2

ta juz widze jak el jarek mowi po jakims sporze o tym, ze typowa barcelona juz kradnie
a potem analogiczna sytuacja dla nich
okrasc zlodzieja to nie przestępstwo

7

jarek powiedzial tylko siema a juz mam go dosc

0

@SeeleyBooth +1, też nie lubie. Spać sie nie da.

0

JAZDAA


0

@l0Messini wlanie nie wiem. Za 10 minut sie przekonamy.

0

Ale zaraz będą wyzywani tutaj reprezentanci tego portalu w quizie etoto za każde pytanie, na które nie odpowiedzą.
Będą dymy.

1

Dla mnie sredniawka tak samo jak pilka, ktorą kopią teraz
https://x.com/J_Krecidlo/status/1186333690147807232

1

@adi7adi8 ta może i lepiej ale jak dodawałem to wypuszczali pojedynczo, a teraz już nie mogę edytować xD

1

Dusan Tadic w finałowej 30 plebiscytu France Football!



Frenkie de Jong.


Na liście znajduje się również Marc-Andre ter Stegen.

38

Nice one, Slavia.


8

Różnica między Jacą Górlaskim, a Rakiticiem.
Jaca, masterclass.
https://x.com/adam1p3/status/1186279462872195072

2

@Hushovt a ja go uwielbiam. Cwaniak, ktorzy smieje sie z cudzych błędów, ale tez z wlasnych sie wysmiewa.

2

@krzychu1526 11 LAT W LUTYM XD
ogulnie to moje nowe konto bo na tamto nie moge sie zalogować xD

0

@Danny Gaucho Grabara już odpowiedział


27

0

Tak sie zastanawialem o co chodzi z tym filmem 1444. Myslalem, ze to cos zwiazanego z bitwą pod Warną.
Jakby nie patrzeć to nawet coś bliskiego.

4

@demsi1707 sprzedajesz Casillasa do Porto i już po krecie.

0

@krzychu1526 duma, że mogę śledzić poczynania tej świetnej ekipy i widzieć jak naprawiają Twittera.
Chociaż po wczorajszym wieczorze i filmach jak gość leje na ludzi nie czułem się najlepiej.

5

@Grzesior667 to po wczoraj. Oglądał Milan a na trzeźwo się nie da.

6

@jakub9611 Messi, VVD, Mane

17

@krzychu1526 a myślałem, że zawody z workami węgla to najdziwniejsze co się zdarzyło w piłce w ten weekend.

11

Coś się kończy, coś zaczyna.


41

Niemożliwe!


0

Jednak się przełamał.

0

@MSDCbrzdyk przeciez trafil idealnie

18

Ale bomba!


0

@KapiFCB podchodzę 3 raz. Zima sie zbliza, dlugie wieczory to sobie powoli bede grywac.

5

1

@Veb1233 https://prnt.sc/plwqen
36 punktow, Arsenal gra jutro

1

Ktos tu pisal o przelamaniu Piątka. Ciężko o to będzie.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?