0

Fabian Ruiz w tym sezonie w Serie A oraz na tle naszych pomocników.


0

@Bamek94 nie wiem, nie oceniam, bo nie znam tego użytkownika aby porównywać go do mordercy na wolności. W większości nie chce mi się czytać takich dyskusji długich gdy w nich nie uczestniczę. Nie miałem na celu go urazić, ale zauważyłem, że ostatnio jest tak: post Janima = z 25/30 odpowiedzi.

0

Post użytkownika @Janiama = (jak to się fachowo mówi) dymy.
Cóż za zadymiarz.

2

@Danny Gaucho chciałby się przysiąść, widzi Messiego i jego wzrok, potem stwierdza, że woli pogadać o fortnite z Dembele.

31

Dobre chłopaki, co mówią dzień dobry na klatce.
https://x.com/neurophate_/status/1179047593214656512

3

@Danny Gaucho dziękuje Ci za rzetelne dziennikarstwo, Danny. Polska potrzebuje takich ludzi jak Ty.

9

Porównanie Lewandowskie i Kane. Lewy to potwór.


0

@Barca17griezz10 kur, kiedys to było. Słuchało się ona by tak chciala na JBL, a nie to co dzisiejszy gówniarze

1

Dobry wzór ma.


1

Co do KdB:



Oby nie na długo bo, gdy jest zdrowy to piłkarz wyśmienity.

1

@Suzu po co nam Olmo? Gdzie on ma grać, skoro w Barcelonie "10" wiadomo jak wygląda.
Chyba, że kupić i go gdzieś oddać, ale pewnie sam zawodnik na to nie chciałby iść.

1

@Hushovt mielonee

17

Szkoda, że jego końcówka przygody z Arsenalem wyglądała tak jak wyglądała. Te transparenty #wengerout.
Legenda ławki trenerskiej.


1

@TheNekro94 witam w klubie, widzę kumpel po fachu.

7

@Arkon no i można nawet oglądnąć na TVP. Podoliński zaimponował mi na mundialu. Bardzo lubie jego komentarz

3

@MesQueUnClub_87 trzeba zbanować za multi

0

@TheNekro94 taki zdolny uczen z ciebie? Co studiowałeś?

12

Kozak. Podoba mi się ten artykuł. Daje okejke i liczę, że odwdzięczysz się zielonym. @juliacicha

1

@Mario96w najlepszego i wiesz takie tam. Wiesz o co chodzi

2

@ForcaMilosz teraźniejsze United chciałoby mieć sezon taki jak miał Ajax w poprzednim roku.

1

Que jugador. Grande Santi.


1

@xJLx mediator, reformator tenisa

15

Teraz się mu komik włączył.


68

Sukces czerwonego klubu z Manchesteru. Gratulujemy.


0

@tadzik447 próbuj na własną odpowiedzialność.

0

@tadzik447 ta, zara cie wciągnie trąba powietrzna.

0

0

@Hushovt masakra. Co chwile jakaś straż do połamanych drzew, świszczy, okna się nie da otworzyć.

0

@xVENUMx odpalasz hotspot w telefonie, centrum sieci i udostępniania i łączysz sie z hotspotem

0

@Kamiloza91 Massimiliano Allegri


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?