BigShaq
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@sebasek99 szok i niedowierzanie.
1
@Szpadla to jest typowa nastolatka, która ma siano w głowie i ma gówno do gadania. Nie byłbym zdziwiony jeśli nie ma praw wyborczych.
Tak wygląda twitter w wykonaniu nastolatek, to przyszłość tego kraju. Utylizacja? Oby.
3
@barcelonaLM ciężko, bo piszą głupoty i usuwają posty co chwile. xD
@MesQueUnClub96
wejdźcie na #wybory2019 i szukajcie postów od shawn mendes fan account itd.
https://x.com/BigosForNiall/status/1183459667927863298
przyklad
0
Kij z tymi wynikami, ale to co się 16 letnie dziewczynki napinają na twitterze robi mi wieczór. Dawka śmiechu niesamowita. xD
1
@msmsms ja, ty, on, ona, oni, one.
0
@kenneth99 Góralski = wślizg.
1
@Chwytliwy i tak jest ujowo.
0
Jak na Niemcy to słabo wygląda ta 11.
1
Maestro.
https://x.com/FTalentScout/status/1183440168176496642
6
@Odesseiron szczerze? Szkoda. Gość tak zajebiście gra w te piłeczke, tak przyjemnie się go ogląda, ale się strasznie sypie.
1
De Jong w wyjściowym składzie Holandii na mecz z Białorusią.
Na 9 zagra Malen. :)
0
@BarcaInfo te są piękne. Trzeba będzie zamówić.
1
Idzie człowiek i znów te pieprzone JBL'e. Tylko tym razem dobry utwór - DTKJ, a nie jakiś syf.
Nawet w niedziele rano głośniki chodzą.
0
@blue_shark i to jedyny plus jaki by mógł z tego wyniknąć. Bo o wyniki bym się bał.
6
Z ciekawszych rzeczy: Valve dodało update do cs 1.6 zmieniający tabele wyników.
0
@El dominatore tutaj sklep? Ale jazda. Może znikną przez to reklamy jak zaczną zarabiać na towarach.
2
@SeeleyBooth tak zwane: z deszczu pod rynne.
1
@Hubertusk domowe to gówno. Te żółte paski na siłe. xD
0
@Rewolucja123 no i po co to robisz? czemu chcesz triggerować ludzi :
6
Tomasz Ćwiąkała jak zawsze z RiGCZem.
14
@Danny Gaucho a kto to przyszedł? pan maruda niszczyciel dobrej zabawy pogromca uśmiechów dzieci
2
@Odesseiron w sumie smieszne bedzie jesli trafi tu w 2020, a sprawa dalej bedzie czekać.
3
@krzychu1526 no strzelił, ale strzelił zajebistą bramke. Brawa dla niego.
0
Mati Borek na dzień dobry.
Znowu ten telefon dzwoni.
https://x.com/janmad1922/status/1182592036802846720
2
Brawa za nobla dla Olgi, ale tak niewiele mówi się, że w Polsce kultura czytelnictwa również zasługuje na tak wielkie wyróżnienie.
4
Twierdza Camp Nou. Każdemu się tutaj nogi uganiają, nawet tym najlepszym.
4
@Krystian1899 żaden. Korzystaj rozważnie i patrz co pobierasz to nie będzie ci żaden antywirus potrzeby.
1
@Odesseiron koniec uwagi. Można się rozejść.
3
@Witekk10 kuźwa aż się zaśmiałem jak sobie to przypomniałem XDDD
9
Lukaku zdobył już 50 bramek dla reprezentacji Belgii.
26 lat..