BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gitarkafcb my bad, przepraszam.
2
@Phatro 2:1 na Bernabeu w 2015. Może nie aż tak dobry mecz, ale wtedy mocny sygnał w walce o lige, a koniec końców o tryplet
0
@SeeleyBooth Firpo teżmoze dlugo nie byc zdrowy.
0
@Grzesior667 gatunek nastolatek jak cudgy kate krzyz
3
@krzychu1526 a to wszystko bo jest gejem. Gdyby nie to to miałyby go w dupie. Ale wiadomo, nastolatki = popieranie LGBT.
Najbardziej mnie rozwala jak se dają tęczowe flagi do nicku. Wtedy nie wiem czy to prawdziwy homoseksualista, czy jakiś autysta, który jest hetero, ale daje sobie znak homoseksualistów w nicku.
aha, no i najwazniejsze
nie wiem czy takie cos warto badac, ja bym wolal wytepic ten gatunek raz na dobre
0
Ta, przeprosiny. Na pomoc biednym ludziom na ulicach.
https://x.com/neurophate_/status/1185159423884484608
0
XD
Biedny Łukasz
https://x.com/HockeySpieler68/status/1185134589087490048
0
@MesQueUnClub_87 na padzie, ojeju.
6
@Danny Gaucho bez kitu, Piszczek przez 25 minut da więcej niż Kędziora przez 65.
0
@Luki 10 a po co ma grać więcej? 34 lata, wciąż gra w Borussi. Łukasz sam mówił, że nie jest gotowy zawsze dawać z siebie wszystkiego i dlatego rezygnuje.
5
Łukasz Piszczek będzie miał mecz pożegnalny w Reprezentacji! Zagra w meczu ze Słowienią (19.11). Na boisku spędzi około 25 minut.
0
Takefusa Kubo: "Moim idolem zawsze był Messi. Nie wiem ile ma lat, ale to niesamowite, że cały czas zdobywa mnóstwo bramek".
0
@4drian0 teraz to spinaliby dupę, że ośmiesza rywali jak Neymar w finale CdR 2015.
1
@DonMatteo901 Zibi, ale jak to jest - z roku na rok jesteście coraz gorsi, a kiedyś się rozwijaliście. Jak wy to robicie.
Posłuchaj, mamy tu takiego gościa, a nawet dwóch - mnie i Wuja. Wszystko pod kontrolą.
11
Baller - piłkarz o wielkich umiejętnościach.
0
@Kapitan hawk no, tydzień przerwy miedzy Atleti i Realem, potem rezerwy na Inter i wypoczęci na RSS.
36
Przydałby się teraz w Barcelonie Digne, żeby pomóc poszkodowanym.
0
@Kapitan hawk a tak to jest 10 grudnia Inter wyjazd, 15 grudnia RSSS wyjazd, 18 klasyk.
Tak i tak do dupy.
0
@MaTt_BarcaFan ciężko to wytumaczyć. Teoretycznie jest co 4 lata. W tym roku było z okazji bodajże 100 urodzin CONMEBOL. Przyszłoroczna edycja jest po to, żeby zrównać je z mistrzostwami Europy.
12
@ViscaBarca123 spoko. Jest Dembele, jest Griezmann, grają chłopaki.
20
@ViscaBarca123 co to był za piłkarz w Barcelonie.. 186 spotkańm 105 bramek, 76 asyst.
2
@adi7adi8 w tym roku też tak ludzie mówili. Nie grali najlepszej piłki, ale w meczu z Brazylią pokazali, że potrafią grać dobrze. Gdyby nie ten sędzia, ah..
14
Logo Copa America rozgrywanego w Argentynie i Kolumbii.
Argentyna, jak nie u siebie, to kiedy i gdzie?
3
@PatrychoO super film
60
Sporo. Złoty wiek Barcelony.
https://x.com/MessiVX/status/1184433728375967751
0
Inter, RSSS, Real?
0
@Transu96 @sebasek99 @krzychu1526 jakbys znalazlcie to chetnie przyjme w celach naukowych
0
@Danny Gaucho strzelam, że to Nico Varela. Hiszpan, który w tym oknie odszedł z klubu.
18
@damianex10 jaki ty? jaki ty? Paaan.
I pełnym zdaniem.
8
I kto jest debeściak?