BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chwytliwy na narodowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23
Coooo
0
@Danny Gaucho niektórzy nie wiedzą kiedy ze sceny zejść.
0
@ViscaBarca123 za to Joao Pedro przygasł mocno.
0
@Danny Gaucho Wojtek na bude.
0
@Transu96 co wpadlo?
0
@mandigal Ziobre wyzywa.
4
@Chwytliwydla mnie to wygląda jakby zapomnieli o tym konkursie, zaczął się lament, że gdzie wyniki, wybrali losowy komentarz myśląc, że sytuacja przyjedzie bez echa i mają teraz to co mają.
It is what it is.
4
Ale siadł dziś taki dzień wolny. Dobra decyzja.
2
@Veb1233 alez bedzie bol dupy Stanowskiego
7
@Keenone ta, która nie ma matury. Proste.
6
Macie tak czasem, że mówicie "nie no, większej głupoty się już nie da powiedzieć", a potem się okazuje, że jednak ktoś mówi coś głupszego?
2
@Hubert98 no jakby @A_Gomesinho_21 był inteligenty to by to zrozumiał, ale nie jest.
Oceny, wyniki w nauce = jesteś inteligentną i elokwentną osobą - tak widzi to ten pan.
72
@A_Gomesinho_21 rób z siebie pajaca dalej. Dobrze ci idzie.
2
@krzychu1526 Polska poniosła klęskę jako naród.
0
@msmsms nikt sie nie przyzna bo dostanie bana
3
@Andi18 http://messivsronaldo.net/
2
@SeeleyBooth ta a ja mu dałem czipsy tydzień temu, wywalaj od mojego kumpla
74
3 pary złotych butów. Taki to pożyje..
https://x.com/neurophate_/status/1184444703254687746
0
Dawaj tego buta.
11
Ćwiąkała i Wolski skomentują dla C+ klasyk, niezależnie gdzie się odbędzie.
0
@Danny Gaucho nie wiem. :/
3
Co za różnica, gdzie pierwszy klasyk? Ostatnie mecze na Bernabeu to jak w domu. Bez różnicy.
0
@Danny Gaucho ta a mi usunęli post o nim.
19
@daniel32778 i zgodziła się na to cimcirimcim?
1
@Mario96w Dembele będzie symulował i nie przyjdzie na ten test.
13
Wszystko wina PiSu.
2
Kruciutko z leszczem.
0
@Transu96 Ozil jest, a Bale nie ma?
0
Cucurella brama