BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Mariusz Max Sucharonko
https://x.com/napalonywikary/status/1186563459120599041
3
@Esteban_ @Socjopata bijcie się. Zaraz odpalam live, a hajs z niego pójdzie na wódeczkę.
5
Klaun fiesta sialala.
https://x.com/ElKasztan/status/1186410989970964480
3
@Kajtek77 fantastycznie. Przyda się ktoś doświadczony w sztabie. Takich ludzi nam potrzeba.
@nieprzysiadalnosc Danny to nasz najlepszy napastnik. Nie ma sobie równych w pojedynkach sam na sam. Musi zostać z przodu.
6
Wczoraj wysunąłem pomysł rewanżu z RM.pl w postaci konkursu picia wódki.
Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu dochodzę do fundamentalnej konkluzji - warto wystawić skład w postaci @Danny Gaucho na napastniku i jednocześnie jako kapitan, @SeeleyBooth jako wspierający go pomocnik i @Esteban_ na obronę, bo najsłabsi zawsze szli na obronę (według moich informatorów ten zawodnik pada po malinowym redsie, dlatego taka decyzja).
Wódka na koszt redakcji.
1
Amatorzy z Premier Leauge.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Co za agent
1
@Socjopata @PrinceDamon te moge? ale nauczcie mnie jak tryhardowac to bede gral 24/7
0
@Danny Gaucho jako kapitan będziesz mógł sam sobie dobrać kompanów. No chyba, że sam powieziesz 3 chłopa z przeciwnej drużyny.
0
@Grzesior667 @Odesseiron syna ci biją
37
Apeluje, żeby następny pojedynek z realmadryt.pl polegał na piciu wódki do upadłego. Tak jak to było w jednym z odcinków Kiepskich.
Uważam, że świetnym kandydatem do tego jest @Danny Gaucho, który powinien zostać kapitanem takiej drużyny.
Kogo jeszcze widzicie obok niego?
1
@Fabik87 i tak w kółko. Gość grać umie, ma potencjał żeby być największy, ale w głowie ma zero.
Ja już się nie łudzę. W wakacje jeszcze miałem nadzieję, ale później po tej akcji z nie zgłoszeniem kontuzji, czerwona i otwarte mówienie że nie zna języka (gdzie też się go starałem bronić w tym - rozmowa z Aleñą na ławce w meczu z Napoli).
Jak nikt go nie utemperuje i zadba porządnie o jego zdrowie to skończy się jako największy flop w historii Barcelony
1
Biały Płomień Tańczony na Kurhanach Wrogość jak ja cię nienawidzę.
4
dobrze, triggeruj Jarka z tym VAREM
3
DOBRZE JAREK VAMOS
0
ta widzi na czacie, nie wiem z kogo debila robi ten Pol xD
1
dobra nie ma co oglądać ;[
na nastepnych zawodach ich pokonacie
0
@SeeleyBooth szkoda, ze z grą odwrotnie
1
Jeśli miałbym odpowiedzieć na to pytanie to powiedziałbym ludzi..
1
deklasacja, nie no, za mocni są
2
@Encore dostal kopa z prądu
3
POL JAK TROLLUJE XD
0
brawo jedziemy z nimi
0
FCBARCA GRAC KURLA MAC
6
WSTYD I HAŃBA!!!!
0
Następny cel to powtórka bitwy pod Grunwaldem.
2
@SeeleyBooth straciłeś szacunek. ;[
2
+1 Messi do sejmu RP
0
@gumaz ale po co goscia masakrowac? ja wiem, ze mozna go nie lubic, ale nie zyczymy mu zostac inwalidą