BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Manchester City 19:2 Watford
To łączny bilans bramek z 4 poprzednich spotkań między tymi ekipami.
1
Frenkie de Jong: Co tam kumplu, rozwalasz to serie a, co nie?
De ligt: :(((
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1175427763379036161
0
@xJLx link do składu nie działa.
0
Bernardo, kocham cie. Szkoda tylko, że nie mam Cie w FPLu.
0
Coutinho jak w ostatnim sezonie w Barcelonie, z karniaczka, hehe.
20
Nie ma obecnie "9", która ma podejścia do Lewandowskiego.
0
@SkN nie nastawiałbym się na zmiany wielkie. Gramy gówno na wyjazdach. Musimy gonić lidera. Poza tym, Granadzie calkiem niezle idzie. Czeka nas ciezki mecz.
0
@krzychu1526 pamiętam, że kiedys w podstawowce mialem takiego swira, ktory mowil, ze jest czolgiem i normalnie ludzi na korytarzu taranowal. Chlop czy baba - dla goscia bez roznicy, na pelnej wlatywal. Byla taka babka tez, co wtedy miala na oko 23/25 lat i zawsze chodzila do kosciola na rozance i takie tam. Za małolata tez chodzilo sie, bo taki byl przymus katechetki/ksiedza, bo inaczej lufa. No i ladna byla. Dawala korki z angielskiego, studentka. Pamietam, ze jak sie dowiedzialem o tym, to z tydzien matke męczylem zeby mnie zapisala do niej na korepretycje, jak mialem z 14 lat.
0
@MESSIah16 @marcin000019 Suarez: 49 spotkań, 25 bramek, 13 asyst (21 bramek w lidze, 1 w LM, 3 w CdR)
Werner: 37 spotkań, 19 bramek, 10 asyst (16 w lidze, 3 w pucharze, 0 w europejskich pucharach, ale zagrał w nich 1 mecz)
0
Niby ciekawa opcja, a z drugiej strony - pamiętam jak musiał zejść z boiska bo nie wytrzymywał gwizdów.
https://x.com/sowczarek99/status/1175089197104992256
9
Przyznam, uśmiechlem się.
0
@Drzakubs nie można myszką do góry, a palcem w dół? ;(
15
Całkiem nieźle.
31
George Russell szczerze o Kubicy
https://pbs.twimg.com/media/EE7xEt1XUAA2vkh?format=jpg&name=360x360
1
@PawkoFCB "jak przejść gre w dzien premiery". Fajny ten Henry. Gratulacje
0
@kordyl1010 no właśnie tak mi się zdaje, że to coś z wentylatorem na procku jak "przesłuchałem" skrzynkę.
Tak jak mówiłem, wielkim specem nie jestem, więc jak zlokalizuje problem to po prostu oddam do specjalistów.
0
@TheNekro94 mi ostatnio zaczął cicho piszczeć komputer podczas używania. Specem nie jestem, ale nie jest to raczej dobry znak. Będzie trzeba coś poradzić na to.
0
@kielon93 z kumplami, za garażami.
0
@MarioVeB! "6 stycznia dokonałam abrocji. To jest moja prywatna sprawa. Nie będę na ten temat rozmawiać, ale 6 stycznia dokonałam aborcji." Zawsze mi sie ten film kojarzy, gdy widzę slowo aborcja.
0
@Suzu jeśli odejdzie jednocześnie Ivan i Vidal, to ktoś na ławke również mógłby sie przydać.
0
Czapa? Tede? DTKJ?
0
@DaPi nie, to nie kontuzja kolana. Bodajże coś ze stopą, ale mogę się mylić.
1
@SuperPatsonFCB bardziej chodzi o to, co zrobił na mundialu u-20, o to ile ma już bramek w tym sezonie i jak wchodzi z buta tam, gdzie sie pojawia.
0
Jestem mega ciekaw jak się dalej potoczy przygoda tego chłopaka. Póki co to wygląda mega obiecująco.
1
@krzychu1526 w nienawiści do Liverpurzu tak zostałem wychowany.
16
¡Feliz cumpleaños!
0
Ajajajaj.
0
@Azi wrzuciłem w ramach ciekawostki. No bo wiesz, polak rodak.
57
@kenneth99 xD no cóż, podsumowanie tego jak w ostatnim czasie funkcjonuje RM. Jest wesoło
12
Pep w poszukiwaniu zastępstwa za Laporte i Stonesa
https://x.com/City_Agenda/status/1174601964019245056