1

@Chwytliwy na narodowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

23

Coooo


0

@Danny Gaucho niektórzy nie wiedzą kiedy ze sceny zejść.

0

@ViscaBarca123 za to Joao Pedro przygasł mocno.

0

@Danny Gaucho Wojtek na bude.

0

@Transu96 co wpadlo?

0

@mandigal Ziobre wyzywa.

4

@Chwytliwydla mnie to wygląda jakby zapomnieli o tym konkursie, zaczął się lament, że gdzie wyniki, wybrali losowy komentarz myśląc, że sytuacja przyjedzie bez echa i mają teraz to co mają.
It is what it is.

4

Ale siadł dziś taki dzień wolny. Dobra decyzja.

2

@Veb1233 alez bedzie bol dupy Stanowskiego

7

@Keenone ta, która nie ma matury. Proste.

6

Macie tak czasem, że mówicie "nie no, większej głupoty się już nie da powiedzieć", a potem się okazuje, że jednak ktoś mówi coś głupszego?

2

@Hubert98 no jakby @A_Gomesinho_21 był inteligenty to by to zrozumiał, ale nie jest.
Oceny, wyniki w nauce = jesteś inteligentną i elokwentną osobą - tak widzi to ten pan.

72

@A_Gomesinho_21 rób z siebie pajaca dalej. Dobrze ci idzie.

2

@krzychu1526 Polska poniosła klęskę jako naród.

0

@msmsms nikt sie nie przyzna bo dostanie bana

3

2

@SeeleyBooth ta a ja mu dałem czipsy tydzień temu, wywalaj od mojego kumpla

74

3 pary złotych butów. Taki to pożyje..
https://x.com/neurophate_/status/1184444703254687746

0

Dawaj tego buta.


11

Ćwiąkała i Wolski skomentują dla C+ klasyk, niezależnie gdzie się odbędzie.


0

@Danny Gaucho nie wiem. :/

3

Co za różnica, gdzie pierwszy klasyk? Ostatnie mecze na Bernabeu to jak w domu. Bez różnicy.

0

@Danny Gaucho ta a mi usunęli post o nim.

19

@daniel32778 i zgodziła się na to cimcirimcim?

1

@Mario96w Dembele będzie symulował i nie przyjdzie na ten test.

13

Wszystko wina PiSu.


2

Kruciutko z leszczem.


0

@Transu96 Ozil jest, a Bale nie ma?

0

Cucurella brama

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?