BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Rudy wons.
https://x.com/mr_dobrocinski/status/1185197798452539393
18
@Veb1233 szalony geniusz opisuje go idealnie.
0
@Odesseiron ;((((((((((((
dzieciom przeciez nie wolno
0
Ej, wy, wy, ludzie, wy, tych pogróżek nie kupujta
i choć szaleje wójt, wy wójta się nie bójta!
0
Busquets stablina forma.
To sie liczy.
0
MSG jedzie i sie nie zatrzymuje
3
Myślałem, że będą grać na stojąco bo 13 godzina, ale duuużo ruchu.
0
Orellana sie gotuje. Pojdzie za daleko jak w 17/18 i dostanie czerwoną?
0
@Phatro on tez jest wadliwy. Szklanka.
0
Ale dziwna ta kamera meczowa. Zawsze taka była na Eibar?
0
@OliverQueen ale bedzie ban. Oby szybko.
0
29 złotych? Taniocha.
0
@Striker Roma tez nam 3 wpieprzyla. Betis wbil 4.
1
@damianex10 nie ufam skrzydlowym z Borussi, ale by sie chcialo takiego Sancho.
To jednak silniejsze niz brak zaufania.
4
@Homeopata8989 @Striker dwoch lewonoznych stoperow? istnieje tyle na swiecie? ja pieprze, co za pech, ze akuart Barcelona ma tych 2 lewonoznych stoperpw
a w ataku tez 2 lewonoznych gosci, ja pieprze
9
@FCB24 moze dlatego, ze mimo wszystko Umiti jest wyzej w hierarchii niz Todibo, gramy wyjazdowy mecz, gonimy lidera?
0
@bartekvisca @marcin000019
0
Jest ciężko. Sobota, 13, pogoda też nie dopisuje do grania w piłkę.
0
@marcin000019 ja się dowiedziałem, że jest o 13 przez LR. Byłem świecie przekonany, że grają wieczorem.
1
Barcelona: wszyscy zdrowi
Real:
Niesamowicie im na rękę to przełożenie klasyku.
2
Człowiek sie ledwo ogarnął, a zaraz mecz. Coś czuje kiepskie widowisko..
2
@draxidox jak to sie mowi: tego kwiatu jest pol swiatu
41
Niesamowity jest gość.
2
@FanBarcy22 co zapakowal
33
Boniek nie kłamał.
https://x.com/waldek_pan/status/1185201760157294593
21
Znamy przyczynę nieskuteczności Piątka w Milanie! Polak nie jest akceptowany w szatni. Mamy ekskluzywne wideo w którym jeden z kolegów nazywa reprezentanta Polski "brzydkim Polakiem". Transfer zimą?
1
@damianex10 nie podoba mi sie
3
Codziennie myślę, że Boniek robi życiówkę. I codziennie prezesik to przebija. Chapeau bas.
0
@Danny Gaucho ale sie zamaskowales Danny
52
@Moderacja nie wracajcie do domu jak przegracie ten quiz.