BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
ta juz widze jak el jarek mowi po jakims sporze o tym, ze typowa barcelona juz kradnie
a potem analogiczna sytuacja dla nich
okrasc zlodzieja to nie przestępstwo
7
jarek powiedzial tylko siema a juz mam go dosc
0
@SeeleyBooth +1, też nie lubie. Spać sie nie da.
0
JAZDAA
0
@l0Messini wlanie nie wiem. Za 10 minut sie przekonamy.
0
Ale zaraz będą wyzywani tutaj reprezentanci tego portalu w quizie etoto za każde pytanie, na które nie odpowiedzą.
Będą dymy.
1
Dla mnie sredniawka tak samo jak pilka, ktorą kopią teraz
https://x.com/J_Krecidlo/status/1186333690147807232
1
@adi7adi8 ta może i lepiej ale jak dodawałem to wypuszczali pojedynczo, a teraz już nie mogę edytować xD
1
Dusan Tadic w finałowej 30 plebiscytu France Football!
Frenkie de Jong.
Na liście znajduje się również Marc-Andre ter Stegen.
38
Nice one, Slavia.
8
Różnica między Jacą Górlaskim, a Rakiticiem.
Jaca, masterclass.
https://x.com/adam1p3/status/1186279462872195072
2
@Hushovt a ja go uwielbiam. Cwaniak, ktorzy smieje sie z cudzych błędów, ale tez z wlasnych sie wysmiewa.
2
@krzychu1526 11 LAT W LUTYM XD
ogulnie to moje nowe konto bo na tamto nie moge sie zalogować xD
0
@Danny Gaucho Grabara już odpowiedział
27
Ten sezon 11/12
https://x.com/diegojacobssss/status/1186105768686374912
0
Tak sie zastanawialem o co chodzi z tym filmem 1444. Myslalem, ze to cos zwiazanego z bitwą pod Warną.
Jakby nie patrzeć to nawet coś bliskiego.
4
@demsi1707 sprzedajesz Casillasa do Porto i już po krecie.
0
@krzychu1526 duma, że mogę śledzić poczynania tej świetnej ekipy i widzieć jak naprawiają Twittera.
Chociaż po wczorajszym wieczorze i filmach jak gość leje na ludzi nie czułem się najlepiej.
5
@Grzesior667 to po wczoraj. Oglądał Milan a na trzeźwo się nie da.
6
@jakub9611 Messi, VVD, Mane
17
@krzychu1526 a myślałem, że zawody z workami węgla to najdziwniejsze co się zdarzyło w piłce w ten weekend.
11
Coś się kończy, coś zaczyna.
41
Niemożliwe!
0
Jednak się przełamał.
0
@MSDCbrzdyk przeciez trafil idealnie
18
Ale bomba!
0
@KapiFCB podchodzę 3 raz. Zima sie zbliza, dlugie wieczory to sobie powoli bede grywac.
5
Here we go again.
https://i.imgur.com/s8Uetbf.png
1
@Veb1233 https://prnt.sc/plwqen
36 punktow, Arsenal gra jutro
1
Ktos tu pisal o przelamaniu Piątka. Ciężko o to będzie.