0

@szkutnik91 Romero napisał to co słyszymy od miesiąca "jutro będzie kluczowy dzień w sprawie Neymara"

5

@Image do Barcelony nie na nikt podjazdu w lidze. Zwłaszcza z Ernesto za kierownicą.

1

@Veb1233 no i gituwa transfer. Teraz w FMie nowym wreszcie nie będzie trzeba kupować napadziorow do Milanu.

0

@Kvothe07 drugi Alexis, ale z mniejszą pensją.

0

@Gomess niby ta, ale jest dopiero połowa dnia.

57

Gattuso pewnie zajęło kilka dni odkręcenie się po tym spotkaniu.


7

@Wawrzyszewski równie dobrze mógł się do niego przygotować i nauczyć przed. Nie chce atakować Bale.
Chociaż słowa Marcelo o tym, że mając szafkę obok Bale nie ma zbytnio jak pogadać poza prostymi słowami i gestami mocniej do mnie przemawia.

15

Puma, jak wy mnie zaimponowaliście


0

@Qru nie. Limit znaków głupi.

6

@Veb1233 ta oferta obowiązuje do 10 sierpnia. 11 sierpnia wchodzi nowa oferta, która przewiduje ostatni termin sprzedaży Neymara do 20 sierpnia.

0

@Homeopata8989 czuje, że wrócą do wspólnej pracy? Laporta w City?

2

Kurła, temu tarzanowi to się powodzi. Tu się pisze, że na wskoczyć na miejsce Segury. Tutaj na sekretarza generalnego FIFA.

9

@Chwytliwy ojciec z synem. Niesamowite podobieństwo.

1

@Homeopata8989 przecież Rakitic to kloc i podaje tylko do tyłu (najwięcej podań do przodu że wszystkich pomocników) i nie ma udziału w ofensywnie (najwięcej bramek i asyst w linii pomocy).

1

@Chwytliwy jesień bo wtedy się liczy we wszystkich rozgrywkach, jest nawet jeszcze rywalizacja w lidze

2

@vangoor głupi komentarz to i głupia odpowiedz.

5

Komentarz: nie róbcie dymów i sralnika
Pod komentarzem: robi się dym i sralnik
https://pbs.twimg.com/media/DqspAxYV4AARqX4.jpg

0

1

@DonElPatron dzięki, nigdy nie widziałem informacji o tym stąd moje pytanie.
Sporo.

2

@Janiama najlepszy Lahm grał na prawej obronie. Tam też zdobył mistrzostwo świata. Ramos też najlepiej spisuje się na środku obrony. Ja to bym widział tak.

0

@Colon podoba mi się ten Felix. Nie wiesz przypadkiem jaką na klauzulę? :v

0

@kamilczak111 aaa bo Valverde trenerem :DDDD

2

@Fabik87 czasem tłumaczenie Twittera jest błędne. To nie jest Kredyt z obowiązkową opcją wykupu, tylko wypożyczenie z obowiązkową opcją wykupu.

0

@arcziFCB zgadzam się. To coś jakby nagle komentatorzy zaczęli mówić "kołczinio" - ludzie też by byli zdziwieni.

3

@arcziFCB "Tymczasem siła rażenia ich polszczyzny jest tak wielka, że kiedy ktoś z trzeźwo myślących dziennikarzy portalu Interia.pl (po szkoleniu ze mną) odważył się napisać w tekście Piękne zagranie Cristiana Ronalda, bezpardonowo zbesztano go w komentarzach za kaleczenie języka polskiego."
Przewidział to chłop.

1

Wypożyczenie z obowiązkową opcją wykupu. Główka pracuje w Sporcie.

6

Tak piękną bramkę spieprzyć jakimiś kiepskimi efektami


19

Co widzisz ty: znakomici piłkarze
Co wiszą oni: oponentów z pełnymi portkami.


28

4

Messi w sezonie 2011/12 miał bezpośredni udział przy 102 bramkach Barcelony. Zdobył 73 bramki i zanotował 29 asyst.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?