64

Dembele na IG(po katalońsku): "Dziękuję Camp Nou! Jestem pewien, że to będzie wspaniały sezon. Razem jak zawsze. Força Barça!".

3

@COU_11 to samo pomyślałem jak wchodził na murawę.

2

@Barca_bwo

3

@MXFCB

3

@krzychu1526 "dawaj, dawaj, jazda z kur."

2

@VamosRakieta najwięcej w historii na inaugurację sezonu.


0

@G9 jeszcze jak zostanie to uj. Mam nadzieję, że niego nie szykuje dla niego kontraktu nowego.

0

3

Roberto: "Podanie do Suareza? Najtrudniejsze było wykończenie. Na szczęście piłka wpadła do siatki. Dobrze się bawiłem w środku pola."

13

Szczerze mówiąc, to nawet Semedo zagrał całkiem dobry mecz.
To dopiero akcja.

1

@BarcaInfo kradzież.

2

Ta bramka Suareza przypomina mi trochę tą. Podobnie się złożył.
https://x.com/BlaugranaHome/status/755414617678082048

19

Piękna piłka Roberto. Jak na 1 mecz Suareza po wakacjach wyglądał dobrze. Czyżby obsrał zbroje przed Antoinem?

0

@Jaca96 ręczna, nożna - jedno i to samo. Ręka, noga, obie to kończyny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O teraz dwa koemnatrze na raz. Polski i angielski. Ja pieprzę, Polsat.

0

0

@damianex10 to już wiem żeby oglądać na stronie. Dzięki za uprzedzenie.

0

@Rewolucja123

1

@Skaramuczi nie będzie. Był napis, że transmisja meczu tylko na stronie i aplikacji

0

@Rewolucja123 że zrobił Barcelone w uja

0

@Skaramuczi szkoda, że nie do Paryża.

1

@Esteban_ wzrok mordercy

0

Ale sobie Coutinho zrobił włosy.

0

Tylko 720p na YT. ;(

7

Puig, Frenk i Rakitic.
Ależ będzie piłka chodzić.

0

@Skaramuczi Ola Kot z Co się słucha.

22

@Veb1233 nie widziałem każdego meczu LFC, ale ciężko mi uwierzyć, że ani razu od 1,5 roku nie został przedryblowany. Wydaje mi się to mocno naciągane.

4

0

@Barca_Big_Moment nawet jeśli tylko to mistrzostwo, to będzie 3 mistrzostwem z rzędu Pepa w Anglii na 4 sezony. Delikatny monopol, w najbardziej wyrównanej lditze świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?