7

3

@Esteban_ @Socjopata bijcie się. Zaraz odpalam live, a hajs z niego pójdzie na wódeczkę.

5

3

@Kajtek77 fantastycznie. Przyda się ktoś doświadczony w sztabie. Takich ludzi nam potrzeba.
@nieprzysiadalnosc Danny to nasz najlepszy napastnik. Nie ma sobie równych w pojedynkach sam na sam. Musi zostać z przodu.

6

Wczoraj wysunąłem pomysł rewanżu z RM.pl w postaci konkursu picia wódki.
Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu dochodzę do fundamentalnej konkluzji - warto wystawić skład w postaci @Danny Gaucho na napastniku i jednocześnie jako kapitan, @SeeleyBooth jako wspierający go pomocnik i @Esteban_ na obronę, bo najsłabsi zawsze szli na obronę (według moich informatorów ten zawodnik pada po malinowym redsie, dlatego taka decyzja).
Wódka na koszt redakcji.

1

Amatorzy z Premier Leauge.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Co za agent


1

@Socjopata @PrinceDamon te moge? ale nauczcie mnie jak tryhardowac to bede gral 24/7

0

@Danny Gaucho jako kapitan będziesz mógł sam sobie dobrać kompanów. No chyba, że sam powieziesz 3 chłopa z przeciwnej drużyny.

0

@Grzesior667 @Odesseiron syna ci biją

37

Apeluje, żeby następny pojedynek z realmadryt.pl polegał na piciu wódki do upadłego. Tak jak to było w jednym z odcinków Kiepskich.
Uważam, że świetnym kandydatem do tego jest @Danny Gaucho, który powinien zostać kapitanem takiej drużyny.
Kogo jeszcze widzicie obok niego?

1

@Fabik87 i tak w kółko. Gość grać umie, ma potencjał żeby być największy, ale w głowie ma zero.
Ja już się nie łudzę. W wakacje jeszcze miałem nadzieję, ale później po tej akcji z nie zgłoszeniem kontuzji, czerwona i otwarte mówienie że nie zna języka (gdzie też się go starałem bronić w tym - rozmowa z Aleñą na ławce w meczu z Napoli).
Jak nikt go nie utemperuje i zadba porządnie o jego zdrowie to skończy się jako największy flop w historii Barcelony

1

Biały Płomień Tańczony na Kurhanach Wrogość jak ja cię nienawidzę.

4

dobrze, triggeruj Jarka z tym VAREM

3

DOBRZE JAREK VAMOS

0

ta widzi na czacie, nie wiem z kogo debila robi ten Pol xD

1

dobra nie ma co oglądać ;[
na nastepnych zawodach ich pokonacie

0

@SeeleyBooth szkoda, ze z grą odwrotnie

1

Jeśli miałbym odpowiedzieć na to pytanie to powiedziałbym ludzi..

1

deklasacja, nie no, za mocni są

2

@Encore dostal kopa z prądu

3

POL JAK TROLLUJE XD

0

brawo jedziemy z nimi

0

FCBARCA GRAC KURLA MAC

6

WSTYD I HAŃBA!!!!

0

Następny cel to powtórka bitwy pod Grunwaldem.


2

@SeeleyBooth straciłeś szacunek. ;[

2

+1 Messi do sejmu RP


0

@gumaz ale po co goscia masakrowac? ja wiem, ze mozna go nie lubic, ale nie zyczymy mu zostac inwalidą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?