BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Jakby nie mogli z reprezentacją Wuja w Polsce zagrać sparingu, tylko sie plątają po tych Singapurach...
3
OFICJALNIE: Tottenham potwierdził, że Lloris raczej w tym roku już nie potrenuje. Spodziewają się jego powrotu do zdrowia w 2020 roku.
4
@NeroTFP chyba sobie coś wuja gulnął przed konferencją.
Chociaż patrząc na to co mówił po meczu z Austrią może po prostu tak ma, że pieprzy głupoty.
2
@MesQueUnClub96 każdy, który gra atrakcyjną piłkę - z wyłączeniem Realu i Espanyolu.
Może nie tyle każdy z nich jest ulubiony, bo ulubiona jest tylko Barcelona. Ale cenię sobie takie drużny i lubię je, bo się fajnie je ogląda.
0
Ivan Rakitić rozegrał w tym sezonie tylko 186 minut na 900 możliwych. Tylko raz wyszedł w podstawowej 11. W przegranym meczu z Granadą - zagrał 62 minuty.
Na 10 spotkań 4 razy nie pojawił się na boisku, w tym raz był poza kadrą na mecz.
Totalnie wypadł z planów Ernesta. Niespodzianka?
6
@krzychu1526 te koszulki są piękne.
0
@messi564 Brakuje tego 3 do tej dwójki. Vidal fajnie wyglądał, ale można szukać rozwiązania długoterminowego.
0
@LuisSalvano po prostu bardzo mi się podobają. Są przystojni.
3
@messi564 z tym najlepszym duetem bym się wstrzymał. W Hiszpanii najlepszy duet? Tak. Na świecie? Raczej nie.
David Silva lub Bernardo i Kevin się uśmiechają.
0
@Azi no, musimy się teraz utkać bo wczoraj zagrał dobrze. Oby to był początek dobrej formy (wreszcie odpadli?), a nie pojedynczy przebłysk.
Jak jest za co chwalić, to się chwali. Nawet Semedo.
33
Ale tak poza tym to Arthur i De Jong są najpiękniejsi.
2
@darek60 za faul i za powiedzenie do sędziego "jesteś bardzo zły".
0
@amanter "Ousmane Dembele prawdopodobnie zostanie zawieszony na dwa mecze - straci spotkania z Eibarem i Realem. Za 'eres muy malo' w poprzednim sezonie Krohn-Dehli i Gabriel Pires byli zawieszani na dwa spotkania. Komitet, chcąc pozostać konsekwentnym, musi dać taką karę i Dembele." [Kręcidło]
7
@Odesseiron o ironio..
0
@l0Messini az sie cisnie na usta mecz, który sędziuje Lahoz
0
@format1977 w którym momencie Dembele miał asyste? Bramka, fajnie. Poza tym multum strat, nieudanych dryblingów i podań do przeciwników.
2
Dawno nie miałem takiego tilta po meczu jak dziś.
0
@kenneth99 ta, a Suarez co mecz wyzywa tych patałachów i nic xD
1
powiem tak, Lahoz
nie zesraj sie z takiego pocisku, w przedszkolu lepiej sie wyzywaja bekso
0
@format1977 no nie wiem, gosć dostał czerwoną.
20
@kewin XDDDDDDDDDDDD
0
@Criss18Barca 10 udanych dryblingów. Nabiło ocene
0
@fajny_football +1. Strzelił bramke, nieźle poruszał się na boisku, ale robił typowego Dembele. Tu poda pod nogi rywala, tu mu piłka odskoczy, tu jakiś drybling w 2 na małej przestrzeni i strata.
1
@MasterKrzych generalnie za 2 żółte, które dają czerwoną jest 1 spotkanie zawieszenia. Tylko nie wiadomo co wpisze do protokołu Lahoz, za co te kartki, czy Dembele coś powiedział.
Kartka to jedno, ale może dostać zawieszenie od ligi.
Chyba, że on dostał od razu czerwoną, a nie drugą żółtą - wtedy 2 mecze zawieszenia.
2
Dembele dostał za to machanie rękami, czy za omyłkowe wytrącenie spreju?
Już nic nie rozumiem z tego co, gdzie, jak..
1
@Hanok co najmniej na następną kolejke.
0
@Katalończyk 99 własnie probuje to zobaczyc, ale sa takiej jakosci filmy ze nic nie widac
0
Potrzebny dobry zapisek "faulu" Araujo.
Przecież on go lekko smyrnął
7
To se Dembele pogral. xD
Epika, liryka, Lahoz.
0
@Mario96w to co? kiedy ten obiad?