BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@robsesh to Fati ma grać, czy Dembele? Fati nie gra - źle, nie stawiamy na młodzież.
Dembele nie gra - też źle, jak on ma sie prezentować dobrze skoro nie ma rytmu.
Zdecyduj się gościu, bo piszesz tylko tak żeby pasowało do napieprzania w Valverde.
0
@RosjaninBut skoro z fma, no to jest i screen. Sprzedaż:
https://prnt.sc/prsoyq
Zakupu nie ma co pokazywac, bo w sumie kupilem Fabiana Ruiza i Grimaldo.
PS. Alba wywalony bo go po prostu nie lubię.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@GeFcIo wczoraj niby też mógł, a jakoś częściej był tam Messi.
14
@koksik2700 świat się zmienia. Baby się rozwijają, bo są do tego sprzyjające okoliczności.
Pojawiły się gierki fajne, które mają za zadanie zabić czas to się ich używa. Kryzys męskości to chyba kiepskie określenie.
Ja to widzę tak - są nowe "dobra" (gry, pornografia, cokolwiek), z których teraz mężczyzna korzysta (kobiety przecież też), bo jest łatwy dostęp - a kiedyś nie było.
Równie dobrze można powiedzieć o kryzysie kobiet, bo coraz częściej przed 30 rokiem życia wybierają studia i karierę zawodową, a nie zakładanie rodzin.
A inna sprawa, że kobiety są coraz "dziwniejsze". Może nie te już koło 30, ale patrząc na moje rówieśniczki z 2 z przodu no to cóż - nie interesują mnie dziewczyny, które co piątek są nawalone w Energy i są wymalowane BARDZO (nie mam nic do makijażu, ale są granice). No i wiadomo, że nie wszystkie dziewczyny w moim wieku takie są - nie możemy wrzucać całej płci pięknej do jednego worka.
1
@Chwytliwy komentował.
1
Betis Kike Setiena by to wygrał. :v
0
@ef była przerwa. Udzielali pomocy Bartrze, a potem bramkarz Betisu miał problemy (chyba z soczewkami jesli dobrze widzialem)
0
Oglądam Betis. Bartra gra prawie na 10. Czemu? xD
15
Jupp, gdzie jestes?
https://pbs.twimg.com/media/EIZJJf1XYAYwV3V?format=jpg&name=small
1
@kenneth99 czyli typowy bug bety, że nie ma pełnej polskiej wersji językowej.
Dzięki za info.
0
@kenneth99 i inni, którzy grali już w FM20.
Dużo bugów w Becie? Odczuwalne zmiany? Bo się zastanawiam nad kupnem teraz, a nie po premierze. Wole zapytać czy warto.
0
@Catalanian1991 ta, chłopaczki sie obrazili bo nie przyszedł Neymar. :(
Pique mi mówił.
1
Busquets: "I think the result is excessive."
nie no gosciu spieprzaj i sie nie osmieszaj
7
BUSQUETS: "Czasami piłka nożna jest taka. Byliśmy liderami, a teraz nasza zwycięska passa została zerwana. Musimy kontynuować."
No ja mam nadzieje, ze bedziesz kontynuować w MLS.
2
Ból dupy?
0
@Grzesior667 miał nienaturalnie, był ruch ręki - z drugiej strony, chował ją do ciała, bliska odległość i petarda. Nie wiem co myśleć.
0
Prosta piła, karny czy nie?
https://x.com/AnfieldWatch/status/1190670267833606145
6
Jedyna bramka Barcelony w tym meczu padła z karnego, którego nie powinno być.
Se magnifique
0
@Transu96 zesraja sie w 1/8 z taka gra, chyba, ze trafia na jakies Dynamo Zagrzeb
1
Fantastyczna zmiana Busquetsa.
Que jugador.
0
@SeeleyBooth jak to było? "Panowie, prowadzimy, gramy spokojnie".
0
Busi, nie ta bramka.
4
Bayern, Barcelona, City, Liverpool.
Co za dzień.
0
@monsterrize no i Samuelem U.
0
Milik ma już w tym sezonie Serie A tyle samo bramek co Cristiano Ronaldo.
Potężny Polak.
A do lidera, Immobile, brakuje im tylko 7 bramek.
1
@Skaramuczi jakby za dużo przebywal z Dembele to siedziałby teraz u fizjo z kontuzją.
HEHE, ale zarcik zapodalem.
0
@Chwytliwy co, czemu nie oglądasz WIELKIEJ Barcelony? :(
1
@fortunate_son kontuzja
0
@VenoM nie będę zdziwiony jeśli (niesamowite) coś mu dolega i dlatego. Chociaż wolałbym, żeby to była jakaś jednorazowa "kara".