BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeeleyBooth no i zrobił karnego. Na zawołanie.
0
@VenoM a jednak bez powołania. To samo Dembele. Dziwne.
0
@SeeleyBooth przeciez to wina tego, ze nie ma normalnie z kim grac na skrzydle. (:
0
Może coś przegapiłem, ale.. Czy był komunikat o kontuzji Umtitiego, czy dalej "odczuwa dyskomfort" po meczu z Eibar?
4
Milik i Zieliński w składzie.
0
@damian16161212 to chyba Valverde względem Bartomeu - syn siostry ciotecznej brata wujka Staszka
2
Nie rozumiem tego kompletnie. Po co został ściągnięty Firpo?
0
@WisniaKala wygląda jak soloq, totalnie. xD
0
Fajne te półfinały worldsow. Jest wesoło
0
@MichalZZZ u mnie to wygląda tak. Tylko w każdej karierze losy piłkarzy będą się różnie toczyć. A, no i rozwój zawodnika w dużej mierze zależy od tego czy gra sporo i od poziomu bazy treningowej (klub -> obiekty)
Po 1,5 sezonu:
Miranda: https://prnt.sc/prgimg
Wague: https://prnt.sc/prgir5
Abel: https://prnt.sc/prgixc
0
@DonAndresFCB dokładnie. Lewy po prostu się ładniej starzeje.
Lewandowski do peaku Suareza (sezon 15/16, 59 bramek i 24 asysty) nie podjechał.
0
@MichalZZZ imo to są dwie opcje:
- wypozyczasz gdzies, ze statusem pierwszy zespół lub kluczowy zawodnik - wtedy powinien grać w klubie
- "awansujesz" ich to 1 druzyny, wtedy odbywaja treningi z seniorami i powinni sie lepiej rozwijac, ale udostępniasz ich do grania w Barcelonie /u-19 po 90 minut cały czas.
A największy potencjał ma Miranda, Abel jest niezły, Wague nie jest taki słaby.
12
@krzychu1526 widze te dziewczyne i mam przed oczami tylko to
https://x.com/voguebarca/status/1147199994052505600
0
@FC1899Barca to nagroda od FIFA. Wliczyli ją do złotej galy.
1
@kenneth99 prosze o udzielenie opinii po rozegraniu sie troche jak duzo bugów jest. Nie wiem czy kupować tera i cisnać od bety, czy czekać do premiery.
2
@SeeleyBooth to jego żona czy Ivan?
0
@puyol_presidend5 Franka Smude?
0
@puyol_presidend5 a euro czemu nie podałeś?
3
@shinthps po to jest opcja informuj albo po prostu mijasz taki wątek. Nie interesuje cię to? Masz do tego prawo.
Tak samo możesz mieć w dupie politykę, nieśmieszne obrazki z kwejka albo zdjęcia Antonelli.
Wrzucasz to co cię interesuje.
2
@barcanawieki +1
0
@krzychu1526 ja mam takie niecenzuralne określenie składające sie z dwóch słów. Na g i c.
14
@IronSanHybrid a potem, za dwa dni będzie narzekać, że ma spam od stulejarzy na PW.
0
@dniel no strzelał gole. Teraz to i z tym ma ciężko.
1
@Odesseiron ale po co pieniądze przelewać do pośrednika. Lepiej od razu do adresata, do mnie.
2
@culesjasiules Data wydania: 19 listopada 2019
3
@th@les przeciez tu sa ludzie, ktorzy nawet jakby Semedo fikolkiem samoboja wbil to by go bronili. Wina trenera, ze zawodnik gra zle. Wina tego, ze nie ma wsparcia z prawej strony. Wina taktyki i dlatego mu nie idzie.
Wina wszystkich, ale nie biednego Nelsona.
0
Jak sie wiedzie wasze życie?
0
Why always me?
5
Wchodzisz na LR i widzisz ten piękny widok. Reklama z Matim Borkiem, mm.
2
@Jakchcesz to nie chce. Myślałem, że zielone herby