60

Znowu tiki-taka spamuje. Trzeba zgłosić.

30

Segunda División zmienia nazwę. Z LaLiga 1|2|3 staje się LaLiga SmartBank.
[Kręcidło]
Santander i SmartBank

3

@TheNekro94 dla mnie to jest już nakręcone. Nie chcieli za długiej przerwy robić między sezonami żeby nie zgubić wątku.

0

@ViscaBarca123 Benfica do Grimaldo.

3

@Socjopata o to to. Dokładnie tak. Nie rozumiem co ludzie w nim widzą. Źle mu zrobiła łatka argentyńskiego Messiego.

3

Gueye wylądował.


26

Ludzie poratujcie! Jestem chory na bide.

0

@Criss18Barca albo po prostu różnica między piłką młodzieżową, a dorosłą jest zbyt wielka dla niektórych żeby ją przeskoczyć.

0

@matirix20 nie masz wrazenia, że FM19 jest o wiele łatwiejszy w porównaniu do poprzednich wersji? Przerzuciłem się z 17 na 19 jakieś 3 tygodnie temu i wydaje mi się, że teraz gorszym zespołem jest o wiele łatwiej osiągać sukcesy.

1

Carlos Alberto to kolejna nowa ikona w FIFA20.

1

@BarcaInfo tak jak Lucho.

10

Mayoral w Levante.


3

@BarcaInfo ciekawe czy w pośredniaku był..

0

@PrinceDamon kod: mklzti

6

22 września derby Mediolanu. W tym meczu "u siebie" zagra Milan.

0

@Czak18 obowiązuje, co więcej - niedawno została przedłużona.

7

Tak wygląda 1 kolejka Serie A w nadchodzącym sezonie.


2

Taką jest prawda futbolu. Ciężko to widzę w tym sezonie. Sam AWB nie igra sezonu. Daniela Jamesa nie znam, to nie wypowiem się. Odszedł Herrera. Drużyna jak miała dziury, tak ma je nadal.
https://x.com/PassingTheSaIt/status/1155494943915462656

0

@LuisSalvano chcą to to zrobią. Oni produkują serial, oni wykładają kasę, więc ich wola co się w nim znajdzie. Nie rozumiem tylko stękania jak nic jeszcze nie jest wiadome. Do premiery jeszcze trochę czasu, a już zgrzytają na zębach hurdur jak to będzie źle zdobione. I nie mówię tylko o tym wątku tutaj.

11

@koksik2700 serial nie ma premiery a ludzie już narzekają bo im polskiego Wiedźmina zepsują.

0

Nie wiem na ile to prawda, ale jeśli tak to: zamienił stryjek siekierkę na kijek.


3

@krzychu1526 zawsze się brało taki team żeby skopać porządnie dupsko oponentowi. Full trihard.

0

@Encore @student97r @ofenzywa dzięki wielkie. Formacja zmieniona. Otamendiego też zmieniłem. Zależało mi na obrońcy z dobrej drużyny i padło na Argentyńczyka.

2

@Encore od razu uprzedzam, że nie umiem w FPL i to moje pierwsze podejście.
Coś takiego złożyłem http://prntscr.com/olgzc9

0

0

@Janiama skoro o kandydaturach. Może pora zacząć zbierać kandydatów na prawą obronę?

0

@lukaszbrk upierdzielony stół mu do celi wsadzą żeby się denerwował.

1

Na 4 mecze sparingowe Liverpool przegrał 3 i 1 zremisował. Porażka 2:3 z Dortmindem, 1:2 z Sevillą i 0:3 z Napoli i remis 2:2 ze Sportingiem Lizbona.

Nie są to najlepsze wyniki, ale to sparingi. W kadrze nie ma jeszcze Beckera, Mane również chyba też (nie wiem dokładnie, ale powinien mieć wolne po PNA).

1

@matteoFCB chodzi o to żeby po odejściu zbudować znakomitą drużynę, której siłą będzie kolektyw. Nie da się zastąpić Messiego nawet w połowie.

0

@SuperPatsonFCB chodzi o to, że pokazali film sprzed lat i wmawiali, że wylądował w Chinach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?