BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 taktyk
0
@ViscaBarca123 chciałbym pomóc, ale nie wiem. Za to podepnę się pod temat.
@Robertinho nie da się wprowadzić możliwości zrobienia ankiety na LR? Takiej jak są często na stronie.
0
@mesi8191 on nie ma czego tracić, bo nigdy nie miał żadnej wiarygodności.
3
@Kajtek77 @SeeleyBooth nawet zielone rozdaje
0
@Arthur myślałem, że coś w mieście się stało.
1
@Janiama Bilbao i Betis. Nieprzyjemni rywale, nawet jeśli w Betisie zmienił się trener. Chociaż wciąż taka dopakowana kadra powinna dać sobie rady.
0
@Arthur co jest kurde?
5
@fcbarcafan19 naajak
@socha nie chce być złośliwy, ale nie jest trudno się domyślić, że chodzi o Firpo bo jest wspomniane o nietypowej jak dla piłkarza narodowości (Dominikana) i o tym, że jest nowym nabytkiem Barcelony.
1
"Kiedy przybyłem do Malagi miałem problemy integracyjne. Nie dlatego, że został odrzucony przez inne dzieci, lecz dlatego, że prowadziłem inny styl życia. Byłem też trochę wyjątkowy i niechętny, aby rozmawiać z innymi. Niektórzy przyjaciele moich rodziców mówili im, żeby zapisać mnie na piłkę nożną, żebym zaprzyjaźnił się z kimś. Nie chciałem, nie wiedziałem czym jest futbol, w Republice Dominikany grało się w baseball i w koszykówkę. Pamiętam, że wracałem dzień w dzień płacząc, prosząc aby mnie wypisali, ponieważ nie chciałem, nie lubiłem grać w piłkę." (via. Ekstraklasa Trolls)
A teraz jest mistrzem Europy do lat 21 i piłkarzem Barcelony.
2
@damianex10 z bocznych obrońców Monaco w sezonie 16/17 ceniłem bardziej Sidibe od Mendy'ego. Jeden wylądował w City i ma ciągle problemy ze zdrowiem, a drugi po 2 kolejnych sezonach w Monaco ładuje w Evertonie.
Spodziewałem się, że Sidibe skończy w lepszym klubie.
3
Szczerze mówiąc to lepiej bym tego nie ujął. Niesamowicie mnie denerwuje, you know, pisanie zdania half polski i połowa english.
https://x.com/SpanialyChlopak/status/1158414618609500160
2
@Mario96w Valvderde w naturalnym środowisku. Teraz możemy w pełni zobaczyć jak egzystuje.
28
Riqui tiki kontra Arsenal
https://x.com/Kowal___30/status/1158261421693644800
0
@Mario96w ludzie mi radzili, żeby grać 3 obrońców. Też radzę.
0
@krzychu1526 teraz jest lepsze. Wszędzie moralizatorzy.
4
@krzychu1526 palec?
1
@Criss18Barca na chmurę jakąś np. OneDrive, potem aplikacje na telefon i z chmury ściągnąć.
0
Co? Co tu się?
26
Biedna babunia. Messi nie zagra.
0
@ousmanedembele10 normalnie się zaczął. Tak jak powinien się zacząć.
0
@ousmanedembele10 gdzieś między 20:10 a 20:15, dokładnie nie pamiętam
10
@ousmanedembele10 ogólnie się opóźnił start meczu
4
Miesiąc w klubie chłop a już transfery ustawiać chce.
0
@rainyy gra 3 obrońców
21
Friendship with Messi ended.
Now Antoine is my best friend.
https://x.com/FCBW_A7/status/1158344166222565382
7
Powodzenia.
5
@Kvothe07 prawda, dużo pisał głupot. Tylko nie pisał tego mając 22 lata, a 13/14.
Niefajne to było, ale zawsze może przeprosić. A Muniaka piecze dupa, bo dali 50 za Mendyego.
0
Komentarz usunięty
24
Piecze? (:
6
Komentarz usunięty