BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 jak co dał panie? Ubaw dał panie. Ubaw i to po pachy.
22
Włączył turbo niczym Grosicki.
https://x.com/ZB_Media_01/status/1159268698835816449
4
@VamosRakieta Todibo to się nawet w Pique zabawił i zrobił rajdzik do przodu z piłką.
2
@Avada Kedavra Justyna Kowalczyk
1
@Colon Willian Borges da Silva
0
@JaSzymon podpisuje się pod tym
1
@Lamora @Transu96 aplikacja na telefon
Ogólnie jest gorsze od FPL'a. Dostajesz na start randomowy team i jest jak w Fifie trochę: sprzedajesz zawodników na rynku i kupujesz.
3
@Katalończyk 99 w 18 egzemplarzach.
32
A zgoda pisemna dziadków od strony matki jest?
0
@danio1899 ta, pewnie wnioskuje po tym, że dziś nie było go w kadrze na mecz.
13
Cillessen, who?
105
Wygrana po bramce Busquetsa i Rakiticia. Można iść spokojnie spać.
0
@Cou7_ley dopiero wrócili do treningów. Nie ma ich w kadrze na mecz.
0
@plutonio spodziewałem się, że Griezmann z lewej strony i to tak głęboko się będzie dusił a gra bardzo dobrze
0
@4drian0 granie w FM'a cały czas taką samą taktyka (skuteczną rzecz jasna) jest nudne trochę. Ja zawsze widząc, że ta taktyka miażdży staram się zmienić, udoskonalić. Taki trochę casus Guardioli i Barcelony z 2012. Często z podobnym skutkiem :v
6
@Grubson06 No i ma rację. Dali tyłka bo był Neres przed podpisaniem nowej umowy, był Pepe, jest dalej Ziyech.
11
Porównanie naszej 5 atakujących. Dembele superowo. Messi masterclass.
https://x.com/DatoBHJ/status/1150119472537014272
0
@MesQueUnClub96 kiedyś to mogło mieć sens, ze względu jak graliśmy za Guardioli. Wtedy "wchodziliśmy" z piłką do bramki, to dużo tych bramek padało w 16.
Nie żeby Cristiano wcale nie dobijał na pustaka.
A taka argumentacja jest częsta. Znam gościa który w sezonie 17/18 chciał żeby wygrał Real w LM bo im kibicujw, ale w ubiegłym sezonie już Juventus dopingował (totalny laik, zna tylko tych najpopularniejszych).
0
@MesQueUnClub96 to jest tak głupi mit. Mam wrażenie, że Leo co najmniej połowę bramkę (jak nie ponad 50%) strzela zza 16.
16
Sidibe w Evertonie.
2
@Commando chce się zniżyć do poziomu negocjacji Realu.
6
Fekir już strzela! Betis 1:0 Las Palmas.
6
@szkutnik91 here we go again. Neymar ma publicznie powiedzieć, że chce odejść do Barcelony. Coutinho nie chce iść na wypożyczenie do Totkow. Bez odejścia Coutinho sprowadzenie Neymara wyjdaje się niemożliwe. PSG jest zainteresowane żeby w translacje został włączony Ivan Rakitic.
Jestem z przyszłości.
16
Jak na Ekstraklasę to prze kocur.
14
@Esteban_ taką od Rakiticia mmm
0
@Grubson06 szkoda, ale tak się musiało skończyć. Wielki Betis traci świetnego gracza. Mam nadzieję, że zaraz znajdą kolejnego magika
0
@Janiama a nie wyglądało to groźnie. Szkoda jakby wypadł. Bardzo dobry skrzydłowy
0
@PrinceDamon ja wiem, że się działo bo te całe dyskusje omijałem szerokim łukiem. Lepiej dla mnie.
5
Ale dymy się dzisiaj dzieją. @Danny Gaucho wraca, wyzywają się o Neymara, podziękowania dla @Moderacja, brakuje tylko żeby nagle wyskoczyła Godlewska śpiewająca hymn Barcelony.
3
@Chwytliwy imo to sprowadzenie Romelu (mimo, że miał kiepski sezon - dla mnie gość jest bestią, o ile jest w dobrej formie fizycznej i nie ma nadwagi [potrzebuje bata nad sobą]) i ewentualna wymiana Dybali z Icardim jest mega dealem Interu.