0

@barcelonaLM a dobra widzę na tt EA

0

@barcelonaLM źródło?

0

I trójka. Napoli 3:0 Liverpool

0

@MarioVeB! a w Anglii zaraz koniec okienka.

5

Ta nieuznana bramka z Interem...
https://x.com/BarcaBall1/status/1155249278035615744

49

Ekskluzywny screen z FIFA20.


1

@Katalończyk 99 nie będzie kluczowe, bo chodzi o ich długość kontuzji. Chodzi o to, że ludzie chcący Neymara robią z Dembele szklankę, a sam Neymar ma problemy ze zdrowiem.

0

@masq zagrał dobrze w 2 pierwszych meczach na CA. Potem normalnie, bez szału.

2

@MXFCB a jak jest drzewo sandałowe to rosną na nim sandały?

3

@Bartek22 gdyby Malcolm dostawał tyle szans co Dembele to na pewno pokazałby się lepiej!!!!!!!!!!!!!!!!
Just La Rambla things.
Nie przegadasz niektórych i tyle. Bo Malcom strzelił bramkę Realowi i Interowi. Niesamowite. A no i kosztował 3 razy mniej. Z Dembele na LR I w Internecie jest jak z polityką, Neymarem, LGBT, religią - ile ludzi tyle opinii.

1

@Witekk10 dzięki wielkie!

0

@Transu96 eh nie podoba mi się to

11

@Xwowrak Coutinho tez nie odpali bo nie ma miejsca dla niego na boisku.

6

@Maker0 Piqué gra słabo. Ten sam Pique, który wskoczył od listopada na niesamowity poziom do którego nie potrafili dobić inni poza VVD.

2

Fajnie Firpo, fajnie Malcom i Coutinho, a jeszcze Neymar. Tylko gdzie w tym wszystkim pozbycie się wreszcie Rafinhi?

1

@Wawrzyszewski dokładnie. To jest jak Cristiano Ronaldo i Cristiano Ronaldo Jr.

0

@Janiama następni obrońcy? Środkowi?

0

Wiem, że wiele razy podawano to już tutaj, ale wtedy się nie brałem za to. Jest jakaś liga FCBarcy do FPL? Chętnie dołączę jeśli można.

43

@NeroTFP dla mnie powinien od razu ze stanowiska polecieć za takie słowa. Niedopuszczalne.

2

@Wawrzyszewski burza, psia krew.

4

No prosze. A jeszcze jakiś czas temu siedzenie i nawalania w joystick to była patologia dla prezesa.


2

@Odesseiron akurat zmiany Valverde bardzo często były dobre. Nie zawsze, ale bardzo często (Rayo, Real, Getafe w sezonie 17/18 i wiele innych).

28

Zlatan Ibrahimovic. Szkoda, że potoczyło się to jak się potoczyło. Magik.


1

@Transu96 ja się dałem nabrać.

3

@Janiama dokładnie. Rafinha to mistrz pre-sezonu. Co roku to samo. Super w sparingach, a potem tak czy siak nie na dla niego miejsca, kontuzja i nie ma chłopa cały sezon. Nie rozumiem tego jarania się nim w meczu przeciwko drużynie z Japonii.
Tak samo z Griezmannem. Ochy i achy nad nim, a prawda jest taka, że tak powinien grać zawodnik, którego się uważa za topowego. Wchodzi z buta i gra swoje. Chociaż dla mnie Griezmann i tak nie grał jakiś dobrych zawodów w tych meczach. Grał poprawnie.

11

0

@Skaramuczi Muniak XDDDD

0

@Mocher91 nie, nie dałaby rady.

1

@Wilczeq po pierwszej połowie motm?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?