BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
64
Dembele na IG(po katalońsku): "Dziękuję Camp Nou! Jestem pewien, że to będzie wspaniały sezon. Razem jak zawsze. Força Barça!".
3
@COU_11 to samo pomyślałem jak wchodził na murawę.
2
@Barca_bwo
3
@MXFCB
3
@krzychu1526 "dawaj, dawaj, jazda z kur."
2
@VamosRakieta najwięcej w historii na inaugurację sezonu.
0
@G9 jeszcze jak zostanie to uj. Mam nadzieję, że niego nie szykuje dla niego kontraktu nowego.
0
Strzał Suareza [B/R Football]
https://pbs.twimg.com/media/EBJuctyVUAAcB-5?format=png&name=medium
3
Roberto: "Podanie do Suareza? Najtrudniejsze było wykończenie. Na szczęście piłka wpadła do siatki. Dobrze się bawiłem w środku pola."
13
Szczerze mówiąc, to nawet Semedo zagrał całkiem dobry mecz.
To dopiero akcja.
1
@BarcaInfo kradzież.
2
Ta bramka Suareza przypomina mi trochę tą. Podobnie się złożył.
https://x.com/BlaugranaHome/status/755414617678082048
19
Piękna piłka Roberto. Jak na 1 mecz Suareza po wakacjach wyglądał dobrze. Czyżby obsrał zbroje przed Antoinem?
0
@Jaca96 ręczna, nożna - jedno i to samo. Ręka, noga, obie to kończyny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
O teraz dwa koemnatrze na raz. Polski i angielski. Ja pieprzę, Polsat.
0
Sceny z szatni City po meczu.
https://x.com/jmemc55/status/1158047481252462592
0
@damianex10 to już wiem żeby oglądać na stronie. Dzięki za uprzedzenie.
0
@Rewolucja123
1
@Skaramuczi nie będzie. Był napis, że transmisja meczu tylko na stronie i aplikacji
0
@Rewolucja123 że zrobił Barcelone w uja
0
@Skaramuczi szkoda, że nie do Paryża.
1
@Esteban_ wzrok mordercy
0
Ale sobie Coutinho zrobił włosy.
0
Tylko 720p na YT. ;(
7
Puig, Frenk i Rakitic.
Ależ będzie piłka chodzić.
0
@Skaramuczi Ola Kot z Co się słucha.
22
@Veb1233 nie widziałem każdego meczu LFC, ale ciężko mi uwierzyć, że ani razu od 1,5 roku nie został przedryblowany. Wydaje mi się to mocno naciągane.
4
Ciekawe czy razem też sypiają.
https://x.com/barcacentre/status/1158048262349303808
0
@Barca_Big_Moment nawet jeśli tylko to mistrzostwo, to będzie 3 mistrzostwem z rzędu Pepa w Anglii na 4 sezony. Delikatny monopol, w najbardziej wyrównanej lditze świata.