BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon nie chodzi nawet o to. Muszą sobie w pewnym momencie odpowiedzieć czy chcą się utrzymać w najwyższej lidze, czy pozostać wiernym swoim ideom. Oczywiście, kupowanie piłkarzy spoza Baskonii nie gwarantuje zostania w Primera.
3
@Danny Gaucho czyli po prostu Manchester City gra przeciw drużynie z najlepszych zawodników PL. I tak dostaną po dupie od Pepa.
0
@szkutnik91 here we go again.
Sane -> Ziyech -> Sane -> Dembele -> Sane -> Perisic -> Dembele
1
@Arkon póki są w lidze to jest okej. Jestem ciekaw jak będzie w momencie kryzysu, możliwości pierwszego spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej. Już teraz w wyborach na prezydenta klubu były pomysły, żeby odejść od tej filozofii.
Jeśli zaczną spadać grając tylko Baskami to może być im się ciężko podnieść. Ale to tylko moja opinia.
9
Ale to było dawno. 15 lat. Jeden z moich ulubionych zawodników.
0
@Kamiloza91 taktyk
51
Że tak zapytam. Co do?????
7
@Grubson06 nie no, ludzie szanujmy się, ale ten makaroniarz to największy pajac i idiota. Nie czyta się jego wypocin.
0
@szkutnik91 dwa życzenia. Panie, to nie jest koncert życzeń.
4
Taka ciekawostka. Ten wywód "siostry Neymara" to wywód fake konta. Do zapomnienia całość.
https://x.com/RafaellBeckran/status/1160644260124864512
0
@salandrill2 Mbappe
0
@Kamiloza91 biały napis Rakuten i jest git.
8
Polska, biało czerwoni! Polska, biało czerwoni! Polska, biało czerwoni!
28
@michaleu z bramkarzami to samo. De Gea -> Courtois -> Oblak
0
@ViscaBarca123 ale będzie huk jak wszyscy tutaj spadniemy na dupy widząc Neymara w Realu. Oby nie.
10
@Katalonbar mając 2 bramkarzy w kadrze nie powinno to dziwić
3
@Rewolucja123 wyzywają go na stadionie PSG itd
3
@Commando albo do Realu. To i to jest w grze.
3
@AmigoBlancos dlaczego usuwać konto? Nam potrzeba ludzi mówiących prawde.
0
@Mns21 hijo de puta, tłumaczenie sprawdź sam
7
@ViscaBarca123 patrząc na pre seozn powinien być numerem 3. Umtiti grał beznadziejnie i nie zaprezentował się lepiej od Todibo. Ale jak będzie raczej wiadomo.
1
@SeeleyBooth na pozycji Busquetsa
0
@SeeleyBooth Neymar teraz, a za rok Sancho.
91
Was też tak wkurzają dzieci/nastolatki słuchający muzyki przez te pieprzone głośniki? Nie rozumiem tego fenomenu. Idzie gość z 14/15 lat i zamiast po ludzku użyć słuchawek to zasuwa z tym głośnikiem z muzyką na pełnej głośności.
2
@Bobo25 nie. Prawa dalej są po kosmicznych cenach.
14
Na efekt nie trzeba było długo czekać.
https://x.com/ElKasztan/status/1160606649515749376
1
Daniel James. Tego się szczerze nie spodziewałem.
0
Dawaj Rashford jeszcze jedna, trzeba gonić stawkę w lidze.
0
@Jacu327 76 i Rashford.
@Striker a idź z tym Leicester. Ani Wilki, ani oni nic nie zrobili. Jiménez 2 punkty. Pérez 3. Dobrze, że chociaż czyste konto Pereiry.
2
O szafa gra, u mnie już ok z mobilna.