BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szkutnik91 Romero napisał to co słyszymy od miesiąca "jutro będzie kluczowy dzień w sprawie Neymara"
5
@Image do Barcelony nie na nikt podjazdu w lidze. Zwłaszcza z Ernesto za kierownicą.
1
@Veb1233 no i gituwa transfer. Teraz w FMie nowym wreszcie nie będzie trzeba kupować napadziorow do Milanu.
0
@Kvothe07 drugi Alexis, ale z mniejszą pensją.
0
@Gomess niby ta, ale jest dopiero połowa dnia.
57
Gattuso pewnie zajęło kilka dni odkręcenie się po tym spotkaniu.
7
@Wawrzyszewski równie dobrze mógł się do niego przygotować i nauczyć przed. Nie chce atakować Bale.
Chociaż słowa Marcelo o tym, że mając szafkę obok Bale nie ma zbytnio jak pogadać poza prostymi słowami i gestami mocniej do mnie przemawia.
15
Puma, jak wy mnie zaimponowaliście
0
@Qru nie. Limit znaków głupi.
6
@Veb1233 ta oferta obowiązuje do 10 sierpnia. 11 sierpnia wchodzi nowa oferta, która przewiduje ostatni termin sprzedaży Neymara do 20 sierpnia.
0
@Homeopata8989 czuje, że wrócą do wspólnej pracy? Laporta w City?
2
Kurła, temu tarzanowi to się powodzi. Tu się pisze, że na wskoczyć na miejsce Segury. Tutaj na sekretarza generalnego FIFA.
9
@Chwytliwy ojciec z synem. Niesamowite podobieństwo.
1
@Homeopata8989 przecież Rakitic to kloc i podaje tylko do tyłu (najwięcej podań do przodu że wszystkich pomocników) i nie ma udziału w ofensywnie (najwięcej bramek i asyst w linii pomocy).
1
@Chwytliwy jesień bo wtedy się liczy we wszystkich rozgrywkach, jest nawet jeszcze rywalizacja w lidze
2
@vangoor głupi komentarz to i głupia odpowiedz.
5
Komentarz: nie róbcie dymów i sralnika
Pod komentarzem: robi się dym i sralnik
https://pbs.twimg.com/media/DqspAxYV4AARqX4.jpg
0
@MaTt_BarcaFan co?
1
@DonElPatron dzięki, nigdy nie widziałem informacji o tym stąd moje pytanie.
Sporo.
2
@Janiama najlepszy Lahm grał na prawej obronie. Tam też zdobył mistrzostwo świata. Ramos też najlepiej spisuje się na środku obrony. Ja to bym widział tak.
0
@Colon podoba mi się ten Felix. Nie wiesz przypadkiem jaką na klauzulę? :v
0
@kamilczak111 aaa bo Valverde trenerem :DDDD
2
@Fabik87 czasem tłumaczenie Twittera jest błędne. To nie jest Kredyt z obowiązkową opcją wykupu, tylko wypożyczenie z obowiązkową opcją wykupu.
0
@arcziFCB zgadzam się. To coś jakby nagle komentatorzy zaczęli mówić "kołczinio" - ludzie też by byli zdziwieni.
3
@arcziFCB "Tymczasem siła rażenia ich polszczyzny jest tak wielka, że kiedy ktoś z trzeźwo myślących dziennikarzy portalu Interia.pl (po szkoleniu ze mną) odważył się napisać w tekście Piękne zagranie Cristiana Ronalda, bezpardonowo zbesztano go w komentarzach za kaleczenie języka polskiego."
Przewidział to chłop.
1
Wypożyczenie z obowiązkową opcją wykupu. Główka pracuje w Sporcie.
6
Tak piękną bramkę spieprzyć jakimiś kiepskimi efektami
19
Co widzisz ty: znakomici piłkarze
Co wiszą oni: oponentów z pełnymi portkami.
28
Przed państwem:
https://x.com/LFCMEDIA1/status/1156612056583479296
4
Messi w sezonie 2011/12 miał bezpośredni udział przy 102 bramkach Barcelony. Zdobył 73 bramki i zanotował 29 asyst.