0

@SeeleyBooth no i zrobił karnego. Na zawołanie.

0

@VenoM a jednak bez powołania. To samo Dembele. Dziwne.

0

@SeeleyBooth przeciez to wina tego, ze nie ma normalnie z kim grac na skrzydle. (:

0

Może coś przegapiłem, ale.. Czy był komunikat o kontuzji Umtitiego, czy dalej "odczuwa dyskomfort" po meczu z Eibar?

4

Milik i Zieliński w składzie.


0

@damian16161212 to chyba Valverde względem Bartomeu - syn siostry ciotecznej brata wujka Staszka

2

Nie rozumiem tego kompletnie. Po co został ściągnięty Firpo?

0

@WisniaKala wygląda jak soloq, totalnie. xD

0

Fajne te półfinały worldsow. Jest wesoło

0

@MichalZZZ u mnie to wygląda tak. Tylko w każdej karierze losy piłkarzy będą się różnie toczyć. A, no i rozwój zawodnika w dużej mierze zależy od tego czy gra sporo i od poziomu bazy treningowej (klub -> obiekty)
Po 1,5 sezonu:
Miranda: https://prnt.sc/prgimg
Wague: https://prnt.sc/prgir5
Abel: https://prnt.sc/prgixc

0

@DonAndresFCB dokładnie. Lewy po prostu się ładniej starzeje.
Lewandowski do peaku Suareza (sezon 15/16, 59 bramek i 24 asysty) nie podjechał.

0

@MichalZZZ imo to są dwie opcje:
- wypozyczasz gdzies, ze statusem pierwszy zespół lub kluczowy zawodnik - wtedy powinien grać w klubie
- "awansujesz" ich to 1 druzyny, wtedy odbywaja treningi z seniorami i powinni sie lepiej rozwijac, ale udostępniasz ich do grania w Barcelonie /u-19 po 90 minut cały czas.
A największy potencjał ma Miranda, Abel jest niezły, Wague nie jest taki słaby.

12

@krzychu1526 widze te dziewczyne i mam przed oczami tylko to
https://x.com/voguebarca/status/1147199994052505600

0

@FC1899Barca to nagroda od FIFA. Wliczyli ją do złotej galy.

1

@kenneth99 prosze o udzielenie opinii po rozegraniu sie troche jak duzo bugów jest. Nie wiem czy kupować tera i cisnać od bety, czy czekać do premiery.

2

@SeeleyBooth to jego żona czy Ivan?

0

@puyol_presidend5 Franka Smude?

0

@puyol_presidend5 a euro czemu nie podałeś?

3

@shinthps po to jest opcja informuj albo po prostu mijasz taki wątek. Nie interesuje cię to? Masz do tego prawo.
Tak samo możesz mieć w dupie politykę, nieśmieszne obrazki z kwejka albo zdjęcia Antonelli.
Wrzucasz to co cię interesuje.

2

0

@krzychu1526 ja mam takie niecenzuralne określenie składające sie z dwóch słów. Na g i c.

14

@IronSanHybrid a potem, za dwa dni będzie narzekać, że ma spam od stulejarzy na PW.

0

@dniel no strzelał gole. Teraz to i z tym ma ciężko.

1

@Odesseiron ale po co pieniądze przelewać do pośrednika. Lepiej od razu do adresata, do mnie.

2

@culesjasiules Data wydania: 19 listopada 2019


3

@th@les przeciez tu sa ludzie, ktorzy nawet jakby Semedo fikolkiem samoboja wbil to by go bronili. Wina trenera, ze zawodnik gra zle. Wina tego, ze nie ma wsparcia z prawej strony. Wina taktyki i dlatego mu nie idzie.
Wina wszystkich, ale nie biednego Nelsona.

0

Jak sie wiedzie wasze życie?

0

Why always me?


5

Wchodzisz na LR i widzisz ten piękny widok. Reklama z Matim Borkiem, mm.

2

@Jakchcesz to nie chce. Myślałem, że zielone herby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?