BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Andoni Zubizarreta również dzisiaj obchodzi urodziny. W barwach Barcelony zagrał w 301 meczach, a dla reprezentacji zagrał 126 spotkań.
4 mistrzostwa Hiszpanii, 2 pucharu króla, Puchar Europy.
I jeden sukces za który trzeba mu być wdzięcznym bardzo - sprowadził do klubu ter Stegena.
4
@krzychu1526 u mnie w podstawówce kiedyś ściana pękła. Przyszedł woźny i ja zakleił białą taśmą. I było gitara.
0
@TR3YWAY krótkie te zajęcia. Opłacało się iść?
0
Hiszpańską piłka to stan umysłu. A konflikt Tebas-Rubiales.. a szkoda gadać.
1
@SeeleyBooth oby, ale do niego mam już wielki dystans jeśli chodzi o zdrowie. To samo z Dembele.
2
@SeeleyBooth "do zdrowia" w momencie gdzie znów nie dostaje powołania przez dyskomfort nie jest chyba właściwe.
Niby mówili na konferencji, że to nic wielkiego i jest to normalne po powrocie po kontuzji, ale jak widzę w jego przypadku "lewe kolano" to nie widzę tego jasno.
0
@tadzik447 taktyk, akurat zacząłem na nowo.
6
@KapiFCB a Dembele nie miał tego czegoś? Bezpośredni udział w ponad 30 bramkach w sezonie, najwięcej dryblingow w Bundeslidze.
4
@PieN teraz każdy żałuje, ale w 2017 nikt nie spodziewał się, że tak się potoczą losy obu panów.
5
Ale wylew. xD
Musicie otworzyć, żeby widzieć całość screena i jego treść.
0
@Bobo25 kozacką brodę miał. Pewnie w święta dorabiał jako święty Mikołaj.
1
@Grzesior667 w Harrym Potterze.
0
@adam444 najlepiej to znaleźć sobie jakieś, które ci się podobają i sprawdzić ceny na różnych stronach.
4
@Katalonbar przecież on napisał, że Atletico w 12 meczach ma 13 bramek.
14
Lewandowski, orzeł Polski.
3
Czekamy na 2-7-2.
7
Ale bobo.
0
Fernandinho co kopa sprzedał. Karniak dla Atalanty.
I bramka.
0
Foden kocur, ale to jak to spieprzył Aguero...
0
@Kidd co zrobil
0
Nie wiem jaki plan taktyczny miał Guardiola wobec Rodriego w tym meczu, ale mam wrażenie, że Hiszpan zapomina o tym że w tym meczu gra jako obrońca.
4
@panczo tera idziesz i solo kopiesz dupsko rm.pl, pokaz redakcji jak to sie robi
ps. podpiszesz koszule? prosze, ja fan
0
@panczo jak przegrasz to nie wracaj na strone :(
1
@Grzesior667 o ty mendo pisowska won z PISiurami!!!!!
2
@Grzesior667 to nie ekipa Friza. Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd?
1
Chłop zagrał jeden mecz i już odczuwa dyskomfort. Nie wróży to dobrze.
Przynajmniej to zgłosił, a nie jak Dembele udawał głupa.
3
Co tam Neuer? Znowu po dupie z Augsburgiem? Haha, nawet mi cię nie żal.
Dobrze Aviv, jazda z Niemcami i Bayernem.
35
Tak zwana #dobrazmiana
0
@Socjopata i pewnie masz pół metra w kapeluszu, to dlatego
0
@Socjopata bo jesteś czarny?