10

Andoni Zubizarreta również dzisiaj obchodzi urodziny. W barwach Barcelony zagrał w 301 meczach, a dla reprezentacji zagrał 126 spotkań.
4 mistrzostwa Hiszpanii, 2 pucharu króla, Puchar Europy.
I jeden sukces za który trzeba mu być wdzięcznym bardzo - sprowadził do klubu ter Stegena.

4

@krzychu1526 u mnie w podstawówce kiedyś ściana pękła. Przyszedł woźny i ja zakleił białą taśmą. I było gitara.

0

@TR3YWAY krótkie te zajęcia. Opłacało się iść?

0

Hiszpańską piłka to stan umysłu. A konflikt Tebas-Rubiales.. a szkoda gadać.

1

@SeeleyBooth oby, ale do niego mam już wielki dystans jeśli chodzi o zdrowie. To samo z Dembele.

2

@SeeleyBooth "do zdrowia" w momencie gdzie znów nie dostaje powołania przez dyskomfort nie jest chyba właściwe.
Niby mówili na konferencji, że to nic wielkiego i jest to normalne po powrocie po kontuzji, ale jak widzę w jego przypadku "lewe kolano" to nie widzę tego jasno.

0

@tadzik447 taktyk, akurat zacząłem na nowo.

6

@KapiFCB a Dembele nie miał tego czegoś? Bezpośredni udział w ponad 30 bramkach w sezonie, najwięcej dryblingow w Bundeslidze.

4

@PieN teraz każdy żałuje, ale w 2017 nikt nie spodziewał się, że tak się potoczą losy obu panów.

5

Ale wylew. xD
Musicie otworzyć, żeby widzieć całość screena i jego treść.


0

@Bobo25 kozacką brodę miał. Pewnie w święta dorabiał jako święty Mikołaj.

1

@Grzesior667 w Harrym Potterze.

0

@adam444 najlepiej to znaleźć sobie jakieś, które ci się podobają i sprawdzić ceny na różnych stronach.

4

@Katalonbar przecież on napisał, że Atletico w 12 meczach ma 13 bramek.

14

Lewandowski, orzeł Polski.


3

Czekamy na 2-7-2.


7

Ale bobo.


0

Fernandinho co kopa sprzedał. Karniak dla Atalanty.
I bramka.

0

Foden kocur, ale to jak to spieprzył Aguero...

0

@Kidd co zrobil

0

Nie wiem jaki plan taktyczny miał Guardiola wobec Rodriego w tym meczu, ale mam wrażenie, że Hiszpan zapomina o tym że w tym meczu gra jako obrońca.

4

@panczo tera idziesz i solo kopiesz dupsko rm.pl, pokaz redakcji jak to sie robi
ps. podpiszesz koszule? prosze, ja fan

0

@panczo jak przegrasz to nie wracaj na strone :(

1

@Grzesior667 o ty mendo pisowska won z PISiurami!!!!!

2

@Grzesior667 to nie ekipa Friza. Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd?

1

Chłop zagrał jeden mecz i już odczuwa dyskomfort. Nie wróży to dobrze.
Przynajmniej to zgłosił, a nie jak Dembele udawał głupa.

3

Co tam Neuer? Znowu po dupie z Augsburgiem? Haha, nawet mi cię nie żal.
Dobrze Aviv, jazda z Niemcami i Bayernem.


35

Tak zwana #dobrazmiana


0

@Socjopata i pewnie masz pół metra w kapeluszu, to dlatego

0

@Socjopata bo jesteś czarny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?