0

@ViscaBarca123 ale ma krótkie nóżki Messi na tym zdjeciu

1

Haland, poza boiskiem - Seba.


0

@Nano22 zyjesz woooooo

0

@ViscaBarca123 ze do Barcelony B?

3

Może było, może nie.
Piłkarz zdobywa asyste.
https://x.com/ycvids1/status/1192200296803508224

1

@sebasek99 wolę Jace Góralskiego.

17

Tottenham


0

0

@Danny Gaucho słyszałeś co się stalo pod Legnicą?

0

@Danny Gaucho co słychać Danny u Ciebie?

0

@DonAndresFCB XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2

@puyol_presidend5 Alex Song

1

@krzychu1526 skad ja to znam... hmm...

2

@Szicek10 oby nie. Mam nadzieje, ze znajdzie sie jakis frajer, ktory go wezmie.

1

Ramsey piękna bramka.

0

@Azi o panie, będą. I to nawet nie wiesz jak. Wystarczy sobie przypomnieć co tu było jak pojawiły się informacje o tym, że PSG chce Semedo w dealu za Neymara.

3

@Azi bo Valverde to beton ):

0

@IronSanHybrid 3, 2, 1..

8

Mati Borek - człowiek, którym każdy z nas chciałby być.


3

@Gaucho nikt. I nie jest to usprawiedliwienie dla Dembele.

0

@Esteban_ akurat to żadne osiągnięcie ani wyczyn.

0

Sancho z kontuzją? Ktoś kto ogląda może nakreślić co się stało?

56

Hakimi ma w tej edycji LM tyle samo goli co Barcelona.

x+d

1

Lahoz sędziuje Ajax?

3

Valverde: „Będziemy się trochę martwić, ale nic więcej. Nadal jesteśmy liderami grup.”

0

@SeeleyBooth z Suarezem nie było podobnie? Też kiszony na skrzydle, bo Messi grał sobie na 9.
Dopiero po czasie Leo mu pozwolił grać na 9.

0

@SeeleyBooth nie ma Neymara, jest Valverde, gramy kupe.
Abstrahując od tego, że znów Neymar nie moze grac to juz wole miec jego niz Dembele, który wiele lepszego zdrowia nie ma.
Neymar przynajmniej od razu dałby poziom.

1

@SeeleyBooth układy, układziki, kreatywna księgowość.
Poza tym, skoro na Neymara mogą sie zrzucić to czemu nie zrzucić się na nowego trenera? No tak, inny może im tak dupy nie lizać i krytykowac

0

@IronSanHybrid defensywnie - źle. Ofensywnie - źle. Biedny Valdek.


1

@Odesseiron to wzmocnienie naszej pomocy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?