23

@Socjopata są frajerami.

42

2

@Witekk10 chyba jest nadal aktualny. Została wycofana sprawa przeciw Barcelonie, ale to chodziło o jakieś przekręty przy transferze w tym procesie.

1

@Cou7_ley albo zostanie albo odejdzie. Przez te 2 dni szanse, że odejdzie są większe niż będą później.

0

@Messibestplayerintheworld zdementowali Arsenal, ale innych opcji nie.

0

@Dejvv a co to za źródło, że coraz bliżej?

0

@Homeopata8989 według tego źródła jest to około 40 tysięcy osób na prezentacji.. Neymara w 2013 roku.
https://www.mirror.co.uk/sport/row-zed/10-biggest-player-unveilings---6077694

0

@MesQueUnClub96 ich szczytem jest 80 baniek za świetnego młodego obrońcę. Mogą uznawać, że 70/80 baniek za Eriksena z rocznym kontraktem to dużo, wolą poczekać rok i spróbować za darmo.

2

@V e B 96 Neymar będzie miał gówno do gadania jeśli przyjdzie. Wraca z podkulonym ogonem i najwyżej może poprosić Dembele o 11, a na pewno nie brać jej od buta. Dla mnie może i grać z 24, ale jest tylko wolna 14

1

@barcowy1899 kasa, misiu, kasa.

0

@Robertinho o! To byłoby super! Dałoby się zrobić tak, żeby posty na IG były wyświetlane jak te z Twittera?

11

Sporo o Arsenalu. Koscielny żegna się z Kanonierami i wraca do Francji.


3

Co ten Mati. A wydawał się takim miłym chłopcem z Dębicy.


1

@MBarcaM wjazd all-in taktyka 1-2-8

0

@bartoszekkk sprzedaż. Niekoniecznie do Arsenalu, ale jeśli będzie grał jak potrafi to mocno podbije swoją cenę.

1

@Colon połączenie Arthura i Andre Gomesa. Musi być crackiem.

17

Fajny gest. Mamie koszulkę. Na backstage pewnie czeka traktor dla ojca. Rodzinny klub - Everton.


35

@BarcaInfo ważny tydzień minął, teraz kolejny ważny tydzień. Uwaga, za tydzień zapowiadamy kolejny ważny tydzień.

2

@Witekk10 już jest

1

@Rewolucja123 napisał na LR, że Valvderde powinien trenować Barcelonę i dostał w pape

0

@MarioVeB! Bardziej typowy przecinak jak Casemiro i Kante, czy profil Busquetsa?

0

@Arkon Chcemy Sane, dostaniemy Bale.

0

@vDamx to też zależy czego się spodziewasz. Mnie się nie podoba jak to brzmi. Nie lubię aż takich cukierkowych i melodyjnych kawałków.

1

@l0Messini podpinam się pod pytanie

5

@Copernicus ja mam odwrotnie. Jego starsze płyty podobały mi się, a te coraz nowsze są kiepskie.

3

3 koszulki Juventusu. W zeszłym sezonie bramkarze Juve nie mieli podobnych?


4

@AduŚ07 mam wrażenie, że na mnie kawa nie działa
Mogę wypić i iść zaraz po tym spać.
Sam też piję tylko parzoną (prima), bez cukru i mleka. O dziwo, bardzo smakuje mi taka kawa i dlatego piję tak dużo. Chociaż ostatnio zastanawiam się nad Yerba.

0

@AduŚ07 co najmniej 3, ale zdarzają się 4 kawy dziennie

12

Latający Holender obchodzi dzisiaj swoje 36 urodziny! Najlepszego Robin!
https://x.com/Classic_goals_/status/1139208638478917632

31

Powiedzieć trzeba sobie jasno: Suarez strzelając taką bramkę upokorzył całą obronę.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?