BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Santi Cazorla
0
G2 pojedynczo grają jak kupa. Mikyx i Wunder beznadziejni.
Jankos też gra słabiutko.
0
Wunder co dupe uratował Capsowi. Kozak R.
5
Leo Messi i rzuty wolne - better love story than twilight.
1
Komentarz usunięty
3
Poklepali.
https://x.com/tixmix99/status/1193186003282006016
13
@Danny Gaucho do zwrotności Lindelofa mu daleko.
1
@Gaucho no anlaki, nie ma. @lampard jesteś beznadziejny.
1
Abraham dawaj jeszcze jedną. Nie po to dawałem ci opaskę kapitana.
2
Tak propo Artura Boruca
I młody szczelił.
0
@SHIBA pewnie ktos kto nie je miesa sie zdenerwowal i usunal.
Jak zawsze tutaj ;)
0
@matirix20 zależy jakie kto ma nerwy.
0
He attac.
0
@TheNekro94 football manager
2
@Chwytliwy
0
@Avada Kedavra słuchałem, ale też chciałbym zaczerpnąć opinii innych graczy.
Właśnie dlatego zapytałem.
0
Gracze RDD2 na PC są tutaj? Jakieś opinie? Naprawdę jest beznadziejnie zoptymalizowana gra?
1
@krzychu1526 Hahah she's zajebista tak powiedziała hahaha I love it.
1
@bixmix bo w drużynie teraz grają same dziady i beztalencia.
Kadra jest jedną z najlepszych od lat. Grają w niej typowi piłkarze na świecie, więc chyba logiczne jest, że wymaga się od nich zwycięstw i dobrej gry.
Czy może to nie jest logiczne?
5
HAHAHA
https://x.com/perchal/status/1192547573623664641
0
@Homeopata8989 Koeman mi jeszcze pasuje, ale jak słyszę Gallardo czy Wenger - nie wątpię, że są super fachowcami, ale jeden nie miał styczności z Europą (Tata też miał fajne wyniki w tamtym rejonie - nie aż tak świetne jak Gallardo), a drugi zawsze będzie mi się źle kojarzył ze zdziadzialym Arsenalem. Tutaj miałby lepszy materiał ludzki, nowe pomysły, wypoczęty, ale dalej tego nie kupuje.
Koeman mi podchodzi pod względem autorytetu. Będzie go mial w szatni bo to legenda klubu. Pytanie czy będzie miał jaja żeby posadzić święte krowy.
A obiema rękami podpisuję się pod Ten Haagiem.
0
Jaca z czerwoną.
Uwaga: nie za wślizg, ale za rękę.
0
To teraz będą dyskusje i spory o Wengera.
1
@krzychu1526 z Tonym Pulisem. Marzenie.
Boruc walący po mordzie Semedo za to, że wraca truchtem do obrony jak leci kontra. Miłość.
0
@krzychu1526 coś jak Suarez. Kopie sie po czole, ale coś wbije i liczby się zgadzają.
8
@AmigoBlancos najbardziej denerwuje to, że jest to za je bis ta kadra. A grają jak kupa gówna. Boli cały dzień.
0
Też im tego zazdroszczę. :(
0
@Danny Gaucho martwi mnie to skąd taki porządny i poukładany mężczyzna zna takie strony.
0
@Danny Gaucho panie Danny..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika