BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fabian Ruiz w tym sezonie w Serie A oraz na tle naszych pomocników.
0
@Bamek94 nie wiem, nie oceniam, bo nie znam tego użytkownika aby porównywać go do mordercy na wolności. W większości nie chce mi się czytać takich dyskusji długich gdy w nich nie uczestniczę. Nie miałem na celu go urazić, ale zauważyłem, że ostatnio jest tak: post Janima = z 25/30 odpowiedzi.
0
Post użytkownika @Janiama = (jak to się fachowo mówi) dymy.
Cóż za zadymiarz.
2
@Danny Gaucho chciałby się przysiąść, widzi Messiego i jego wzrok, potem stwierdza, że woli pogadać o fortnite z Dembele.
31
Dobre chłopaki, co mówią dzień dobry na klatce.
https://x.com/neurophate_/status/1179047593214656512
3
@Danny Gaucho dziękuje Ci za rzetelne dziennikarstwo, Danny. Polska potrzebuje takich ludzi jak Ty.
9
Porównanie Lewandowskie i Kane. Lewy to potwór.
0
@Barca17griezz10 kur, kiedys to było. Słuchało się ona by tak chciala na JBL, a nie to co dzisiejszy gówniarze
1
Dobry wzór ma.
1
Co do KdB:
Oby nie na długo bo, gdy jest zdrowy to piłkarz wyśmienity.
1
@Suzu po co nam Olmo? Gdzie on ma grać, skoro w Barcelonie "10" wiadomo jak wygląda.
Chyba, że kupić i go gdzieś oddać, ale pewnie sam zawodnik na to nie chciałby iść.
1
@Hushovt mielonee
17
Szkoda, że jego końcówka przygody z Arsenalem wyglądała tak jak wyglądała. Te transparenty #wengerout.
Legenda ławki trenerskiej.
1
@TheNekro94 witam w klubie, widzę kumpel po fachu.
7
@Arkon no i można nawet oglądnąć na TVP. Podoliński zaimponował mi na mundialu. Bardzo lubie jego komentarz
3
@MesQueUnClub_87 trzeba zbanować za multi
0
@TheNekro94 taki zdolny uczen z ciebie? Co studiowałeś?
12
Kozak. Podoba mi się ten artykuł. Daje okejke i liczę, że odwdzięczysz się zielonym. @juliacicha
1
@Mario96w najlepszego i wiesz takie tam. Wiesz o co chodzi
2
@ForcaMilosz teraźniejsze United chciałoby mieć sezon taki jak miał Ajax w poprzednim roku.
1
Que jugador. Grande Santi.
1
@xJLx mediator, reformator tenisa
15
Teraz się mu komik włączył.
68
Sukces czerwonego klubu z Manchesteru. Gratulujemy.
0
@tadzik447 próbuj na własną odpowiedzialność.
0
@tadzik447 ta, zara cie wciągnie trąba powietrzna.
0
Lubię czasem wrócić do tego.
https://x.com/Mati20909/status/1143981885208571905
0
@Hushovt masakra. Co chwile jakaś straż do połamanych drzew, świszczy, okna się nie da otworzyć.
0
@xVENUMx odpalasz hotspot w telefonie, centrum sieci i udostępniania i łączysz sie z hotspotem
0
@Kamiloza91 Massimiliano Allegri