0

Komentarz usunięty przez użytkownika

44

@daniel32778 do tego 61 bramek w 99 występach.
Klasa. Człowiek pajac, piłkarz geniusz.

0

@barteq podpisał, ale nie wierze, że ten kontrakt ma możliwość zablokowania jego pracy trenerskiej. Przecież to trener, nie ekspert.
Pewnie jest jakaś klauzula, która rozwiązuje umowe wraz z powrotem Jose na ławke.

4

@macio_944

2

Na filmie z naszymi francuzami pojawiło się pytanie kto najprawdopodobniej zainwestowałby pożytecznie pieniądze Dembele pokazał kartke z swoim własnym imieniem - Ousmane.
W takim razie, panie komarze, proponuje od małych, ale przydatnych inwestycji - https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/41hbK7FcIxL.jpg

A na każde pytanie związane ze spóźnianiem, zapominaniem odpowiedź też była jedna - czarujący, obunożny skrzydłowy.

3

@kerouac daje okejke.

0

@Odesseiron dopiero po zwycięstwie w wyborach.
Wygrali, pomogli Polce zdobyć nagrodę. To jest moja partia. To jest właśnie wielkość Prawa i Sprawiedliwości w Europie.

1

4

@macio_944 ten program nazwałbym Barcelona+.

1

Ten zły, tamten niedobry. To trzeba wreszcie zrobić porządną partie LR.

0

@Danny Gaucho to tylko ucieczka na 2 dni. Po wyborach to dopiero będzie...

3

@BarcaInfo się biznesman znalazł.

1

3

Dużo o polityce. Ja tam nie mieszam się w takie dyskusje, ale taki pomysł.
Jaki jest wasz ulubiony polityk lub taki, którego szanujecie? I odwrotnie. Polityk, którego nienawidzicie.
Z chęcią bym zaczął, ale ja w sumie każdego nie lubię.

7

Kozackie statystyki.


1

@daniel32778 no aktualnie to ich jedyny środkowy obrońca, który jest zdrowy. Eric Garcia nie jest liczony, bo on może najwyżej murawe wąchać.

0

@kenneth99 czemu on streamuje na fb? poszedł za pieniążkami?

2

Drybling, wizja, fizyczność, strzał z dystansu, dobry drybling, zasuwa po boisku. Jak najbardziej na tak.

1

Rośnie kolejna gwiazda. Rocznik 2002. Przez transfermarkt wyceniany na 5 milionów. Przyszłość Barcelony?


0

@ArdoFCB 150gb na dysku. Ja pieprze.

0

@Colon i w którym pokoju.

1

@Forza_Juve teraz jest wspaniały i przystojny Wojciech, młody gigant w akompaniamencie 2 z 3 tych dziadków.
Wiem, że Giorgio częsciej nie gra niż gra - szkoda.

0

@ranger3120 nie wiem czy antywirus jest potrzebny. Jeśli masz mózg to nie powinieneś niczego złapać. Poza tym, darmowe antywirusy działają tak, że tak średnio.
Ja nie mam. Polegam na sobie i tych zabezpieczeniach windowsa i nic jeszcze nigdy nie zlapałem.

2

EA? Halo?
Dramat. Dobrze, że odpuściłem fife, bo płacąc za gierke niemałe pieniądze dostałbym taki shit.


1

@Jakchcesz musisz postarać się bardziej.

1

20

@Odesseiron Perez zły, bardzo zły

7

To ile? 2 miesiące? 10 tygodni? Ile dajecie max? Osobiście myślę, że może nawet do końca roku dotrwać.


@Chwytliwy prosze o zajęcie stanowiska w tej sprawie

0

@Janas11224 a ja wolę żeby został z pierwsza drużyną i trenował z nimi, niż jechał na drugi kontynent grać turniej.
Złapał się pierwszego zespołu, to niech tam zostaje. Po takim mundialu miałby trudniej wrócić.

5

@jeyx77x przecież nie można nie szanować zawodnika Barcelony...


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?