BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krzychu1526 a Boniek dalej nie umie usunąć tweeta.
2
Busquets na ławce.
11 Hiszpanii: De Gea; Carvajal, Iñigo Martínez, Albiol, Bernat; Thiago, Rodri; Oyarzabal, Ceballos, Fabián Ruiz; Moreno.
0
@Socjopata ta, a potem na euro oklep od Irlandii Północnej xD
5
@SHIBA komar to jest zwierze..
2
Zestawienie reakcji na posty hiszpańskich drużyn na Twitterze przez wrzesień. Kolejny miesiąc, w którym Barcelona deklasuje rywali.
Dodatkowo, we wrześniu Barcelona miała najwięcej reakcji na Instagramie w Europie.
https://pbs.twimg.com/media/EG1cOBrWkAMElEm?format=jpg&name=small
1
@Striker nie moge zdradzać szczegółów, ale mogę dać autograf.
1
@JohnA @insp1re trzeba patrzeć, że to wybierają ludzie. Większość jednak jedzie tutaj na hajpie na danego zawodnika. Stąd nie dziwi mnie póki co wysoki % głosów na Felixa i Ansu.
Bo jeśli wybieramy za grę to Sancho bezapelacyjnie.
2
Tutaj można oddać głos na golden boya. Prowadzi Felix i Guendouzi, którzy mają po 9%. Ansu, Sancho i de Ligt po 8%.
https://m.tuttosport.com/sondaggi/calcio/golden-boy/2019/10/15-62269920/golden_boy_2019_ecco_i_20_finalisti_vota_e_partecipa_al_sondaggio_/
0
@Criss18Barca raczej strata Barcelony
1
@Yoshi94 zrobił pod siebie. W 2019 roku zagrał 231 minut w pierwszej drużynie i gdyby nie to, że mieliśmy plagę kontuzji w 1 drużynie nie dostałby nawet powołania na mecz.
Chłopak na talent, ale to jak się ludzie pod nim spuszczają jest niesamowite. Ma dopiero 16 lat. Może zostać gwiazdą, a równie dobrze może za 3 lata grać w Cracovii.
Nie zasłużył na te nominacje i tyle.
0
Za co ten Fati?
2
Jakby ktoś był ciekaw jak się ma Zbigniew Stonoga to dodał właśnie ciekawy materiał na swój Twitter.
Linka do materiału nie dam, bo obawiam się bana, ale link do profilu jest git
https://x.com/zbigniewstonoga?s=09
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Criss18Barca nie
0
@sonny24 Dark, House of Cards
5
@Bykunn myślałem o nim, ale wygrał rok temu. Dlatego to wykluczylem z moich kandydatów.
1
@AmigoBlancos no +1 i tyle.
0
Dla was kto? Dla mnie Sancho lub ewentualnie Felix.
https://x.com/neurophate_/status/1184038599244865536
1
@voytoos1989 @Robertinho
3
@MesQueUnClub_87 sprawdziłem na słowniku miejskim i przy okazji rzuciły mi się w oczy "podobne definicje". Poprawiły mi humor.
Dzięki.
0
@Bykunn i minimalnie przegrywamy z Danią.
18
Wuja aż po grób.
6
2019 rok, Europa...
3
@ArdoFCB to zasługa wielkiej Platformy. Eliminacje zaczęły się w 2014 roku, wtedy gdy rządziło PO. Potem Tusk poszedł do Europy i otworzył drzwi Legii do LM.
Później PiS będąc u władzy chciał wyrzucić Tuska ze stołka, więc się Donald zdenerwował i zamknął drzwi Polsce do europejskich pucharów.
17
Polska piłka po przejęciu władzy przez PiS:
- brak drużyn w europejskich pucharach
- rekordowo niska pozycja w rankingu uwaga
- Lewandowski na barkach ciągnie sam reprezentację
- Wuja selekcjonerem
- dostanie w papę na mundialu
W Polsce po dobrej zmianie futbol miał się rozwijać.
0
@Chwytliwy co tam u ciebie slychac?
1
@sebasek99 Perez posmarował. To wszystko jego wina.
9
@jedrek7000 ja to bym chciał chociaż te 500 złotych zobaczyć. Bo na dzien dzisiejszy to dostaje ch do d od nich.
Chyba trzeba postarać się o potomstwo.
1
@Coutinho007 to po co Griezmann przyszedł?
1
@krzychu1526 i jest jeszcze jedyny w swoim rodzaju @Danny Gaucho