BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
44
@daniel32778 do tego 61 bramek w 99 występach.
Klasa. Człowiek pajac, piłkarz geniusz.
0
@barteq podpisał, ale nie wierze, że ten kontrakt ma możliwość zablokowania jego pracy trenerskiej. Przecież to trener, nie ekspert.
Pewnie jest jakaś klauzula, która rozwiązuje umowe wraz z powrotem Jose na ławke.
4
@macio_944
2
Na filmie z naszymi francuzami pojawiło się pytanie kto najprawdopodobniej zainwestowałby pożytecznie pieniądze Dembele pokazał kartke z swoim własnym imieniem - Ousmane.
W takim razie, panie komarze, proponuje od małych, ale przydatnych inwestycji - https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/41hbK7FcIxL.jpg
A na każde pytanie związane ze spóźnianiem, zapominaniem odpowiedź też była jedna - czarujący, obunożny skrzydłowy.
3
@kerouac daje okejke.
0
@Odesseiron dopiero po zwycięstwie w wyborach.
Wygrali, pomogli Polce zdobyć nagrodę. To jest moja partia. To jest właśnie wielkość Prawa i Sprawiedliwości w Europie.
1
Poch wolny na rynku?
https://x.com/madridreigns/status/1182245768561905664
4
@macio_944 ten program nazwałbym Barcelona+.
1
Ten zły, tamten niedobry. To trzeba wreszcie zrobić porządną partie LR.
0
@Danny Gaucho to tylko ucieczka na 2 dni. Po wyborach to dopiero będzie...
3
@BarcaInfo się biznesman znalazł.
1
@ranger3120 są pewne nielegalne sposoby https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51vRMsyNnSL._SX466_.jpg
3
Dużo o polityce. Ja tam nie mieszam się w takie dyskusje, ale taki pomysł.
Jaki jest wasz ulubiony polityk lub taki, którego szanujecie? I odwrotnie. Polityk, którego nienawidzicie.
Z chęcią bym zaczął, ale ja w sumie każdego nie lubię.
7
Kozackie statystyki.
1
@daniel32778 no aktualnie to ich jedyny środkowy obrońca, który jest zdrowy. Eric Garcia nie jest liczony, bo on może najwyżej murawe wąchać.
0
@kenneth99 czemu on streamuje na fb? poszedł za pieniążkami?
2
Drybling, wizja, fizyczność, strzał z dystansu, dobry drybling, zasuwa po boisku. Jak najbardziej na tak.
1
Rośnie kolejna gwiazda. Rocznik 2002. Przez transfermarkt wyceniany na 5 milionów. Przyszłość Barcelony?
0
@ArdoFCB 150gb na dysku. Ja pieprze.
0
@Colon i w którym pokoju.
1
@Forza_Juve teraz jest wspaniały i przystojny Wojciech, młody gigant w akompaniamencie 2 z 3 tych dziadków.
Wiem, że Giorgio częsciej nie gra niż gra - szkoda.
0
@ranger3120 nie wiem czy antywirus jest potrzebny. Jeśli masz mózg to nie powinieneś niczego złapać. Poza tym, darmowe antywirusy działają tak, że tak średnio.
Ja nie mam. Polegam na sobie i tych zabezpieczeniach windowsa i nic jeszcze nigdy nie zlapałem.
2
EA? Halo?
Dramat. Dobrze, że odpuściłem fife, bo płacąc za gierke niemałe pieniądze dostałbym taki shit.
1
@Jakchcesz musisz postarać się bardziej.
1
I to są właśnie te detale.
https://x.com/xfcbmal/status/1181534704937263105
20
@Odesseiron Perez zły, bardzo zły
7
To ile? 2 miesiące? 10 tygodni? Ile dajecie max? Osobiście myślę, że może nawet do końca roku dotrwać.
@Chwytliwy prosze o zajęcie stanowiska w tej sprawie
0
@Janas11224 a ja wolę żeby został z pierwsza drużyną i trenował z nimi, niż jechał na drugi kontynent grać turniej.
Złapał się pierwszego zespołu, to niech tam zostaje. Po takim mundialu miałby trudniej wrócić.
5
@jeyx77x przecież nie można nie szanować zawodnika Barcelony...