LaLiga SmartBank.
[Kręcidło]
Santander i SmartBank
3
@TheNekro94 dla mnie to jest już nakręcone. Nie chcieli za długiej przerwy robić między sezonami żeby nie zgubić wątku.
0
@ViscaBarca123 Benfica do Grimaldo.
3
@Socjopata o to to. Dokładnie tak. Nie rozumiem co ludzie w nim widzą. Źle mu zrobiła łatka argentyńskiego Messiego.
3
Gueye wylądował.
26
Ludzie poratujcie! Jestem chory na bide.
0
@Criss18Barca albo po prostu różnica między piłką młodzieżową, a dorosłą jest zbyt wielka dla niektórych żeby ją przeskoczyć.
0
@matirix20 nie masz wrazenia, że FM19 jest o wiele łatwiejszy w porównaniu do poprzednich wersji? Przerzuciłem się z 17 na 19 jakieś 3 tygodnie temu i wydaje mi się, że teraz gorszym zespołem jest o wiele łatwiej osiągać sukcesy.
1
Carlos Alberto to kolejna nowa ikona w FIFA20.
1
@BarcaInfo tak jak Lucho.
10
Mayoral w Levante.
3
@BarcaInfo ciekawe czy w pośredniaku był..
0
@PrinceDamon kod: mklzti
6
22 września derby Mediolanu. W tym meczu "u siebie" zagra Milan.
0
@Czak18 obowiązuje, co więcej - niedawno została przedłużona.
7
Tak wygląda 1 kolejka Serie A w nadchodzącym sezonie.
2
Taką jest prawda futbolu. Ciężko to widzę w tym sezonie. Sam AWB nie igra sezonu. Daniela Jamesa nie znam, to nie wypowiem się. Odszedł Herrera. Drużyna jak miała dziury, tak ma je nadal.
https://x.com/PassingTheSaIt/status/1155494943915462656
0
@LuisSalvano chcą to to zrobią. Oni produkują serial, oni wykładają kasę, więc ich wola co się w nim znajdzie. Nie rozumiem tylko stękania jak nic jeszcze nie jest wiadome. Do premiery jeszcze trochę czasu, a już zgrzytają na zębach hurdur jak to będzie źle zdobione. I nie mówię tylko o tym wątku tutaj.
11
@koksik2700 serial nie ma premiery a ludzie już narzekają bo im polskiego Wiedźmina zepsują.
0
Nie wiem na ile to prawda, ale jeśli tak to: zamienił stryjek siekierkę na kijek.
3
@krzychu1526 zawsze się brało taki team żeby skopać porządnie dupsko oponentowi. Full trihard.
0
@Encore @student97r @ofenzywa dzięki wielkie. Formacja zmieniona. Otamendiego też zmieniłem. Zależało mi na obrońcy z dobrej drużyny i padło na Argentyńczyka.
2
@Encore od razu uprzedzam, że nie umiem w FPL i to moje pierwsze podejście.
Coś takiego złożyłem http://prntscr.com/olgzc9
0
@Chwytliwy @Elosek tutaj jest cała nitka co i jak https://x.com/barcacentre/status/1155606804811976706
0
@Janiama skoro o kandydaturach. Może pora zacząć zbierać kandydatów na prawą obronę?
0
@lukaszbrk upierdzielony stół mu do celi wsadzą żeby się denerwował.
1
Na 4 mecze sparingowe Liverpool przegrał 3 i 1 zremisował. Porażka 2:3 z Dortmindem, 1:2 z Sevillą i 0:3 z Napoli i remis 2:2 ze Sportingiem Lizbona.
Nie są to najlepsze wyniki, ale to sparingi. W kadrze nie ma jeszcze Beckera, Mane również chyba też (nie wiem dokładnie, ale powinien mieć wolne po PNA).
1
@matteoFCB chodzi o to żeby po odejściu zbudować znakomitą drużynę, której siłą będzie kolektyw. Nie da się zastąpić Messiego nawet w połowie.
0
@SuperPatsonFCB chodzi o to, że pokazali film sprzed lat i wmawiali, że wylądował w Chinach.