0

0

@ViscaBarca123 chciałbym pomóc, ale nie wiem. Za to podepnę się pod temat.
@Robertinho nie da się wprowadzić możliwości zrobienia ankiety na LR? Takiej jak są często na stronie.

0

@mesi8191 on nie ma czego tracić, bo nigdy nie miał żadnej wiarygodności.

3

@Kajtek77 @SeeleyBooth nawet zielone rozdaje

0

@Arthur myślałem, że coś w mieście się stało.

1

@Janiama Bilbao i Betis. Nieprzyjemni rywale, nawet jeśli w Betisie zmienił się trener. Chociaż wciąż taka dopakowana kadra powinna dać sobie rady.

0

@Arthur co jest kurde?

5

@fcbarcafan19 naajak
@socha nie chce być złośliwy, ale nie jest trudno się domyślić, że chodzi o Firpo bo jest wspomniane o nietypowej jak dla piłkarza narodowości (Dominikana) i o tym, że jest nowym nabytkiem Barcelony.

1

"Kiedy przybyłem do Malagi miałem problemy integracyjne. Nie dlatego, że został odrzucony przez inne dzieci, lecz dlatego, że prowadziłem inny styl życia. Byłem też trochę wyjątkowy i niechętny, aby rozmawiać z innymi. Niektórzy przyjaciele moich rodziców mówili im, żeby zapisać mnie na piłkę nożną, żebym zaprzyjaźnił się z kimś. Nie chciałem, nie wiedziałem czym jest futbol, w Republice Dominikany grało się w baseball i w koszykówkę. Pamiętam, że wracałem dzień w dzień płacząc, prosząc aby mnie wypisali, ponieważ nie chciałem, nie lubiłem grać w piłkę." (via. Ekstraklasa Trolls)

A teraz jest mistrzem Europy do lat 21 i piłkarzem Barcelony.

2

@damianex10 z bocznych obrońców Monaco w sezonie 16/17 ceniłem bardziej Sidibe od Mendy'ego. Jeden wylądował w City i ma ciągle problemy ze zdrowiem, a drugi po 2 kolejnych sezonach w Monaco ładuje w Evertonie.
Spodziewałem się, że Sidibe skończy w lepszym klubie.

3

Szczerze mówiąc to lepiej bym tego nie ujął. Niesamowicie mnie denerwuje, you know, pisanie zdania half polski i połowa english.
https://x.com/SpanialyChlopak/status/1158414618609500160

2

@Mario96w Valvderde w naturalnym środowisku. Teraz możemy w pełni zobaczyć jak egzystuje.

28

0

@Mario96w ludzie mi radzili, żeby grać 3 obrońców. Też radzę.

0

@krzychu1526 teraz jest lepsze. Wszędzie moralizatorzy.

4

@krzychu1526 palec?

1

@Criss18Barca na chmurę jakąś np. OneDrive, potem aplikacje na telefon i z chmury ściągnąć.

0

Co? Co tu się?


26

Biedna babunia. Messi nie zagra.


0

@ousmanedembele10 normalnie się zaczął. Tak jak powinien się zacząć.

0

@ousmanedembele10 gdzieś między 20:10 a 20:15, dokładnie nie pamiętam

10

@ousmanedembele10 ogólnie się opóźnił start meczu

4

Miesiąc w klubie chłop a już transfery ustawiać chce.


0

@rainyy gra 3 obrońców

21

Friendship with Messi ended.
Now Antoine is my best friend.
https://x.com/FCBW_A7/status/1158344166222565382

7

Powodzenia.


5

@Kvothe07 prawda, dużo pisał głupot. Tylko nie pisał tego mając 22 lata, a 13/14.
Niefajne to było, ale zawsze może przeprosić. A Muniaka piecze dupa, bo dali 50 za Mendyego.

0

Komentarz usunięty

24

Piecze? (:


6

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?